Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj byłam w sklepie zoologicznym i nie mogłam się powstrzymać by nie kupić obroży :evil_lol: Obroża z bandamką jest jednak za duża, musze ja wymienić na mniejszy rozmiar, natomiast łańcuszek jest akurat. :D
[img]http://i44.tinypic.com/mbn2wx.jpg[/img]

[img]http://i39.tinypic.com/2jeemfc.jpg[/img]

[img]http://i42.tinypic.com/33bz66g.jpg[/img]

[img]http://i40.tinypic.com/210yi49.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bernardynka1234']mam pytanko powiecie mi czy bernardynka moze biegac przy rowerze kłusem nie biega ona duzo;):)ale dla niej to frajda biegamy tak trzy razy w tygodniu chyba dobrze? odpowiedziec mi proszzeeeee~!~!!!!![/quote] 'Troszkę' nie w tym temacie...
To zależy w jakiej kondycji jest sunia, czy nie jest za gruba. No trzeba ja przyzwyczajać od bardzo małych tras i biec tyle ile widać, ze sunia potrafi żeby jej nie wymęczyć. No i przydałoby się coś na stawy, bo to ciężki psiak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']skąd wiesz, że ze starej, skoro zdjęcie jest ze strony rogz.pl ? : P[/quote]


Wydaje mi się, że to stara, bo w sklepie (i na stronach e-sklepów) są jaśniejsze i napis jest inny :eviltong:. Na naszej smyczy kwiatki są na szarym tle, a na obroży na białym.

Link to comment
Share on other sites

Chyba, że o to chodziło ;).
Osobiście wolałabym tę nowszą smycz :lol:, w ogóle to teraz żałuję, że mam tyle tych smyczy, mogłam na początku kupić jedną, czarną przepinaną (albo chociaż czarną, czerwoną i pomarańczową :lol:), niby mogłabym teraz sprzedać, ale wątpię, że ktoś chciałby to kupić.
Już w styczniu zamówię dwie ostatnie obroże (do czasu :evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Dopóki nie miałam zadnej obroży czy szelek Rogza bardzo mi się one podobały, na fotkach wszystkie Rogzy wyglądają zawsze idealnie. Ale już w rzeczywistoście nie są aż takie fajne - chodzi mi o samo wykonanie - metki są albo nierówno przyszyte albo gdzieś kawałek taśmy zszyty też krzywo.
Nie mówiąc już o rozmiarówce szelek (rozmiar M, co mnie denerwuje że na moją Lane są za małe i musiałam się ich pozbyć).
Wczoraj kupiłam pierwszą do kolekcji [B]obroże Karlie [/B]i jestem pod wrażeniem - wszystko równiutko szyte, wzorek rewelacyjny bardzo mi się podoba (czerwony w łapki), zabezpieczenie przed ewentualnym odpięciem. No i 5 lat gwarancji :evil_lol:[/quote]
A możesz podać jakiś link czy coś?:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ley']A możesz podać jakiś link czy coś?:p[/quote]


[URL="http://www.twojzwierzak.pl/index.php?id3=C&id4=aszti_%3Cbig%3E%3Cb%3EObroze%3C_b%3E%3C_big%3E&id5=INDEX3302054569781&pokaz=1&sid=1fac0a50cfa2cfd824269cb1d4124dc6"]Sklep Zoologiczny Tw�j Zwierzak.pl - Gda�sk. Strzy�enie ps�w.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hej! Strasznie podobają mi się smycze typu Rogz, Lupine itp. W ubiegłym roku na wystawie we Wrocławiu kupiłam komplet firmy Frog. Jednak po niecałym pół roku przy szarpnięciu psa obroża się rozpinała.... Czy podobne rzeczy dzieją się w przypadku Rogza i Lupine? Czy może jednak tego typu smycze i obroże nie nadają się dla psów "pociągowych" ??? Poza tym smycz od Froga tez sie popsuła, tzn puscily nitki i ten sliczny wzorek sie odrywał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Hej! Strasznie podobają mi się smycze typu Rogz, Lupine itp. W ubiegłym roku na wystawie we Wrocławiu kupiłam komplet firmy Frog. Jednak po niecałym pół roku przy szarpnięciu psa obroża się rozpinała.... Czy podobne rzeczy dzieją się w przypadku Rogza i Lupine? Czy może jednak tego typu smycze i obroże nie nadają się dla psów "pociągowych" ??? Poza tym smycz od Froga tez sie popsuła, tzn puscily nitki i ten sliczny wzorek sie odrywał...[/QUOTE]

