Jump to content
Dogomania

SPOTKANIE GOLDKÓW I LABKÓW- Wawa


metka

Recommended Posts

hej,

szukam towarzystwa dla mojej prawie 4- miesięcznej Temisi 8) Jej kwarantanna kończy się w niedzielę i zastanawiam się czy wiecie coś może o jakiś spotkaniach goldeniarzy w wawie albo okolicach?? Niestety u mnie w dzielnicy są tylko cztery dorosłe goldeny, które w dodatku nie wychodzą prawie w ogóle na spacery...

Z góry dzięki za pomoc :P

Link to comment
Share on other sites

Metka tak sie akurat sklada ze 15 w niedziele jest imprezka :D "Dzien z Ogonem" wspólnie z Radiem Kolor na Polach mokotowskich . I z tego co wiem bedzie tam duuuuuuzo goldenkow :lol: . Ja i moja Suzi tez bedziemy i chetnie poznamy twojego pieska :) . Zaczyna sie chyba o 13 do..... :wink: .

Mam nadzieje ze ludzie z pieskami z Dogomanii tez beda :) .

Pozdrawiam i do zobaczyska w niedziele 15 sierpnia,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Witamy nowa uzytkowniczke :) :)

Jesli ktos wymysli miejsce, dzien i potrzebe spotkania to mysle ze napewno jakies beda :D .

Ja jak zawsze jestem chetna na spotkania golednkowe :) .

Ale spotkanie koniecznie musi byc przy wodzie :wink: .

Dajcie propozycje: gdzie co i jak i wtedy bedzie sie myslalo.

Ja proponuje Fort Bema ze zdjec Madziorek wyglada miescje super (i woda tez jest;) ).

P.S.Madziorek a pieski tam sie da przekapac??

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że tak. Sama widziałam pływające psiaki.

Ale ta woda gleboka czy srednio, tak tylko zeby zamoczyly lapki?? Czy goldaski daly by rade tam poplywac :roll: ??

Oczywiście trzeba jednak uważnie obejrzeć miejsce, w którym będziecie wpuszczać psy bo rozbite butelki też niestety widziałam :evil: .

Ech tak to u Nas jest :x :evil: :x :evil: , ale mysle ze jak by bylo wiecej koszy na smieci bylo by o wiele mniej smieci.

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

hehehe dzieki za odpowiedz :lol: :lol: . Napewno bede chciala sie tam wybrac bo teraz tam sie bardzo zmienilo i wszystko odnowili i patrzac na twoje zdjecia jest superowsko na spacerek :D . I na spotkanie z pieskami jest to wysmienite miejsce :wink:

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Metka moja sunia ma dopiero albo juz :wink: 7 m-c ale zachowuje sie jakby miala 2 m-c hahaha.

Dlatego od dzis zaczelysmy chodzic na szkolenie (ale to juz inna historia).

To do zobaczyska na pikniku :D :D . Bedzie wreszcie miala Suzi sie z kim pobawic :lol:

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witamy wszystkich :D

W niedziele 29 sierpnia organizujemy goldenkowy spacerek w Warszawie. Zbiorka na parkingu przy Urzedzie Gminy Targowek, Kondratowicza 20, godz. 14.00. Zapraszamy wszystkie chetne goldenki i nie tylko (labladorki i inne pieski też zapraszamy!!!) Im wiecej piesków tym lepsza zabawa :Dog_run:

Asia Jacek i Beti

Link to comment
Share on other sites

Widzialam wlasnie :( , sporo goldkow idzie. Ale My jedziemy na pare dni nad wode z Suzi i niestety z wielkim bolem nie mozemy pojechac :cry: . We wrzesniu jak juz wszyscy z urlopu wroca tez mam byc spotkanie i wtedy juz obowiazkowo sie zjawimy :D .

Milego spacerkowania, szkoda tylko ze to spacerek bez wody :-? .

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że Was nie bedzie ale mam nadzieje, że następnym razem nas nie zawiedziecie:) Spotkanie bez wody bo Niko ma problemy z uszkami :( My w sumie sie jednak cieszymy bo przed wczoraj zauważyliśmy ze Beti chyba też ma zapalenie jednego uszka i narazie wprowadziliśmy zakaz kapieli. Czekamy na nastepne spotkanie z niecierpliwością.

Asia Jacek i Beti

P.S. Rybka na jakiej dzielnicy mieszkacie?? I gdzie chodzicie na spacerki??

