Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

[quote name='Shel']Aha. No czyli musisz jeszcze troszkę dobierać :). Za 1500 spokojnie coś kupisz.

Ja na szczęście mogę samo body kupić.:multi:[/QUOTE]
Mam w sumie ponad 1300zł, już zbierać nie będę i kupię d50(jak planowałam) i 50mm, ale f/1.8. Bo chcę kupić jeszcze pierścienie pośrednie do macro i na razie będę się bawić takim zestawem, zamiast zamartwiać się ile mi brakowało do czegoś innego. Wakacje są, szkoda czasu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shel']Ja teraz kupuję filtr polaryzacyjny, szukam kupca na gitarę, jak ją sprzedam to body już u mnie :)[/QUOTE]
Też myślałam swego czasu nad zakupem filtrów, m.in. polaryzacyjnego, ale muszę o odłożyć na razie, chociaż zobaczymy jeszcze co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']I co z tego, że robię zdjęcia amatorsko? Co dziwnego jest w posiadaniu dwóch aparatów?
Po co komuś dwa psy skoro nie jest hodowcą, co? :p[/QUOTE]

No dla mnie to dziwne, przecież lepiej sobie zamiast jednego korpusu kupić jakiś fajny obiektyw.
Nie ma porównania psy-aparaty.. Z aparatu korzysta się i występuje on zwykle w liczbie ilości 1, bo tyle wystarcza.

[quote name='Moniek193']
Oczywiście, że karaoke było. To był obowiązkowy punkt imprezy, dla którego tam byłam :D Niektóre nasze wyczyny "śpiewowe" są nagrane, więc zaczynam się bać :diabloti:
A ja właśnie wróciłam do domu, spałam z 4h jeśli się nie mylę, w jednym łóżku w 3 osoby, wszystko mnie boli i odbija mi się czosnkowym sosem z pizzy :siara:

PS Ale jaka ta średnia, jak coś to napisz na gg, wstydziuszku :diabloti:[/QUOTE]

Biedni sąsiedzi :D Hah, chciałabym zobaczyć to nagranie, a jeszcze jak Ty na nim jesteś to tym bardziej!
Fuu, czosnkowy sos!

Dobsz, napiszę ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']No dla mnie to dziwne, przecież lepiej sobie zamiast jednego korpusu kupić jakiś fajny obiektyw.
Nie ma porównania psy-aparaty.. Z aparatu korzysta się i występuje on zwykle w liczbie ilości 1, bo tyle wystarcza.



Biedni sąsiedzi :D Hah, chciałabym zobaczyć to nagranie, a jeszcze jak Ty na nim jesteś to tym bardziej!
Fuu, czosnkowy sos!

Dobsz, napiszę ^^[/QUOTE]
Dałam taki przykład, bo jak widzę nie rozumiesz.... i nie chcesz.
Mam powody żeby mieć dwa aparaty, z resztą, co z tego? :roll: Kogoś to boli? Mam taką potrzebę i już, jak ktoś ma dwa kompakty to też źle? Nie wystarcza mi jeden d60, mam napisać powody? I tak powiesz, że są bez sensu, taka rozmowa.
Tak, o nie kupuję sobie drugiego :roll: koniec rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Dałam taki przykład, bo jak widzę nie rozumiesz.... i nie chcesz.
Mam powody żeby mieć dwa aparaty, z resztą, co z tego? :roll: Kogoś to boli? Mam taką potrzebę i już, jak ktoś ma dwa kompakty to też źle? Nie wystarcza mi jeden d60, mam napisać powody? I tak powiesz, że są bez sensu, taka rozmowa.
Tak, o nie kupuję sobie drugiego :roll: koniec rozmowy.[/QUOTE]

Po prostu mnie to dziwi i tyle, chyba może?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Dla mnie nie ma żadnego problemu, po prostu mnie to dziwi i tyle. Nie offujmy już tutaj, jak coś to jest pw.[/QUOTE]
Ja mówię o moim problemie przez ktory nabywam kolejny korpus :roll: A jak widzę dziwi Cię to, że go rozwiązuję.. ale dobra. Widzę,że to do niczego nie prowadzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']Nie ma to jak kłócić się o głupie aparaty xd

