Jump to content
Dogomania

Bożena Kowalska-Malitka /PL/


REDA&MELA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

[quote name='penelopa'];-) BOB z Lidzbarka ;-)
tak byś go opisała?[/quote]

Wygral wlasnie dynamika.Lindsey,ktory wygral psy na porownaniu o BOB juz sie ciagnal i dlatego przegral.Valmont wygrywajac u tej sedziny BOB z mlodziezy w Radomiu (i grupe tez) tez nie byl szafa trzydrzwiowa.
Poza tym maly jest mocnym psem,ale na razie waskim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Wygral wlasnie dynamika.Lindsey,ktory wygral psy na porownaniu o BOB juz sie ciagnal i dlatego przegral.Valmont wygrywajac u tej sedziny BOB z mlodziezy w Radomiu (i grupe tez) tez nie byl szafa trzydrzwiowa.
Poza tym maly jest mocnym psem,ale na razie waskim.[/quote]

Tego dnia wszystkie się ciagnęły - przez pogodę.
Ale tylko jeden pies bał sie własnego cienia i wszystkiego dookoła.
A jednak stanął na podium...
I nie piszę tu o BOB czyli małym;-) któremu szerokości zyczę;-)

Resumując p. Kowalska-Malitka lubi psy mocne i dynamiczne w ruchu, niekoniecznie szerokie, niekoniecznie zwraca uwagę na zachowanie psa oraz...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja bym ujęła temat w ten sposób- woli psy wygladajace na wysportowane ( niekoniecznie musi byc "czołg", ale proporcjonalny, umięśniony, raczej mocniejszy typ niż za delikatny), dobrze sie ruszające, takie które potrafia sie zaprezentować, zwraca uwage na prezentację i sposób pokazania psa, przygotowania go do wystawy; zeby oczywiście sprawdza-jesli pies jest piękny ,proporcjonalny i ma klase a ma malutki brak to może wygrać;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

oceniala mnie pare razy i jestem zadowolony, owszem raz nie wiedzac na poczatku jak hodowca ze moje suka ma wade zgryzu uswiadomila mi ze powinienem ja wycofac z hodowli, a tak w pinczerach lubi aldne glowy, ladna prezencje a tak wogule nie zwraca tak mocno wage na braki w uzebieniu malych ras. Zdecydowanie polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jest to osoba bardzo miła i sympatyczna w stosunku do wystawcy. Potrafi choć chwilkę porozmawiać o psie. Coś doradzi albo podpowie jak lepiej się prezentować.
Od razu uprzedzam pytania - nie wygraliśmy u tej Pani!!! Ale bardzo miło wspominam to sędziowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Ja mam do pani mieszane uczucia.
Generalnie więcej do tej sędziny nie pojade, ale może to być moje subiektywne odczucie. Mieliśmy wrażenie, że pani była wybiórczo miła, psy które nie były "wybitne" nie zostały zaszczycone nawet " dziękuje" czy jakimkolwiek innym słowem. Mnie pani w ringu totalnie olała, nigdy mi się taka sytuacja nie przytrafiła i zostałam z dużym niesmakiem, do teraz ja i znajomi nie wiemy o co chodziło...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...