Jump to content
Dogomania

NOWE CZASOPISMO O PSIAKACH


pasz

Recommended Posts

Kochani kazdy pies by chciał ale to nie tak ze Kasia umiesciła zdjecie Paszka bo po 1 to promocja jej hodowli po drugie samo zdjecie jest modelowe, to sa moje domniemania. Co do zdjec waszych psiaków, jesli macie swoje zdjecia takie pokazowe jak Paszka to mozecie wysłać je na adres redakcji z propoyzcja umieszczenia psa na okładce z opisem np danej rasy. Na stronie internetowej jest propozycja pisania felietonów z wystaw artykułów o rasie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.psyrasowe.webpark.pl/

Powtarzam adres internetowy strony :thumbs:

redaktorka i wydawca jest Pani Katarzyna Gazda, myślę że każdy z dobrymi intencjami jeśli ma ochotę i będzie miał jakis felieton z aktualnej wystawy, albo cos o wynikach ras, albo o rasie zapraszam do wysłania. na stronie jest adres e-mail Pani Kasi ale ja podaje [email protected]

Oczywiscie wspomniałam juz redakcji ze gazeta na dogomania ma ogolnie pozytywna opinie, co cieszy Kasie, po drugie ja sama nie mam 1 numeru, i tez czekam jest maly nakład tak przypuszczam,ale nic straconego bo jesli jestescie zainteresownani mozna zapytac czy mozna zamowic,Ale ostrzegam wysyłek jest wiecej niz gazet wiec pewnie kazdy z nas poczeka. Redakcja raczkuje dopiero ale ja ich wspieram w duchu bo to swietny pomysł z ta gazetka

Link to comment
Share on other sites

Czyli gdzie? Możesz jeszcze raz napisać? :biggrina:

Jutro jadę do centrum, to może tam coś znajdę :) Dam wam znać :wink:

Jasne, że mogę. :)

Na dworcu PKP w kiosku 'Relay', naprzeciwko głównego wejścia (na wprost, lekko na prawo). Samą gazetę trudno znaleźć, ale ja ją wypatrzyłam na półca. :)

Powodzenia w poszukiwaniach. :wink:

Link to comment
Share on other sites

gazete mozna tez kupic w malym salonie Ruchu, ktory miesci sie w blaszanych pawilonach przy ul. Wawozowej (przy szkole amerykanskiej)

mam nadzieje, ze drugi numer bedzie lepszy. pierwszy mnie powalil na kolana - z rozczarowania :-?

jak juz pisalam - dwa pierwsze artykuly... hmmm...

i tak, jak pisala BeataG - w artykulach o rasach circa about 3/4 wzorca, ktory przeciez mozna poczytac praktycznie wszedzie, a tylko 1/4 zywego slowa hodowcy o rasie... przy czym te opisy tez pozostawiaja wiele do zyczenia. wlasciwie takie pisanie o niczym - zwlaszcza w opisie ON i husky, zero konkretow... np. w artykule o husky hodowczyni pisze, ze ewentualny nabywca szczeniaka powinien najpierw poczytac o rasie. moze sie myle, ale po to wlasnie pisze sie takie artykuly - zeby podzielic sie swoja wiedza o rasie, a nie po to, zeby stwierdzac "zanim kupisz husky, poczytaj o nich w internecie"? :roll: :roll: :roll:

i jeszcze jedno - w gazecie roi sie od bledow stylistycznych :-? zrozumialabym, gdyby to byla gazetka robiona przez uczniow gimnazjum. w pismie, ktore z zalozenia ma byc fachowe, jest to moim zdaniem niewybaczalne! tym bardziej, ze to pierwszy numer, powinien byc dopracowany w kazdym szczegole, jako, ze ma zachecac do kupienia kolejnych!!! wrrrrr....

Link to comment
Share on other sites

Kati dzieki za podpowiedź :) Była tam ta gazeta. Ale mam pytanie: Na okładce pisze SEGREGATOR gratis, a go tam nie było :roll:

Nie kupiłam tej gazety, bo okazało sie, że nic tam nie ma ciekawego. Przeleciałam wszystk oczami i prawie sam wzorzec :-? Poczekam na nowy numer tej gazetki i wtedy może ja kupię :wink:

Za to kupiłam "Pies przyjaciel", bo był tam mały kalendarz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...