Jump to content
Dogomania

Malutki Bytomski Fafik MA DOM


Mona4

Recommended Posts

Może ja po prostu skopiuje część maila jakiego dostałam, bo nie wiem co napisać:

"Mam prośbę, jak by pani mogła powiedzieć , pani
Ani że ja zadzwonie do niej jutro kolo 12 bo dzis niestety nie mam
takiej mozliwosci i ze ja na pewno bede chciala tego psiaka to bym byla
bardzo wdzięczna."

Nic nie wiem o tej Pani, oprócz tego, ze już raz do mnie pisała w sprawie Fafika,
ale jeżeli możecie poczekać z wy adoptowaniem psiaka, to poczekajcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=red] Fafik ma najwspanialszy dom jaki moze sie trafic!!!!![/COLOR][/SIZE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Faficzej jutro o 15 jedzie do nowego domu do TYCH kobiur,zamieszka z starszym panstwem w olbrzymim domu z ogrodem.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Pani chciala jescze dzis przyjechac po faficzka,ale my osobiscie go zawieziemy![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]

[SIZE=3]Teraz szukamy dobrego weta w Tychach ktory by podjol sie dalszego leczenia fafika.jezeli znacie kogos zaufanego to podajcie namiary[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']:cool3: :cool3: :cool3:
nie przesadzajcie z tymi komplementami też... :oops:[/quote]


halbinko to nieprzesada,a najsczersza prawda:loveu:



jak troche ochlone to napisze wiecej o nowym domu fafika,dzis mam zaduzo wrazen.Ulokowalam 3 psy w nowym domu:multi:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę!:multi::sweetCyb::bigcool::cool2:
Trzymie kciuki, zeby wszytsko było dobrze i to juz był TEN domek! :thumbs::happy1:
A teraz idziemy ... pić - oczywiscie za zdrowie Faficzka:beerchug: :drink1::drinka::drinking:


Ukłony i brawa dla Ciebie Mono i dla wszytskich, którzy pomogli psiaczkowi! :klacz::modla:

Link to comment
Share on other sites

Witam was z samego ranka.

A wiec sprawa wyglonda tak.
zadzwonila donas bardzo nila pani z Niemiec pytajac o faficzka o jego zdrowie,wielkosc itp gdy wszystkiego w wsczegolas sie dowiedziala,powiedziala ze szuka pieska dla swoich rodzicow ,ktorzy dwatygodnie temu stracili swoja ukochana 10 sunie. Dwoje emetytow siedzi i ciagle placze.
Wyslalam babce wszystkie fotki jakie mam fafika,aby starsi ludzie mogli go zobaczyc.odzewy byl natychmiastowy....zabieramy fafika jescze dzis.......no ale nie tak szybko...dzis jescze jedziemy raz do weta na przeswietlenie, po dokladny opis,i historie choroby..poczym o 15 wyruszamy zawiezz Fafika do nowego domu.

Domek wczoraj sprawdzily Dogomaniaczki z Tych;) a ja bede tam wpadac tam co jakis czas w odwiedziny,bo co srode jestem niedaleko na gieldzie kwiatowej:lol:




Wczoraj do domu poszedl stary znaleziony YORK,ktory mial swoj watek na Dogo.Przyjechali poniego wlasciciela z Ukrainy:multi:



Znalazla dom starsza agresywma Kaukazka,bedzie mieszkala w Nakle Slaskim

No i kicia malutka ktora przywiozlam z Urlopu i niezdazylam nawet zalozyc jej watku.



Zeby wiecej takich dni bylo:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']Ukłony i brawa dla Ciebie Mono i dla wszytskich, którzy pomogli psiaczkowi! :klacz::modla:


To nie dlamnie a dla DG 32 to z jej ogloszen faficzek znalazl dom[/QUOTE]

Każda pomoc jest na miarę złota, DG32 oczywiście też bige pokłony -dziewczyny jesteście wielkie!
Mono skoro miałaś taki szcześliwy dzień to moze weźmiesz pod patronat moją Kibę - ona już 3 miesiace szuka i znaleźć nie umie, może jak ją wirtualnie przygarniszesz to coś się znajdzie - masz szzczęśliwą ręke :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nic niepisalam,ale fafik jescze nie pojechal,musial jescze zostac bo jutro ,bobedzie mial usowana srube z lapki.niemialo by to sensu wozic go tam i spowrotem.Ale domek byl w odwiedzinach i czeka na faficzka.


Mamy nastepnego sczeniora ok 6 mcy podobnego do faficzka, wraca z Adopcji.Poprostu pani stwierdzila ze psa juz niechce bo idzie do pracy i mamy go zabrac. Sczenior to jeden z malcow przywieziony z Kielc co Wandul

Pilnie szukamy dla niego Tymczasu albo nowego domu,bo babski jest wstanie malca wywalic. Wiecej onim wie Wandul

Link to comment
Share on other sites

Halo, ja żądam potwierdzenia :eviltong: do kogo poszedł Fafik bo tu ludzie do mnie z Niemiec dzwonią w jego sprawie.
Czy on miał (ma) trafić do Bierunia koło Tychów, jak tak to niech ktoś zadzwoni do nich i powie kiedy piesek do nich trafi bo oni się niepokoją, czy na pewno piesek do nich przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie trafi do tej rodziny!!! niewiem dlaczego pani sie tak niepokoi,przeciez jest w ciaglym kontakcie z nami:lol: byly odwiedziny itp faficzek po wyciagnieciu srub pojedzie donich.

Sprawa sie przeciagla,z powodu braku dobrego weta w tych okolicach,nikt niechcial sie podjac tam leczenia fafika:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko umowione ,zapiete na ostatni gozik.
Jutro o 19 fafik bedzie w Bieruniu ! na kolankach u swojej nowej panci.





faficzek jescze ma srube,w lapce,to zlamanie bylo powazne,a pchla mala ruchliwa:lol: tak wiec z wyciagnieciem musi jescze poczekac z dwa tygodnie.


Jak maly bedzie juz w nowym domu to wam napisze jakie cyrki mielismy hihihihihi Domek tymczasowy sie zakochal w nim po uszy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Faficzek ma naprawde fajny dom ,wielki ogord do biegania i duzo milosci od swojej pani.


A to sczesciaz z swoja Panią

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2324/10004971pt0.jpg[/IMG][/URL]




To byla moja ostatnia adopcja ,teraz moge spokojnie odejsc z Dogomani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...