Co u Sarci?[/QUOTE]
:diabloti:

A w porządeczku :) Właśnie siedzi na polu i grzeje doopkę w słońcu :D

U nas już coraz więcej truskawek, teraz tylko czekać na malinki i czuję, że się od Was nie opędzę :evil_lol: A tak btw. to nie zapominaj, że mam coś dla Ciebie, pamiętasz :diabloti: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Przepraszam, że się wtrącam, ale jak na razie Shel to ty to ciągniesz. Mogłaś po prostu zignorować post gosiuli:cool3:.[/QUOTE]
Ona też mogła:eviltong:

Mozę wątek sobie odznaczę, bo widzę, że sporo muszę tu mieć do ignorowania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']I jak widzisz sama dalej to ciągniesz :cool3:.[/QUOTE]
Gdyby ona nic nie napisała to by nic nie było ciągnięte, niepotrzebne komentarze. Dobra teraz już naprawdę nie będę ignorować, bo wcale wpisów widzieć nie będę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']:diabloti:

A w porządeczku :) Właśnie siedzi na polu i grzeje doopkę w słońcu :D

U nas już coraz więcej truskawek, teraz tylko czekać na malinki i czuję, że się od Was nie opędzę :evil_lol: A tak btw. to nie zapominaj, że mam coś dla Ciebie, pamiętasz :diabloti: ?[/QUOTE]

W takim razie możemy się ustawić gdzieś... tylko nie wiem kiedy :D napisz kiedy ewentualnie miałabyś czas to się dostosujemy ;)

[quote name='Shel']Może dla Ciebie :p[/QUOTE]

Nie sądzę żeby ten komentarz był w jakikolwiek sposób adekwatny w stosunku do mojej wypowiedzi.

[quote name='Moniek193']Jej chodziło chyba o to, że nie są warte aby się ktoś przez nie poróżnił :hmmmm:[/QUOTE]

Dokładnie o to mi chodziło :eviltong:

[quote name='Shel']Gdyby ona nic nie napisała to by nic nie było ciągnięte, niepotrzebne komentarze. Dobra teraz już naprawdę nie będę ignorować, bo wcale wpisów widzieć nie będę.[/QUOTE]

Ojej... ależ nie bulwersuj się tak dziewczynko. Aparaty są wspaniałe masz rację... ale myślę że nie do tego stopnia aby prowadzić wojnę na wątku wspaniałej Sary która z pewnością nie życzyłaby sobie tego xd Dżisas... co te aparaty robią z ludźmi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']W takim razie możemy się ustawić gdzieś... tylko nie wiem kiedy :D napisz kiedy ewentualnie miałabyś czas to się dostosujemy ;)[/QUOTE]
Ok, spoczko :loveu: Tylko ja w ty tygodniu wyjeżdżam się wieśniaczyć, więc już pewnie jak wrócę :)





[quote name='gosiulaa']Dokładnie o to mi chodziło :eviltong:[/QUOTE]
Mania wie, co Gorzała myśli :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Wyczuwam, że jak Moń już kupi sobie aparat, to będzie tu masa zdjęć, prawda Moń? :D Na początku tyyyyle dawałaś, a teraz ledwo jedno na kilka dni.

PS. Nie zaskoczył Cię deszczyk? :evil_lol:[/QUOTE]
Tak, jak kupi :D Nie wiem gdzie ta kasa, co miała dziś przyjść!? Ehh.. przynajmniej torba i Twój filtr zamówione, bo na to mnie stać jeszcze :D

Nie, zdążyłam w sam raz, jak byłam w Graffice to lunęło :diabloti: Zakupy udane jakby co :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ok, spoczko :loveu: Tylko ja w ty tygodniu wyjeżdżam się wieśniaczyć, więc już pewnie jak wrócę :)[/QUOTE]

Okey :) jak znajdziemy czas to się zobaczymy.

[quote name='Moniek193']Mania wie, co Gorzała myśli :D[/QUOTE]

sure :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...