Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
helou

do kiedy klasa młodzieży?

Recommended Posts

mam takie pytanie - klasa młodzieży obowiązuje do 18 miesięcy - i teraz jak to rozumieć. przykładowo jeśli pies jest z 14.05.07 a wystawa 16.11.08 to czy może jeszcze wystąpić w klasie młodzieży? (będzie to 2 dni po rozpoczęciu 18-tego miesiąca życia psa), czyli czy ten 18sty miesiąc jest włącznie i jak ściśle jest to egzekwowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Organizator wystawy przeważnie sprawdza na zgłoszeniach datę urodzenia psa i przesuwa go do kl.otwartej.Jeżeli jednak zdaży się tak że ktoś to przeoczy i pies zostanie wystawiony w kl. młodzieży,to w razie uzyskania tytułu Zw.Młodzieży nie będzie on zaliczony do młodzieżowego championatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='joAŚKA']Organizator wystawy przeważnie sprawdza na zgłoszeniach datę urodzenia psa i przesuwa go do kl.otwartej.Jeżeli jednak zdaży się tak że ktoś to przeoczy i pies zostanie wystawiony w kl. młodzieży,to w razie uzyskania tytułu Zw.Młodzieży nie będzie on zaliczony do młodzieżowego championatu.[/quote]

Program komputerowy sprawdza daty przy wpisywaniu zgłoszeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też mam problem z dopasowaniem klasy...Zastanawiam się nad lutowym Rzeszowem...Wystawa jest 7-8 luty,Kolaki są oceniane 8 .Moja Kendra urodziła się 7 sierpnia 2007 i kończy 7 lutego 2009 18 mc-łapie się jeszcze do młodziezy czy juz musi byc w pośredniej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Mona']Wystawa jest 7-8 luty,Kolaki są oceniane 8 .Moja Kendra urodziła się 7 sierpnia 2007 i kończy 7 lutego 2009 18 mc-łapie się jeszcze do młodziezy czy juz musi byc w pośredniej?[/quote]
niestety, juz musi w starszej, natomiast 7 by jeszcze mogla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×