Jump to content
Dogomania

Sznupkowy świat Andusi.


madziamn

Recommended Posts

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

madziamn dawaj wyczochramy wszystkie sznupki :lol::lol:.Szkoda że tak daleko mieszkacie bo Dusieńki nie znam ale już ją uwielbiam i nie ma dnia cobym tutaj do Was nie zaglądnęła.Mama mi zawsze mówi że coś chyba ze mną nie tak,bo do psa mówie tak jak do człowieka,ale jak z nim nie gadać,jak mi źle i płacze to on przychodzi do mnie z uszami do tyłu wygiętymi,jakby chciał powiedzieć:jak mi przykro ale nie płacz już.......łapke poda-oczywiście do czochrania pod paszką,ale co tam.Ampek ma już 9 lat,ale w główce nadal jakby miał roczek,naprawdeeee,krejzol straszny panikarz,u weterynarza mówią na niego:specyficzny przypadek hahahahha np.idziemy na szczepienie,ja go trzymam,jeden lekarz zagaduje a drugi robi zastrzyk...........Przepraszamy za rozgadanie się na Dusiowym wątku.Juz znikamy.Dobranoc;)

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuj się Norko o mnie też mówią ze mi odbiło ale jak tu nie kochac psa, który chodzi za człowiekiem krok w krok i miny stroi zeby pocieszyc, nosem zaczepia a jak nie to łapkami do tego patrzy tak ze się człowiek rozpływa...
Norko bardzo nam miło ze do nas zaglądasz:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do mnie - będziecie miały czochrania na cały dzień. W końcu cztery sznupy. :razz: A co do charakterów - każda inna.

Najodważniejsza Keysi - niczego się nie boi. Ma bardzo mocny charakter. Musięliśmy nad nią pracować bo cholerka z niej rosła. Wiedziała do czego służą zęby. Dwie fryzjerki w życiu ją strzygły - obydwie capnęła. Nie atakuje psów - nawet z duzymi lubi sie obwąchac - uwielbia owczarki. Ale w przypadku ataku psa walczy.
Największy cykor - Nuka adoptowana ze schronu. Ale to osobny rozdział. W mojej ocenie była bita i zero socjalizacji.

Norka - fajnie się czyta opowieści o ulubiencach. :lol:

No to wydrapcie swoje niuńki ode mnie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

kurcze dziewczyny jak się w końcu zmobilizuje to zrobie czarnuchowi galeryjke........AnkaG no masz racje,ja również uwielbiam czytać opowieści o naszych ulubieńcach,pożeram oczami migusiem:lol:madziamn kiedyś miałm Ci odpowiedzieć ,bo pisałaś że nie widac tak że mój czarnuch zmienił futro:evil_lol: bo to racja na zdjęciu tak nie bardzo ale z bliska to on chyba raczej trikolor jest tak sie dzisiaj zastanawiałam:evil_lol:broda na końcach brązowa krawat srebrny:evil_lol::evil_lol:to ja juz sama nie wiem heheheh.mam fajny filmik z Ampuchowym kolegą-papugą,jeszce starsza od niego;) (o imieniu Zenek-co znosi jajka,słyszałyście o takim???)jak właśnie cwaniak siedzi idaje mi paszke do miziania a ja mu na to biore łapke i tak jakbym cześc dawała,ale strasznie chyrlam(i dlatego nie wstawiam go) na nim,bo chora byłam i nawet mnie troszeczke widać:-oHistoria papugi tez jest niezła kupiłam ją jak do szkoły chodziłam a to dawno było:evil_lol:pan mówi w sklepie tak tak to samczyk,a to że łysy na głowie to przez to,że pobił sie z drugim samcem o samiczke,no i tak po rocznym pobycie u mnie w domu zniósł jajo:lol:O kurcze uciekam bo mnie Dusia zaraz pogoni:calus:

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego Dusia miałaby mnie pogonić:evil_lol:?Ponieważ to jej galeryjka,a ja tu o swoim sznupku się czasami rozpisuje troszeczke;)ps.mój Amp też gołębiarz zapalony,jak go spuszcze ze smyczy i wołam chodź już idziemy to uduje,że mnie nie widzi i głuchy jakis wtedy:lol: ale gołębie i wszelkie inne ptactwo goniiiiiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

Duśka a to czemu:crazyeye:??? Ona goni tylko gołębie:evil_lol:
Masz racje Norko musisz założyc galeryje bo chętnie bedziemy tam zaglądac. Duska też ma brązową brode ale ona to ma od kościchy czasem i nosa sobie "zafarbuje" wtedy dopiero śmiesznie wyglada:lol:
Aniu chetnie bym to Twoje stadko wymiziała:glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze:bo Duśka czasem to ma już dośc myziania i sobie idzie spac.

Link to comment
Share on other sites

czasem sobie tutaj posty skaczą :p
a Dusia Cię nie pogoni ani ja bo nam bardzo miło poczytac o Amperku
my jak nie miałyśmy galeryi to tez czasem pisałysmy jeszcze z Fionką(*) głównie u Weszki co się u nas dzieje i takie tam i nikt nic nam nie mówił a nam jest miło ze chcecie nas odwiedzac:multi:.

Link to comment
Share on other sites

Jasne że ktoś i do tego pełnoprawny członek rodziny, coś to moze byc posłanie, micha albo kosc dla psa ale nie sam pies.
Lecimy z Dusiową panienką na wieczorny spacerek:painting: zaraz wracamy.
Mam fotki ale wstawię jak mi ktoś podpowie gdzie mogłam schowac kabel od aparatu:shake: bo ja nie mam pojecia no cóż skleroza nie boli...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Moniczko idę szukac dalej ale jak spadł na podłoge to juz po nim bo wtedy pewnie dorwała go Olka a wtedy to juz może byc wszedzie.
A propo Olci ona dziś jak przyszła ze spacerku miała zimne raczki od huśtawki i zgadnijcie gdzie je próbowała ugrzac:crazyeye::crazyeye::crazyeye:...w mikrofali na szczęscie swojej zabawkowej ale sam pomysł wywołał u mnie ciarki na plecach:shocked!::eek2:.

Link to comment
Share on other sites

inteligentne:diabloti: dziecko kabelek od aparatu schowało za telewizor
(nie wiem co ona chciała podłączyc:roll: i do czego moge sie tylko domyslac:roll:) ale najważniejsze że kabelek się znalazł a i nikomu nic się nie stało wobec powyższego obiecane fotki
[IMG]http://images49.fotosik.pl/107/1e52898113656e38med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...