Jump to content
Dogomania

Galeria prawie chińskiego grzywacza


Melka

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój post oczywiście przeskoczył :roll:
To już jakaś masakra jest z tym dogo :roll: nie dość, że żeby wejść to trzeba mieć co najmniej anielska cierpliwość, to posty tak jak skakały to i skacza nadal, bez przesady ile to juz moze trwać :roll:

Link to comment
Share on other sites

wiesz frontlain powinnas zastosowac ponieważ on chorni prezd kleszczami i on nie zaszkodzi psu nawet jak nie widzisz pcheł czy kleszczy. To moga byc różne rzeczy, jeżeli to jest bardzo widoczne to moze trzeba zrobić badania krwi w celu ustalenia np. czy jakiś witamin mu brakuje czy ma za dużo ale jak nic na skórze nie widac to ciężko powiedziec chyba ze by wylniał w kilku miejsach albo jednym do łysa a tak to nie wiadomo, czasami tak sie dzieje bo wylnieje za dużo co by za chwile porosnąć bnardziej ja mam tak z Molly w cieczce ale Liczi to chłop więc nie wiadomo co jest nie tak, obserwujcie i nie panikujcie.Chyba ze do tego dojdzie jeszcze coś albo zacznie się pogarszać. A nie drapie się?

Link to comment
Share on other sites

Milenka nie martw się za wczasu. Tobi też sie teraz bardziej kołtuni niż zwykle. Zauważyłam, że po szaleństwach na śniegu tak mu się robi a u was przecież sniegu jest mnustwo. Wczoraj jak go wymacałam okazało się, że ma kołtun na kołtunie a tylko dwa dni go nie czochrałam bo całymi dniami w pracy jestem. Dzisiaj Tobi będzie miał cieżki wieczór. Aby odżywić mu sierść kup ten Supercrim Biogrom o którym Ci pisałam Ilonka mi go polecieła i na prawdę sa efekty. Wiem, że może po nałożeniu pies super nie wygląda ale to dla jego dobra. Ja jeszcze podaję Lawetę Syper do picia lub do jedzenia. Jeżeli Liczy lubi rybki to sardynki w oleju są dobre tylko nie od razu cała puszeczka tylko po troszku. Jeśli chodzi o karmę to może za często mu ją zmieniasz. U nas Tobi jak wykończy jeden woreczek danego smaku dopiero następny jest inny. Woreczek ma ok 1kg. Nie znam sie tak do końca więc może bardziej doświadczeni poradzą Ci inaczej. Ja tak robię przy swoim. Przeszliśmy na karmę Acana bardzo smakuje Tobiemu. Lubił też karmę Nutro ale Pani nam odrasziła ponieważ przenieśli produkcję do innego kraju i podobno jakość tej karmy sie bardzo pogorszyła. Kolega mówił mi też o karmie Gilpo podobno super sierści piesek dostał po niej ale jeszcze nie prubowałam. Głowa do góry będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...