Frog jest ladny, ale nieporownywalny jakosciowo z lupin'em, czy rogz'em zalezy w jakim rozmiarze i dla jakiego psa, ale w niewielu przypadkach zniszczalne sa ich produkty;). Rogz jest delikatniejszy, lupine zrobione sa z dosc sztywnej, twardej tasmy.

Link to comment
Share on other sites

rogza mam jednego jak na razie bezawaryjnie
rd - dwie pary szelek, w tym jedne w użyciu od dawna i codziennie, nic się z nimi nie dzieje (no dobra są przeraźliwie brudne bo zapominam je uprać:lol:)
woza - żadnych zastrzeżeń co do jakości
trixie - tak samo ok
lupine - karabinek mi poszedł, ale reklamowana bez problemu, kontakt b. miły
testujemy linkową smycz chaby ale nie wróżę jej długiego życia - kto wpadł na pomysł wtopienia materiału-osłonki do kółka:mad: mam nadzieję że po przeszyciu nam posłuży bo jest ok:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Frog jest ladny, ale nieporownywalny jakosciowo z lupin'em, czy rogz'em zalezy w jakim rozmiarze i dla jakiego psa, ale w niewielu przypadkach zniszczalne sa ich produkty;). Rogz jest delikatniejszy, lupine zrobione sa z dosc sztywnej, twardej tasmy.[/quote]


Aha, czyli mogę kupić Rogza bądź Lupine bez zadnych obaw, że pies szarpne i się wymknie z obroży??? A jak wygląda trwałość tego materiału??? Tanie smycze i obroże bardzo szybko się mechacą, zaciągają itd...????????????

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 2 kompleciki rogza i jest świeny oprucz ładnego wzorka plusemjest wytrzymałość (Golden retriever który jak się czasem uprze to cięężka sprawa) sprawdza się w każdych warunkach nie mechaci się itp. moja jest już po kilkakrotnym praniu i wielu kąpielach morskich i nie tylko karabińczyki mocne i wytrzymałe tak jak zapięcie smyczy ale gdybyś się jednak tego zapięcia obawiała możesz wziąść półzaciskową która jest wciagana przez głowe ja mam oba rodzaje. Moi wszyscy znajomi bardzo chwalą sobie właśnie sprzęt z tej firmy niektóry już mają ponad rok a funkcjonują jak nowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Aha, czyli mogę kupić Rogza bądź Lupine bez zadnych obaw, że pies szarpne i się wymknie z obroży??? A jak wygląda trwałość tego materiału??? Tanie smycze i obroże bardzo szybko się mechacą, zaciągają itd...????????????[/QUOTE]
u mnie i rogz i lupine się zaciągają, ale to chyba kwestia tylko i wyłącznie mojego psa bo nikt inny takich uwag nie miał : P

[quote name='gops']a czy obwod rogzowej obrozy L na zatrzask jest taki sam jak na zacisk?? ;)[/QUOTE]
od ok. 30cm się zaczyna rozmiarówka, w każdym bądź razie pasuje namojego Grama;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Hej! Strasznie podobają mi się smycze typu Rogz, Lupine itp. W ubiegłym roku na wystawie we Wrocławiu kupiłam komplet firmy Frog. Jednak po niecałym pół roku przy szarpnięciu psa obroża się rozpinała.... Czy podobne rzeczy dzieją się w przypadku Rogza i Lupine? Czy może jednak tego typu smycze i obroże nie nadają się dla psów "pociągowych" ??? Poza tym smycz od Froga tez sie popsuła, tzn puscily nitki i ten sliczny wzorek sie odrywał...[/QUOTE]

tak jak juz pisali Lupine ma dozywotna gwarancje a Rogz w rozmiarze L i XL ma blokade na zapieciu i pies sie nie wymknie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...