Jump to content
Dogomania

Jana i reszta futer :)


kelly1978

Recommended Posts

Jana wychodzi w ciągu tygodnia 4 razy dziennie , niestety praca za to w weekendy jest wymęczona na spacerach :)
Co do rodowodu absolutnie sie nie znam zazwyczaj miałam kundelki przybłędy :) albo nierodowodowe teraz też dostałam metrykę i absolutnie nie wiem co dalej :( nawet nie wiem czy z racji swojej głuchoty malutka dostanie rodowód proszę o radę jak ktoś się orientuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelly1978']Jana wychodzi w ciągu tygodnia 4 razy dziennie , niestety praca za to w weekendy jest wymęczona na spacerach :)
Co do rodowodu absolutnie sie nie znam zazwyczaj miałam kundelki przybłędy :) albo nierodowodowe teraz też dostałam metrykę i absolutnie nie wiem co dalej :( nawet nie wiem czy z racji swojej głuchoty malutka dostanie rodowód proszę o radę jak ktoś się orientuje :)[/quote]

Wydaje mi się że powinna mieć wpis niehodowlana, jak nie to możesz wyrobić rodowód tylko nie wiem czy to ma sens.

Link to comment
Share on other sites

właśnie nie ma wpisu oni nawet nie wiedzieli ze jest głucha w momencie wystawiania metryki , ja nie mam ambicji jakiś wystawowych ona jest do kochania tylko, bardzo bym chciała mieć po niej dzieciaczka ale niestety wiem że nie nie mogę jej dopuścić.:(:(:( Cóż pewnie w niedługim czasie pojawi sie jakaś nowa koleżanka bulwiasta, bo oszalałam na ich punkcie i bez chrumkania do ucha już nie zasnę :)

Link to comment
Share on other sites

No cóż podziwianie mojego cudu tylko nam zostanie , przez to ze jest głucha rozpuściliśmy ja strasznie , robi co chce rozrabia , jak jej grożę palcem to palec gryzie , jedynej osoby jakiej się słucha to Pan :) mnie gryzie na potęgę , czasami mam jej dość ale jedno spojrzenie na tą mordkę i wszystko idzie w zapomnienie :) straciłam dla niej głowę :):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Wydaje mi się że powinna mieć wpis niehodowlana, jak nie to możesz wyrobić rodowód tylko nie wiem czy to ma sens.[/quote]


Wpisu "niehodowlana" w metryce nie będzie,z tego co wiem psy nie są pod tym kątem badane,jeśli chodzi o rodowód w Naszej sytuacji-Ja oraz Kelly jak wspomnieli przedmówcy nie ma sensu wyrabianie rodowodu oraz opłacanie corocznych składek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikeGorzów']Wpisu "niehodowlana" w metryce nie będzie,z tego co wiem psy nie są pod tym kątem badane,jeśli chodzi o rodowód w Naszej sytuacji-Ja oraz Kelly jak wspomnieli przedmówcy nie ma sensu wyrabianie rodowodu oraz opłacanie corocznych składek.[/quote]

No ale jakby hodowca wspomniał o tym przy okazji przeglądu to chyba by był?

Link to comment
Share on other sites

Nie mi osądzać hodowcę i jego postępowanie,z długich rozmów jakie przeprowadziłem z hodowcą (odbiór psiaka trwał 3 godziny w bardzo miłej atmosferze ) wada głuchoty u mojej bulwiczki wyszła bardzo późno i tylko przez przypadek się ujawniła.
Nie wiem kiedy i w jakich terminach po urodzeniu jest wystawiana metryka i przeprowadzane badanie lekarskie.
Aczkolwiek pomimo swojej głuchoty jest słodkim małym przyjacielem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikeGorzów']Nie mi osądzać hodowcę i jego postępowanie,z długich rozmów jakie przeprowadziłem z hodowcą (odbiór psiaka trwał 3 godziny w bardzo miłej atmosferze ) wada głuchoty u mojej bulwiczki wyszła bardzo późno i tylko przez przypadek się ujawniła.
Nie wiem kiedy i w jakich terminach po urodzeniu jest wystawiana metryka i przeprowadzane badanie lekarskie.
Aczkolwiek pomimo swojej głuchoty jest słodkim małym przyjacielem ;)[/quote]
Dokładnie tak samo było u nas moja Jana została już kupiona i dopiero nowy właściciel zauważył ze nie słyszy u Hodowcy biegła za wszystkimi szczeniakami i nikt nie pomyślał nawet że ma problem , (nasz odbiór małej też był super, oby tylko tacy hodowcy posiadali psiaki spanko w domku na posłankach nie klatkach , ogród do biegania, super
Ja sama powiem szczerze zapominam o jej głuchocie i wołam normalnie i tłumacze jak coś zbroi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Witam sto lat nas nie było pełno zmian w naszym życiu , Jana wyrosła na piekną panne z którą jest masa problemów , oprócz głuchoty ma alergie pokarmowa i atopie, masa kłopotów, ale i tak jest piekna mądra i kochana mimo że tak daje nam się we znaki i niebawem zostanie ciocio -siostra za miesiąc zostanę mama:) stąd nasza długa nieobecność
[IMG]http://i44.tinypic.com/28slh14.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/2lcaecp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/ncmauh.jpg[/IMG]

A w takim stanie często wracamy ze spacerku Jana uwielbia błotne kapiele:)
[IMG]http://i41.tinypic.com/mhvdxv.jpg[/IMG]

A potem kąpiel
[IMG]http://i42.tinypic.com/wwkqo2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...