Jump to content
Dogomania

Szczenię w klatce


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='GameBoy']Rinus nie chodzilo mi o Ciebie bo Ty masz jednego psa.... tzn tak mi sie wydaje, ze nie bierzesz tymczasow
ja dostalam takie rady od jednej z osob, zebym wszystkie maluchy zamknela w lazience

panienkabubu mala ta klatka :evil_lol:[/quote]
[B][I]nie,nie biorę tymczasów bo nie mam na to możliwości..mieszkanie za małe no i rodzice...:roll:[/I][/B]


[B][I]bardzo malutka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie wzruszają mnie komentarze na temat wielkości klatki :eviltong:
Taka jest i taka będzie :) Skoro dorosły BT się w niej mieści i jest mu OK (i nawet dzieci potrafi w niej wychować) to już nie przesadzajmy :cool3:
Możemy skończyć ten temat? :eviltong:

Nufka właśnie śpi w klatce lekko popiskując :eviltong: biedna ona :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Nie wzruszają mnie komentarze na temat wielkości klatki :eviltong:
Taka jest i taka będzie :) Skoro dorosły BT się w niej mieści i jest mu OK (i nawet dzieci potrafi w niej wychować) to już nie przesadzajmy :cool3:
Możemy skończyć ten temat? :eviltong:

Nufka właśnie śpi w klatce lekko popiskując :eviltong: biedna ona :p[/quote]
[B][I]oj my się tylko zgrywamy i nabijamy z ludzi dla których klatka to samo zuuuoooo:evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu'][IMG]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/Zdj000.jpg[/IMG][/quote]

A ja (zwolenniczka klatek i kojców- żeby nie było :evil_lol:) powiem, że troszku mała ta klatencja. Dla mnie powinna być na tyle duża, aby zmieściło się posłanko i miski. No i żeby psiak się mógł swobodnie w niej poruszać. Takie moje zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]panienkabubu mala ta klatka :evil_lol:[/quote]
Ale ona jest TYLKO dla niej :evil_lol::evil_lol:
To posłanie też dosyć dużo zajmuje.

[QUOTE]hihi widać, że maluch niezbyt zadowolony z zamknięcia.[/QUOTE]
Mój też się nie uśmiecha jak ktoś go budzi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Musiałam dzisiaj wyjść i mała musiała zostać sama.
Jak tylko wyszłam z pokoju zaczął się płacz, wycie.
Trudno - powiedziałam.
Jak wróciłam to po cichutku otworzyłam drzwi od domu (mieszkam w 2 piętrowym domu) i nasłuchiwałam na schodach to nic nie wyła. Jak tylko trzasnęłam drzwiami to rozpoczął się taki lament, że szok.
Przyszłam do pokoju, nie zwracając uwagi na jej jęki, piski, udałam, że jej nie widzę, ale kątem oka zauważyłam, że całe posłanie zasikane, co gorsza, rozszarpane na strzępy.
Teraz siedzę przed komputerem nadal jej nie tykając, to grzecznie zasnęła w klatce.

Jak tylko chrząknęłam albo kaszlnęłam, to była jeszcze większa rozpacz.

Dodam, że mała do klatki wchodzi bardzo chętnie i jak jestem w pokoju to śpi w niej, je, bawi się.
Jak tylko ją zamknę i wyjdę z pokoju jest lament.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To chyba zależy od jej nastroju.
Bo w niedzielę w ciągu 9 minut zrobiła istną demolkę w klatce, rozszarpała na strzępy posłanie, zrobiła kupę, siku i rozgryzła zabawki.
Dzisiaj musiałam wyjść do sklepu, więc musiała zostać w klatce, nie było mnie moze pół godziny, nie było sików, ani kupki. Tylko piszczała strasznie.
A raz przyłapałam ją na tym, że jak słyszy trzask drzwi to wtedy jest lament.
Tak więc nie wiem.....
Na razie stoimy w miejscu.
Ona wie, kiedy idę np na dół do kuchni, a kiedy wychodzę z domu. Czuje to. Bo jak schodę do kuchni, to nie krzyczy, ale jak już ubieram kurtkę i biorę torebkę... No to szok:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...