Jump to content
Dogomania

Agility i obedience w Gdańsku


Rafka

Recommended Posts

dziekuje wszystkim za gratulacje!

Frisio juz sie czuje dobrze, mysle ze szybko mu sie goi bo juz nosi pilke;)
jutro wracamy do kochanego trojmiasta i jedziemy na jego ulubiony trening.

musimy zaczac koniecznie sie gdzies umawiac poza agility na frisbee:diabloti:

myslcie gdzie jest duuza przestrzen. jakis park gdzie jest skoszona trawa, duuzo miejsca (nasz plac troche za maly).

musimy sie zebrac i cwiczyc!

jak wroce to cos pomyslimy. do zobaczenia w 3miescie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam taki jeden fajny placyk :razz:

Tyle, że to niedaleko mnie.
Dosyć spore pole ze skoszoną trawą, nie czesto chodza tamtedy ludzie...

A i jest staw mały ;)

Granica Gdańsk Zaspa/Gdańsk Brzeźno (przy rozpoczęciu alejek do mola, od strony Szpitala ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Także nie marudzić, tylko ćwiczyć. Być może jak macie chęć- możemy się razu pewnego spotkać w parku we Wrzeszczu- z Gosią od Luki znalazłyśmy fajne miejsce.. Popatrzymy sobie wzajemnie na naszą pracę, powytykamy sobie błędy :evil_lol: i od razu wpadnie troche pomysłów do głowy jak ćwiczyć. Prawda Gosia?[/quote]
Ja jestem ZA zawsze i wszędzie! :cool3: A placyk naprawdę fajny - a jakie cudne rozproszenia! :loveu: Jak tam ostatnio ćwiczyłyśmy było słychać koncert, jakieś karetki, tramwaje, wracających z Lechii (ekhm)kibiców :evil_lol: ,samochody, motory, przechodzili ludzie z psami, psy szczekały, do tego powrót jakiejś wycieczki niedaleko - wielkie wypakowywanie z autokaru łącznie ze śpiewaniem STO LAT! :lol: Lepszych warunków nie można sobie wymarzyć! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']A to czemu??
Po takim debiucie na gdańskiej wystawie- takie wnioski ?? :shake:
[/quote]
Do PT nam wiele brakuje, aport cwicze od niewiadomo kiedy... Nie no, moze sie na tyle przygotujemy, zeby wystartowac ;) BTW w lutym na obi bylam przygotowana na detke, tylko nie wiedzialam, przy ktorym cwiczeniu ;] W ogole szok, ze tak mi pieknie cwiczyl :evil_lol: Nie wiem, jakos za duza loteria jest w przewidywaniu tego psa... raz bedzie pieknie cwiczyl, a innym razem udaje gluchego... Wole byc pesymistka/realistka :oops:

[quote name='zachraniarka']Ja mojego starszego psa do zawodów w obi przygotowywałam kiedy miał skończone 7 lat :roll:
[/quote]
Uff a myślalam, ze to mój już dziadkiem niedlugo zostanie ;) w czerwcu 7 lat konczy...

Jakby nie patrzec, czy to obi, czy frisbee, bardzo chetnie tez sie dolaczymy :) A gdzie to nie mam pomyslow... Ja chodze na szkolne boisko ;] albo łąkę pod lasem, ale ŁĄKĘ, czyli pólmetrowe zielsko :mad: Ale przy Multikinie / polibudzie / akademii jest wiekszy park, przy Uniwerku / Mediamarkt tez troszke zieleni mamy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Ale przy Multikinie / polibudzie / akademii jest wiekszy park[/QUOTE]

I tam ostatnio z Gosią troszku poćwiczyłyśmy posłuszność..

A co do dziadków to nie porównuj 7letniego laba do małego pudelka.. Kubuś energii i zapału ma tyle co nie jeden młodzik- na zawodach zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie :D

Co do placu to do powyższych propozycji dorzucam plac związkowy- już wyrównany :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mi tam placyk we Wrzeszczu moze pasowac ;)

Co do dni tygodnia to sobote bede w schronisku, ale popoludniu sprobowalabym sie wyrobic ;)
Niedziela? Mialam plany, bo pamietam, ale chwilowo skleroza. No i chcialabym sie z chlopakiem spotkac na dluzej..

Ale ten piatek?
Chyba duzo osob ma wolny :)

A w tgodniu to najbardziej pasi mi wtorek, czwartek i piątek. - tu mam treningi na rano.
Z kolei w pozostale dni tygodnia mam treningi recznej popoludniu, wiec nie badzo mialabym czas i sily...

No, ale Wy juz ustalcie :)

Link to comment
Share on other sites

Polna niestety nie, pisalam pare postów temu :(

Gosiu, no ja dzis juz sie nie pisze, bo mam troche do zrobienia ze spraw edukacyjnych, a i pogoda nienajciekawsza sie zapowiada :razz:

Jakby co, piszcie jakis nny termin, postaram sie dopasowac ;)

Link to comment
Share on other sites

Na 100% to musialam byc ja :evil_lol: , bo skonczylam dzis o 13:45, a przy Okazie wysiadam, ok. 14 - mieszkam na polankach, naprzeciw bloku, miedzy cukiernia / biurem Horn a meczetem :razz:

Hmm... dzis fryzjerek (moj :P), jutro odbieram aparat, musze byc na morenie :shake:, czwartek moge od 15, eh piatek od 17-18 dopiero mniej wiecej, sobote mam caaala wolna, a w niedziele tylko agility...

No nic, postaram sie piatek jak najszybciej zalatwic (umowilam sie z kolezanka niewidziana od kilku miesiecy, nie moge przelozyc...)

Link to comment
Share on other sites

No proszę, w takim razie mieszkamy od siebie w odległości jednego przystanku. ;) Jeśli będziesz miała kiedyś ochotę na spacerek, daj znać, białej przyda się taki mały koleżka. :lol: Możemy się umówić np. na polku przy Okazie - bardzo często tam chodzę. Albo na piaskowym boisku przy LO IX - jestem tam praktycznie codziennie. :)

W piątek, jak Zach, mogę tylko do 17, bo na 18 mamy obi...

Link to comment
Share on other sites

Ja i Teddy (I Lupuś) często szukamy kompanów do spacerów, więc czy ktoś byłby tak łąskaw i objaśnił nam gdzie dokładnie się spotykacie i na jakiej dzielnicy mieszkacie?
ja na Zaspie, blisko SKM-ki :lol:

Ala, trenuje pilke reczna ;)

Choc do tego trzeba dodac siatkówkę, piłkę nożną... :lol:

Piątek mi pasi i już rezerwuje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

dog_master - no widzisz, a my dobrą godzinę ćwiczyłyśmy, na dodatek były super rozproszenia w postaci 3 chłopaków grających w piłkę po drugiej stronie boiska. :) Aha, załapałyśmy się nawet na deszczyk. :lol:

Plac, na którym planowane jest piątkowe spotkanie znajduje się jeden przystanek przed Operą (od strony Wrzeszcza). Jeśli jedzie się w stronę Gdańska Głównego i wysiądzie się na tym przystanku, trzeba iść na prawo, przejść przez ulicę i iść alejką na wprost. Na końcu alejki, po lewej, znajduje się ów placyk. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...