Jump to content
Dogomania

Tosia vel. Frydzia już w kochającym domku u Lepus :)


Ines_Chorzów

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śliczności z tej naszej Tosiuni :)

Co do znalezionego kocurka, to sam do mnie przyszedł do pracy. Wjeżdżając na parking zauważyłam czarnego kota, gdy doszłam do drzwi, wyszedł zza auta i od razu przyszedł do mnie. Kucnęłam a on wskoczył mi na kolana :) Ma swój wątek na miau.pl i na dogo. Porobię mu jeszcze inne ogłoszenia. Teraz mam dwa koty do szukania DS. :crazyeye:

P.S. Jak Twoje relacje z Tosią?

Link to comment
Share on other sites

dobrze, dobrze, ale zdecydowanie uwielbia Konrada :) wie, kto ma miekkie serce :P
heheh

a daj linka do kocurka nowego - gdzie go masz? zaprzyjaznil sie z pozostala gromadka??

wet wczoraj obejrzal jej brzuch (ale byla zla....), jest Ok... za tydzien mamy znowu isc na zdjecie szwow....

Link to comment
Share on other sites

spokojnie Agnieszka !! Kicia ma u nas tymczas, nie zmienimy zdania za miesiac czy dwa - ogolnie mowiac domek na nia czeka, powoli zorganizuje sie transport i bedzie gralo wszystko.:cool3:

byc moze rodzina przyjedzie do nas do Krakowa w odwiedziny i wtedy wezma kotka, na spokojnie, posppiechu nie ma :) wazne, ze domek jest i spokojnie na nia bedzie czekal az zorganizuje sie transport:razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Na miau.pl w wątku transportowym znalazłam taką ofertę:[/B]
[B][/B]
[B]Dębno Lubuskie - Kostrzyn - Zielona Góra - Legnica - cała długość autostrady a4 - Kraków - Brzesko - Tarnów - Jasło - Krosno[/B] (tylko zdrowe zwierzęta) tel. 696042741 [I](Lotka)[/I]
[I][/I]
[I]Może akurat za jakiś czas będzie jechała, to mogłaby wziąść Tosię. Tylko trzeba by dogadać szczegóły.[/I]

Link to comment
Share on other sites

No to tak: Lotka będzie jechała na tasie Zielona Góra-Kraków (i z powrotem) dopiero pod koniec grudnia. Powiedziała, że nie ma problemu, może w drodze powrotnej zabrać Tosię, więc wasza jazda z Tosią niestety odpada, bo nie będzie jak wrócić. Spróbujmy poszukać czegoś wcześniej, ale chyba będzie trudno, bo to daleka trasa, ale może akurat coś da się załatwić. Pytanie jeszcze, jaka to dokładnie miejscowość, bo Lotka jedzie przez Zieloną Górę, więc nowi właściciele musieliby Tosię odebrać z Z. Góry. Napisz mi na maila, do jakiej dokładnie miejscowości ma jechać Tosia, łatwiej mi będzie kombinować :)

Link to comment
Share on other sites

kurcze koniec grudnia to faktycznie daleko....

nie wiem konkretnie jak nazywa sie ta miejscowosc... kurcze, moze lepiej w takim razie nadal jej tutaj szukac jakiegos domku ?? sama nie wiem co lepiej zrobic..... do grudnia to my jej raczej nie mozemy miec .... cholercia.

moze byc dowieziona do Zielonej gory, potem stamtad do docelowego domku sie szybko zalatwi transport, nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Oficjalnie ogłaszam, że nasze kochane cudo już jest w nowym cudownym domku i do tego w stolicy :multi: Tośka jestem z Ciebie taka dumna, teraz to już dama z Ciebie pełną gębą :D
Frydzia podróż pociągiem zniosła bardzo dzielnie, a i w domku szybko się zadomowiła. To wszystko dzięki domkowi tymczasowemu, który spisał się na medal. Tosiulka się odstresowała, wyluzowała i teraz jest z niej naprawdę cudowna kotka. Jesteśmy przeszczęśliwi, że Frydzia ma wspaniały dom. Jednocześnie jesteśmy niezmiernie wdzięczni Tobie Maju i Twojemu TŻ za serce okazane Tośce. Wykonaliście kawał naprawdę dobrej roboty, a to jest bezcenne. Wielkie dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...