Link to comment
Share on other sites

My jestesmy z Bemowa :). A na specerki to roznie akurat w ten weekend Suzi jedzie na wyczekane wakacje w wodzie :wink: . Przewaznie na spacer chodzimy blisko domku :wink: . Ale jesli jest potrzeba to podjedziemy wszedzie :D .

Najchetniej na spacerek bym sie wybrala do fortu bema, Madziorek :D tak polecila i rzeczywiscie jest tam pieknie :D . Mysle ze to super miejsce na spotkanie.

Nio nam jest tez bardzo przykro ze nie mozemy sie wybrac :cry: , szybko wymyslajcie nowe spotkanie we wrzesniu z woda :D , plisss. Bo bardzo bym chciala sie wybrac, a Suzi jeszcze bardziej :lol: .

Pozdrowcie Niko i Marte, Nilke i Ele :D i oczywiscie Gosie i Arisa ode mnie :D .

Do zobaczyska we wrzesniowym spotkaniu, bawcie sie dobrze :D .

AAAAA i blagam o fotki :D :D :D . Na mojego maila, ok??

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Rybka na spacerku w niedziele fotek my niestety nie robiliśmy ale 1 aparat był to moze gdzies zdjecia sie pojawią. My nagrywaliśmy troszke na kamerke i jak zgram filmik na komputerek i nagram na płytke to napewno Ci dam zebys sobie obejżała. Ogólnie spacerek sie udał, ale pogoda nas troszke zaskoczyla bo bylo baaardzo cieplo.

Podobno ma byc organizowany taki weekendowy zjazd goldenów gdzies pod koniec wrzesnia lub na poczatku pazdziernika, prawdopodobnie koło Płocka oczywiście w osrodku koło jeziorka. A wczesniej moze bedzie jeszcze jakis spacerek. My z Beti czesto chodzimy na pola mokotowskie albo na kępe potocka, moze kiedys sie umowimy to pieski sie pobawia troszke. A jak było na urlopie??

Pozdrawiamy

Asia Jacek i Beti

Link to comment
Share on other sites

A na urlopie bylo super :D .

Suzi poznala koniki, krówki, pogodnila kury i koguta :wink: . Widac bylo po niej ze jest bardzo szczesliwa. Wode miala na terenie pensjonatu wiec cay czas w niej siedziala :D . Na spacerka zadebiutowala w zajadaniu sie kup koni :o . Jadla to tak jakby to bylo swierze mieco, mozna powiedziec ze pozerala nie jadla :o .

Jak tylko obrobie zdjecia to napewno wrzuce. Nie polubila jednak kotkow :-? , chociaz za wszelka cene chciala sie z kotkiem zaprzyjaznic :-? , kotek jednak mial inne zdanie.

A my (ludzie :wink: ) tylko procenty i ognisko :D i tak przelecialy 4 dni.

A film z mila checia obejrze. A na zlocik to raczej tylko w wawie sie piszemy :) .

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym dolaczyc do warszawskich spotkan goldkow i labkow. :lol: Dzis moj tata wyraznie zgodzil sie na nowego psa!

I powiedzial, ze kupimy labradora, albo goldena. Jestem szczesliwa. :)

:angel: :angel: cieszymy sie razem z Toba :D .

Jak tylko bede wiedziec o jakim kolwiek spotkaniu napewno napisze tu :D .

Water napisz odrazu jak dostaniesz psiaka, jestem bardzo ciekawa co wybralas :) . Oczywiscie ja radze kupic goldena :wink:

Pozdrawiam,

Rybka i Suzi

Link to comment
Share on other sites

:angel: :angel: cieszymy sie razem z Toba :D .

Jak tylko bede wiedziec o jakim kolwiek spotkaniu napewno napisze tu :D .

Water napisz odrazu jak dostaniesz psiaka, jestem bardzo ciekawa co wybralas :) . Oczywiscie ja radze kupic goldena :wink:

Jasne, ze napisze. :) Jak tylko bede go miec to wkleje też zdjęcia, bo na pewno od razu mu troche zrobie. :D

Choć troszkę będę musiała poczekać aż się mioty urodzą. Myślę, że za ok. miesiąc będziemy szukać. Ale już się nie mogę doczekać na mojego retrievera. :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
:D Wszystko wskazuje na to, ze juz niedlugo zamieszka z nami nowy czlonek rodziny. Spiesze doniesc, ze wybieramy sie po niego w najblizsza niedziele! I bedzie to biszkoptowy labek. W niedziele wlasnie pieski koncza 7 tygodni. :B-fly:
Gratuluje :angel:

i zaluje ze nie wybralas goldka :evilbat:

Czekamy na fotki :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...