Jump to content
Dogomania

Championat Serbii


BabyCakes

Recommended Posts

[quote name='Moonika']Mogę poprosić o podanie danych ( numer konta,adres ,kwota )potrzebnych do wpłaty za Championat Serbii?
Dziekuję[/QUOTE]

napisz zapytanie na maila:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

ja zawsze opłacałam na miejscu, więc nie pomogę, a u nich na stronie cena za championat jest tylko w dinarach - 3 000

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

My dzis wrocilismy z CACIB w Odzaci. Bardzo kameralna wystawa. Udalo nam sie wygrac w Bedlingtonach. W przeciagu miesiaca jeszcze raz sie wybiore do Serbii, tym razem na CAC. Byc moze uda nam sie zdobyc CAC i CH. SRB.

Ogolnie, to trzeba pisac do nich mejle, jak nie odpisuja, to jeszcze raz napisac. Mozna tez ich zlapac na facebooku.

Wczoraj od prezesa serbskiego zwiazku dostalem ten adres [URL]http://www.ksvns.org/[/URL]

Tam jest wszystko o wystawach w Serbii.

Ps. Jak ktos zna j. rosyjski lub j. czeski, to bez zadnych problemow dogada sie z Serbami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='nokian73'][FONT=Arial][SIZE=3]Właśnie przetestowaliśmy Serbię na własnej skórze:lol:, wiec proszę bardzo:
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][B] [/B][FONT=Times]4 CAC od 3 sędziów, odstęp pomiędzy pierwszym a ostatnim CAC musi wynosić co najmniej 6 miesięcy i 1 dzień[/FONT]
[B]Jeśli jest championem (musi być potwierdzony dyplomem który trzeba pokazać) na wystawie krajowej lub międzynarodowej [/B]
[B]a) w klasie championów - CACIB lub R.CACIB lub CAC [/B]
b) w klasie pośredniej lub otwartej - 2xCACIB lub 2xR.CACIB lub 2xCAC
Z tym okazaniem championatu to jest tak, że na jednej wystawie chcą by pokazać, a na drugiej nie . W każdym razie jak wysyłasz wniosek o wydanie championatu, to na kopii dyplomu np. Championa Polski musi być data wcześniejsza niż data wystawy serbskiej.

Jeszcze nie otrzymałam informacji jaka jest opłata, ale ok. 30 euro. Jak będę miała potwierdzone informacje z Serbii, to dopiszę.




[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Czy pogrubiona informacja jest potwierdzona, bo mamy właśnie R.CACIB z klasy championów z Belgradu i jednych słyszałam, ze mam championat a od innych, ze nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']tak samo jak cac z klasy championów, tak? (dawno bylam, na razie sie nie wybieram, ale moze kiedyś?)[/QUOTE]


Uslovi za izdavanje povelje "ŠAMPION SRBIJE U LEPOTI":
a) za pse koji podležu ispitu u radu tri titule CAC SRB kod dvojice sudija i certifikat KSS o položenom ispitu
b) za pse koji ne podležu ispitu u radu četiri titule CAC SRB kod trojice sudija
U oba slučaja šampionska titula se može dodeliti psu ako je prošlo najmanje (6) šest meseci od prvog do zadnjeg dodeljivanja CAC SRB.
Titula za šampiona Srbije dodeliće se i psima koji su umesto CAC SRB na međunarodnim izložbama u zemlji osvojili titulu CACIB ili R.CACIB ali pod istim uslovima.
Pas može da bude i višestruki šampion ukoliko ponovo osvoji nove titule posle proglašenja prethodnog šampionata.
[COLOR=red]3.2. Psi iz inostranstva mogu postati šampioni Srbije ako učestvuju na našim nacionalnim / internacionalnim izložbama kao i da su proglašeni šampionom svoje zemlje (za radne pse - da imaju i sertifikat o položenom ispitu) i da osvoje: [/COLOR]
[COLOR=red]a) ako su prijavljeni u razred šampiona - CACIB ili R.CACIB ili CAC [/COLOR]
[COLOR=red]b) ako su prijavljeni u razredima intermedija ili zreli - 2xCACIB ili 2xR.CACIB ili 2xCAC [/COLOR]
[B]Za izdavanje povelje potrebno je dostaviti fotokopiju pedigrea i ocenskih lisiti, kao i potvrdu o uplati novčanog iznosa po cenovniku KSS[/B]

punkt 3 a - dla psów zgłoszonych do klasy championów, championat wydawany jest za CACIB albo R.CACIB albo 1 CAC,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

teoretycznie według przepisów - za 1 CAC z klasy championów tylko dla psów posiadajacych championat własnego kraju, czyli jeśli pies jest zarejestrowany w ZKwP - tak - musi mieć CH PL
CAC może być z krajówki
jeżeli nie posiada CH PL lub jest zgłoszony do innej klasy niż championy - 2 x CAC lub CAC i R.CACIB lub R.CAC i CACIB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...