Jump to content
Dogomania

IX Klubowa Wystawa Briardów


ali

Recommended Posts

Wszyscy posnęli jakoś snem letnim, napiszcie czy sie wybieracie do Łodzi?

Ja chętnie bym pojechał,nawet jako widz! Raj dla właściciela briarda:)

Caterina: pewnie bede jechal sam (+ pies oczywiscie, bedzie miejsce dla Ciebie i twoch kudłaczy) moze bysmy sie wybrali.Tak wstepnie mowiac?

Pozdrowienia ze Świdnika:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej Caterina! Hej Ali!

A moze zanim sie na ten klub wybierzecie to spotkalibysmy sie na wspolnym spacerku? Co Wy na to?

Kasiu, my sie chyba widzimy w srode?

Pozdrawiam

ps. Ali jak mozesz tak malzonke w domu sama zostawiac i z inna jechac. Wiesz ze Kaska to teraz "slomiana wdowa" 8) Oj bo podkabluje gdzie trzeba :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BRIARDZIARZE CZYŻBYŚCIE WYMARLI ???

:P DOGOMANIA ZROBIŁA NAM ODDZIELNE FORUM A TU CISZA ZUPEŁNA.

To może ja napoczatek pogratuluję Wszystki właścicielom i ich kudłaczom ,które na klubówce wygrały albo uplasowały się w czołówce.

My się trochę pochwalimy:moja GEAN BRIKASTA czyli cofi została

BEST JUNIOREM :thumbs: :laola:

Pogoda dopisała ,atmosfera zdrowej rywalizacji również.Dziękuję Wszystkim którzy trzymali za nas kciuki i gwizdali i nawoływali gwiazdeczkę.Zapraszam do obejżenia nowych zdkjęć Cofi na foto-onet-album.

Link to comment
Share on other sites

No to my też się pochwalimy szczeniak z moim przydomkiem ANDREE został najepszym papy wystawy a moja Nastka Najlepsza Czarna suczka PAPY Wybitnie Obiecujaca z pięknym opisem. Ojciec szczeniat też pięknie sie pokazał. GRATULACJE !!! Dla wszystkich .

Twoja suczka Helciu jest śliczna. Pozdrowienia dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Ty chiba TYNKA nieprytomna byla na wystawie, przeciez ja Ci mowilam!!!

Larka zostala best baby wsrod wszystkich (4 hi hi :wink: ) bejbusiow beauceronowatych :D u briardzikow bylo duuuzo maluszkow. U nas to zawsze takie pustki :(

a moze Ty myslalas ze best baby ze wszystkich bejbusiow ze wszystkich klubowek? Nie wiem czy taka konkurencja byla ... ale jak byla to nie Larka ja wygrala :-?

Link to comment
Share on other sites

ja troche robilam ale tylko samym beauceronom, wiec sie nie liczy :wink:

za rok moze jak bede mniej przejeta to briardom tez porobie duzo fotek :D a ladne "puchacze" byly!!! ladne!!!

a my mamy jeden puchar - ten kieliszek (trzymam w nim zabek Larki co go wlasnie zmienila na staly) taki sam jak helcia i jeden taki ladny z podobizna beauceronka (przesmiewcy mowia ze osiolka!) :D

No ni, juz nie przeszkadzam drogie briardki!

pozdrowienia i do zobaczenia za rok!

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzców!

Sledząc wyniki zauważam iż w końcu czarne psy zyskują na uwadze! Mimo wszystko powinny być osobno oceniane - jak w każdym innym kraju

Mój czarnuch Heban - trafił do domu po śmierci płowego nigdy nie chciałam uznać wyższość jakiegokolwiek koloru mimo to nie raz słyszałam

że to czarne plamy ale przecudne. Gratulacje miło widzieć iż na necie potrafimy być w końcu serdeczni względem siebie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...