Jump to content
Dogomania

Witajcie


wlodek1703

Recommended Posts

Mam na imię Włodek i jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch shar pei. Pierwszy w naszym domu pojawił się Bezan, już prawie cztery lata temu. Lunka dołączyła do nas na wiosnę zeszłego roku. Moje psy nie posiadają niestety rodowodów i nie będą w związku z tym dalej rozmnażane.
Widzę tu parę znajomych osób, resztę mam nadzieję poznać. :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='smajla']czeeeeeeść Włodziu miło cie widziec banito:loveu:[/quote]
Witaj kochana:loveu::multi:
Ludzie dzielą się na tych co są banitami i na tych co nimi będą:diabloti::diabloti::diabloti::cool3::cool3::cool3:
Pamiętasz jeszcze powód mojej banicji?
Pomyślałem, że skoro "gdzieś tam":razz: wylądowało to w koszu, to może ocalę tan tekst dla potomnych:cool3:

[FONT=Calibri]Wiem, że to trochę dziwnie przedstawiać się dwa razy, ale… Dowiedziałem się o sobie ostatnimi czasy tylu różnych rzeczy…[/FONT]
[FONT=Calibri]Postaram się więc przybliżyć Wam moją skromną osobę. Nie będę pisał jak mam na imię bo to tajemnica. Mam w domu dwa psiaki, o czym też pewnie wiecie. Zacznijmy jednak od początku…[/FONT]

[FONT=Calibri]Na początku było słowo… Ups, chyba za daleko się cofnąłem. [/FONT]
[FONT=Calibri]Urodziłem się (bo ponoć nie miałem innego wyjścia) w Poznaniu (tej) czyli stolicy pyrlandii, prawie czterdzieści lat temu. To ja jestem już taki stary? Jeeeza. [/FONT]

[FONT=Calibri]Do szkół miałem z górki, w domu nie brakowało zabawek więc edukacja szła mi całkiem sprawnie. Mogą o tym świadczyć otrzymywane świadectwa z „paskiem” (są jeszcze takie?), wyróżnienia, nagrody i średnia 4,6 na maturze. Tak droga młodzieży, kiedyś na maturze dawano oceny a nie punkty. Studia to początkowo (przez dwa lata) polibuda we Wrocławiu. Zdobyłem tam solidne podstawy w dziedzinie technologii chemicznej. Po ślubie, by być z żoną, zrezygnowałem z politechniki i przeniosłem się do Opola na (wtedy jeszcze) WSP. Dzięki temu poznałem co to pedagogika, dydaktyka, metodyka.
Dalej miałem z górki więc otrzymywane stypendium naukowe za średnią z ocen powyżej 4,5 było znaczącym udziałem w budżecie młodego małżeństwa. Dzięki decyzji ministra od edukacji przemianowano mi uczelnię na Uniwersytet Opolski. Mam więc zaszczyt należeć do pierwszego rocznika absolwentów tej szkoły. Broniłem pracę w zakładzie technologii chemicznej, na tyle skutecznie, że udało mi się uzyskać dyplom magistra chemii z wynikiem bardzo dobrym. Po studiach zaczęliśmy myśleć o powiększeniu rodziny. Zrezygnowałem więc z propozycji kontynuowania kariery naukowej w roli asystenta a następnie doktoranta u mojej promotorki i wybrałem lepiej płatną posadę w dużym zakładzie przemysłowym. Pracuję w nim już kilkanaście lat. W tym czasie byłem specjalistą technologiem, specjalistą systemu zapewnienia jakości (czyli ISO), wiceprzewodniczącym związku zawodowego zrzeszającego ponad 1000 (tysiąc) pracowników. Obecnie pracuję jako mistrz zmiany i odpowiadam za piętnastoosobową brygadę. W międzyczasie ukończyłem (skierowany przez pracodawcę) studia podyplomowe na AGH w Krakowie. [/FONT]

[FONT=Calibri]Jestem zatwardziałym monogamistą. Żyję z jedną kobietą od 20 lat w stałym związku (czy to już perwersja?). W tym roku obchodziliśmy siedemnastą już rocznicę ślubu. Mamy trzynastoletniego syna. Część osób zna Kacpra.[/FONT]

[FONT=Calibri]Co lubię? Dobre czerwone wino, leżakowaną szkocką, heavy metal i poezję śpiewaną.[/FONT]

[FONT=Calibri]Kocham? Moją mamę i, jak pisze Stefan Brzozowski:[/FONT]
[FONT=Calibri]Kocham Niemców, Mazurów, Warmiaków, Rosjan, kocham Warszawiaków,
Kocham górali, Kurpiów, kocham ludzi z marmuru, ze stali,
Kocham Żydów i Litwinów, Cyganów i Białorusinów, Ukraińców,
Kocham ludzi z kresów, kocham Poznaniaków,
Kocham wszystkich, wszystkich tych kocham Olsztyniaków, ludzi kocham[/FONT].

[FONT=Calibri]A żonę? Ubóstwiam. Jest dla mnie sensem życia i dla niej gotowy jestem zrobić dosłownie wszystko. Jeśli ktoś ją skrzywdzi staje się moim wrogiem na długie lata, bo jestem wyjątkowo pamiętliwy. Krzywdy nie zapomnę i nie podaruję…[/FONT]

[FONT=Calibri]Nie lubię? A to zostawiam Waszym domysłom…[/FONT]

[FONT=Calibri]Przepraszam za trochę przydługie wywody, ale jakiś mam taki sentymentalny nastrój…
[FONT=Verdana]
[/FONT][/FONT]I tak to właśnie wyglądało...:diabloti::diabloti::diabloti::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wlodek1703']Witaj kochana:loveu::multi:
[FONT=Calibri]…[/FONT][/quote]
no proszę.... aja my ślała , że to JA jestem ta "kochana".... Włodziu...czy mam być juz zazdrosna????????? :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malva']banita przywrócony do łask;)[/quote]
Niby tak, ale jak popatrzysz na ilość moich ostrzeżeń to pewnie się domyślisz na co mogę sobie pozwolić:mad::mad::mad: Jedno źle odebrane zdanie, czyjaś zraniona miłość własna i....
Pamiętasz film "Vabank"? Jeden łysy włamywacz namawiał Kwintę na wspólny skok ze "Spiętym". Gdy odmówił, radząc, by "Spięty" się rozpiął, łysy powiedział coś takiego:
"Oj Kwinto, w tym więzieniu obcięli Ci włosy razem z jajami...".
:flaming:

Link to comment
Share on other sites

poszalejemy sobie tutaj;)
a sytuacja ze musisz rzeczywiscie uwazac co piszesz jest niekomfortowa i co tu duzo mowic głupia-ale to nie ty ją stworzyłeś więc nie ty się musisz wstydzić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wlodek1703']Nie, no Becia:mad: Tylko bez podtekstów:eviltong: Rano sprawdzałem i wszystko było na swoim miejscu:cool3: To nie ja byłem dzisiaj na obcięciu:evil_lol:
[B]malva[/B] masz rację. Tutaj możemy sobie poszaleć:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/quote]

hihihihihihihi....ojjjjjjjjjjj....żeby tylko dogo te szaleństwa wytrzymało;:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']hihihihihihihi....ojjjjjjjjjjj....żeby tylko dogo te szaleństwa wytrzymało;:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]

hehehe
tekst "Oj Kwinto, w tym więzieniu obcięli Ci włosy razem z jajami..." rozwala mnie niesutannie:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...