Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cieplutkaa.'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Sara7-2.jpg[/URL] Co bokser to bokser :diabloti:

Aaa tak w ogóle Moniuś to my doceniamy Twą artystyczną duszę, ale zamiast jakiś chwastów dawałabyś lepiej Sarkę ^^ :eviltong:[/QUOTE]
Ahh.. bardzo przepraszam, że musisz oglądać 'to coś' w mojej galerii xd Ale jak nie dawałam żadnych to chcieliście, więc dałam bo Sarki były ostatnio a nowych nie mam ..
[quote name='Agata_Roki']Moniek , co wystawiasz w Rzeszowie ? :loveu:[/QUOTE]
Na razie konkretnie nie wiem :diabloti: Dziś mimo pogodowych i innych utrudnień zapisałam się do ZK, jutro będę obdzwaniać hodowlę, poluję na huskiego ale jest propozycja shih tzu ale to nic pewnego jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Oii już tak nie przepraszaj ..

Heh ! Ja przynajmniej doceniam Twą artystyczną duszę, a Ty mych wierszy czytać nie chcesz . :stormy-sad: Wiesz jaki mi ból sprawia fakt, że mnie nie doceniasz ?! :-(:-([/QUOTE]
Kto powiedział, że nie chcę ? Mi się po prostu nie chciało Ciebie prosić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O , ale Ci fajnie . Już na siebie możesz w ZK być ? :cool3: Ja póki nie będę mieć psa z rodowodem to pewnie nie będę,udział w MP mogę brać nie będąc więc w sumie nie mam chyba konieczności :cool3: Ale nie powiem,chciałabym :evil_lol: [SIZE=1]Ważne,że rodzice będą płacić za moje członkostwo w Polish Mouse Club i to pewnie wystarczy dla nich :diabloti:

[SIZE=2]Może w tym wypadku będzie kiedyś jakaś okazja po konkurować ze sobą ? :diabloti:
Ja na 100% będę w Lublinie,Wawie i pewnie Kielcach [możliwe że z Kokolinkowym bobtailem :loveu:]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']O , ale Ci fajnie . Już na siebie możesz w ZK być ? :cool3: Ja póki nie będę mieć psa z rodowodem to pewnie nie będę,udział w MP mogę brać nie będąc więc w sumie nie mam chyba konieczności :cool3: Ale nie powiem,chciałabym :evil_lol: [SIZE=1]Ważne,że rodzice będą płacić za moje członkostwo w Polish Mouse Club i to pewnie wystarczy dla nich :diabloti:

[SIZE=2]Może w tym wypadku będzie kiedyś jakaś okazja po konkurować ze sobą ? :diabloti:
Ja na 100% będę w Lublinie,Wawie i pewnie Kielcach [możliwe że z Kokolinkowym bobtailem :loveu:]
[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
No chyba mogę bo się wczoraj zapisałam do ZK :multi: Lublin/Wawa na 99,9% nie będę ale Kielce może, może :)
Póki nie konkurujemy trzymaj kciuki za mnie :diabloti:
A do staroanglików też będę dzwonić na niedzielę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193'](...) Tak więc bingo ! Sara zjadła okulary (...) :mdleje:[/QUOTE]

hej Moniek, ja mam binokle, Agar ściągnął okulary z kolumny, korekcyjne do TV i samochodu. Zmemlał mi cały lewy zausznik... zebrałam resztki z dywanu nic nie połknął... a poszłam tylko pod prysznic na 15 minut...

a tak przy okazji, olbrzym z Sarki ale taki do zacałowania :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilmolachy']hej Moniek, ja mam binokle, Agar ściągnął okulary z kolumny, korekcyjne do TV i samochodu. Zmemlał mi cały lewy zausznik... zebrałam resztki z dywanu nic nie połknął... a poszłam tylko pod prysznic na 15 minut...

a tak przy okazji, olbrzym z Sarki ale taki do zacałowania :D[/QUOTE]
Widać u bokserów to normalka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']
Na razie konkretnie nie wiem :diabloti: Dziś mimo pogodowych i innych utrudnień zapisałam się do ZK, jutro będę obdzwaniać hodowlę, poluję na huskiego ale jest propozycja shih tzu ale to nic pewnego jeszcze :)[/QUOTE]

a nie chciałabyś bokserki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']mocno się nad tym zastanawiam, mam czas do piątku, gdy upływa termin płatności :-)[/QUOTE]
Ale nad czym tu się zastanawiać ? Pakuj Yankę i przyjeżdżajcie do nas :loveu: Zapamiętaj dobrze mój nick, bo jak przyjedziecie to podejdę do Was i się po nicku przedstawię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ale nad czym tu się zastanawiać ? Pakuj Yankę i przyjeżdżajcie do nas :loveu: Zapamiętaj dobrze mój nick, bo jak przyjedziecie to podejdę do Was i się po nicku przedstawię :diabloti:[/QUOTE]

zgadzam sie z tobą :siara: chyba po raz pierwszy w zyciu :diabloti: dogomaniackie ciotki zjeżdżajcie sie do Rzeszowa o ! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ale nad czym tu się zastanawiać ? Pakuj Yankę i przyjeżdżajcie do nas :loveu: Zapamiętaj dobrze mój nick, bo jak przyjedziecie to podejdę do Was i się po nicku przedstawię :diabloti:[/QUOTE]

się zastanawiam, bo to troche daleko od nas a tu zima sroga... samochód mi zamarza :diabloti:, a tu jeszcze śnieżyce zapowiadają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']się zastanawiam, bo to troche daleko od nas a tu zima sroga... samochód mi zamarza :diabloti:, a tu jeszcze śnieżyce zapowiadają :cool3:[/QUOTE]
Wiesz, jakby Ci auto nie chciało w drogę powrotną zapalić to Sara bardzo chętnie Yanę pozna :D
A tak na poważnie, to ja słyszałam, że ma być ocieplenie więc... :diabloti: Poza tym kiedy znów nadarzy się taka okazja ? Za rok w lutym też będą mrozy :lol:

Link to comment
Share on other sites

hej Wam :)
Śniegojad śliczny [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]
ale powiem Ci że mój Krów też śnieg pożera, także Sara nie jest wyjątkiem :D
acz okularów mój nie jada, więc w tej kategorii krówa wymięka xDD
mizianka dla Ciamajdy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']hej Wam :)
Śniegojad śliczny [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]
ale powiem Ci że mój Krów też śnieg pożera, także Sara nie jest wyjątkiem :D
acz okularów mój nie jada, więc w tej kategorii krówa wymięka xDD
mizianka dla Ciamajdy :)[/QUOTE]
To słuchaj tego, do swoich rekordów pożerania Sara dodała ostatnio: świeczkę razem w folią i tekturą oraz umowę o abonament telewizyjny- w całości :mdleje:

A w ogóle to hej krówska :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Wiesz, jakby Ci auto nie chciało w drogę powrotną zapalić to Sara bardzo chętnie Yanę pozna :D
A tak na poważnie, to ja słyszałam, że ma być ocieplenie więc... :diabloti: Poza tym kiedy znów nadarzy się taka okazja ? Za rok w lutym też będą mrozy :lol:[/QUOTE]

hmmm... w sumie masz rację... a co tam... zgłosiłam Yanę do Rzeszowa :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...