Jump to content
Dogomania

NOWE CZASOPISMO O PSIAKACH


pasz

Recommended Posts

Tak Anabelko , Pani wydajaca czasopismo to Pani Kasia z Rzeszowa i ma suczkę Chimerę z Gończaków, Puzon i Pałasz to jej synowie z pierwszego miotu. A Pasz jest na okładce :lol: A chciałaś wziąść suczkę czy pieska, z miotu na P czy na O?

Tak myślałam. Pieska, a dokładniej suczkę ( z miotu na P) chciał mój przyszły szwagier. A że mieszka bliziutko nas i codziennie jest u mnie w domu więc piesek byłby też trochę nasz. Niestety jego rodzice rozmyślili się, chcieli boksera. Szkoda mi bardzo, bo ogary są przecudne. Moja przyjaciółka miała suczkę Śmigę Goniwiatr (niestety ktoś ją otruł), teraz ma Leśną z Matecznika Ogara. Ja też kiedyś będę miała małego, ślicznego ogórka :lol:

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

runa już pisze :D

Dlaczego rasowy?

CENA ZA SZCZENIĘ a PSEUDO HODOWLE

Weterynarz radzi: SZCZEPIENIA

potem jest kartka z Igrupą FCI po kolei

Rasa: Bokser

Rasa: Owczarek Niemiecki

Rasa: Seter Angielski

Rasa: Husky

Jak zostać sędzią kynologicznym cz.I

XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

O szkoleniu

XVI Klubowa Wystawa Bokserów

I Krajowa Wystawa Psów Zaprzęgowych

Terminarz wystaw na rok 2005

Potem ogłoszenia

Krzyżówka z hasłem

znów ogłoszenia

Zgłoszenie na wystaw karjową psów rasowych Rzeszów 6.02.2005r.(możmna wyciąć i wysłąć a pod spodem cennik jest)

Koniec gazety ;) :lol:

Cioś chcesz żeby ci napisać?? Służę pomocą ;)

Link to comment
Share on other sites

runa już pisze :D

Dlaczego rasowy?

CENA ZA SZCZENIĘ a PSEUDO HODOWLE

Weterynarz radzi: SZCZEPIENIA

potem jest kartka z Igrupą FCI po kolei

Rasa: Bokser

Rasa: Owczarek Niemiecki

Rasa: Seter Angielski

Rasa: Husky

Jak zostać sędzią kynologicznym cz.I

XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

O szkoleniu

XVI Klubowa Wystawa Bokserów

I Krajowa Wystawa Psów Zaprzęgowych

Terminarz wystaw na rok 2005

Potem ogłoszenia

Krzyżówka z hasłem

znów ogłoszenia

Zgłoszenie na wystaw karjową psów rasowych Rzeszów 6.02.2005r.(możmna wyciąć i wysłąć a pod spodem cennik jest)

Koniec gazety ;) :lol:

Cioś chcesz żeby ci napisać?? Służę pomocą ;)

łał dzieki czy ciekawy jest artykuł "Dlaczego rasowy"? czy podaja tam jakieś przemawiające argumenty? no i co jest o husky??????????

I co o szkoleniu

Ze spisu treści zapowiada się całkiem nieźle, ciekawe tylko czy treść jest jeszcze na poziomie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

łał dzieki czy ciekawy jest artykuł "Dlaczego rasowy"? czy podaja tam jakieś przemawiające argumenty?

ja sie troche rozaczarowalam poziomem tego tekstu. gdybym nie miala podobnych pogladow, to chyba by nie ten artykul nie przekonal. odnioslam wrazenie, ze jest napisany bez pasji, jakby autorka sama nie bardzo wiedziala czemu akurat razowe szczenie jest lepsze :-?

Link to comment
Share on other sites

Tak Anabelko , Pani wydajaca czasopismo to Pani Kasia z Rzeszowa i ma suczkę Chimerę z Gończaków, Puzon i Pałasz to jej synowie z pierwszego miotu. A Pasz jest na okładce :lol: A chciałaś wziąść suczkę czy pieska, z miotu na P czy na O?

Tak myślałam. Pieska, a dokładniej suczkę ( z miotu na P) chciał mój przyszły szwagier. A że mieszka bliziutko nas i codziennie jest u mnie w domu więc piesek byłby też trochę nasz. Niestety jego rodzice rozmyślili się, chcieli boksera. Szkoda mi bardzo, bo ogary są przecudne. Moja przyjaciółka miała suczkę Śmigę Goniwiatr (niestety ktoś ją otruł), teraz ma Leśną z Matecznika Ogara. Ja też kiedyś będę miała małego, ślicznego ogórka :lol:

Pozdrowienia

No to bylibysmy rodziną

Ps Pania Justyna (dobrze pamiętam imię) znam z wystawy z Częstochowy, ze spotkania z Leśna na szkoleniu w krakowie, w koncu mieszka kolo niepołomic

Link to comment
Share on other sites

[quote name="puzNo to bylibysmy rodziną

Ps Pania Justyna (dobrze pamiętam imię) znam z wystawy z Częstochowy, ze spotkania z Leśna na szkoleniu w krakowie, w koncu mieszka kolo niepołomic

Dobrze pamietasz. Właścicielka Leśki to Justyna. No to mamy wspólnych znajomych :B-fly:

Wczoraj u mnie była (bo pochodzi z Lublina), pokazywałam jej czasopismo, bardzo jej sie podobalo. Zwlaszcza to zdjęcie, na któym ustawione w rządku ogarki jedzą.

Pozdrowienia :D :D

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się kupić w Arkadii. Niestety pierwszymi dwoma artykułami nie jestem zachwycona. Sporo w nich literówek i - co najgorsze - treść niezbyt przekonująca. Jak ktoś już wyżej słusznie stwierdził - osoby, która twierdzi "mnie papiery niepotrzebne", te artykuły nie przekonają. Szkoda! :(

W prezentacji ras za dużo miejsca zajmuje wzorzec. To można przeczytać wszędzie.

Na razie tyle uwag na gorąco, jeszcze się zastanowię, czy kupować następne numery.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście u mnie jeszcze nigdzie nie ma tej gazetki - taka Warszawa. Musze sie wybrać do jakiegoś większego skepu. Ale widze, że nie jestescie zbyt zadowoleni tą gazetka, dlaczego? Moze następny nr będzie lepszy - musimy w to uwierzyć 8)

To sa dopeiro poczatki zreszta moim zdaniem nawet te renowmowane gazety nie sa zbytnio ciekawe i fajne i rowniez jak pisza o rasie przepsiuja tonami wzorce

Zapytaj Pasz dokładnie Asi ona jest z Warszawy i kupiła taz gazete, jest autorem tego Topicu wiec na PW odpowie. Poza tym Pasz to Pałasz bohater z okładki 1 numeru :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...