Jump to content
Dogomania

Gryzie wszystkie moje rzeczy


Rybka

Recommended Posts

Ja polecam klatkę. Dlaczego i jak klatkę używać - już obszernie opisywałam w innych topikach, więc nie będę się tutaj powtarzać - wystarczy poszukać tamtych postów. A jeśli nie wierzysz, że dla psa klatka to nie męczarnia i że można psa nauczyć lubić w klatce przebywać, to zapraszam do siebie do domu - Misia lubi to demonstrować

Powiem szerze, że o tym tez pomyslalam ale jak zobczylam ceny :o to sie przerazilam. Taka klateczka kosztuje 400 zeta :evil: . To troche duzo jak dla mnie :cry: .

Jeszcze bede szukac, moze gdzies taniej mozna kupic.

A jak namowilas swojego pieska zeby wszedl do klatki?? :wink:

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś doradzić to widziałam nieraz klatki dla psa na allegro. Nie pamiętam jakie były ceny, za to wiem że były różne rozmiary. Nie znam się na klatkach i nie wiem czy były dobre czy też nie. Ale zobaczyć zawsze można.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś doradzić to widziałam nieraz klatki dla psa na allegro. Nie pamiętam jakie były ceny, za to wiem że były różne rozmiary. Nie znam się na klatkach i nie wiem czy były dobre czy też nie. Ale zobaczyć zawsze można.

Wlasnie tez na allegro patrzylam na klatki i wlasnie tam sa takie ceny 400. Ale w sklepach internetowcyh sa jeszcze drozsze :( .

Ale dzieki Dalia za zainteresowanie :) .

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

A jak namowilas swojego pieska zeby wszedl do klatki??
Rybka, jak przyzwyczaić psa do klatki już dokładnie gdzieś opisywałam, chyba nawet kilka razy - poszukaj. Większości psiaków namawiać nie trzeba - same włażą. Sęk w tym, żeby nauczyć je tam zostawać bez protestów, szczególnie, gdy klatka jest zamknięta. Karmienie psa wyłącznie w klatce zdecydowanie w tym pomaga :wink: .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...