Jump to content
Dogomania

Sznupkowy świat Andusi.


madziamn

Recommended Posts

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Grzeczny jak śpi...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/282/b82d8b3bd3013563.jpg[/IMG][/URL]
zreszta Dusienka tez. Rozbrykała się panna przy Piorunie no i pieszczochy są oba zazdrosne jedno o drugie jak diabli. Jak siedzę przy kompie to obowiazkowo Dusia śpi mi na kolanach no i Piorun tez by chciał i tu zaczyna się problem bo on się na te kolana ni jak nie miesci. Śmiesznie to wyglada jak się pcha i nie może sie ułożyc bo co chwila zlatuje na podłogę.

Link to comment
Share on other sites

Ten aniołek w diablej skórze dziś przeszedł samego siebie zjadł dosłownie zjadł Olce ostatnią parę butów i do tego wyciągnął je z szafki którą wczesniej przewrócił. Mam pytanie czy jest ktoś chętny na niszczyciela podobnego do amstafa? Niestety będę zmuszona go oddac bo nie stac mnie na kupno klatki a nie mam mozliwosci siedzenia non stop z nim w domu. Nie mam też już sił by poskramiac jego niszczycielskie zapedy. Zabawek ma full, jest wybiegany a i tak gryzie wszystko co mu wpadnie w zęby, ja rozumiem ze to szczylek jeszcze ale nie mam teraz za co kupic dziecku butów a niedługo jego wybryki całkowicie puszczą nas z torbami.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ach złosc mi przeszła przeciez pańcia się nie umie długo gniewac na piecha. Kupiłam klatkę ale mam inny problem i to chyba juz nie do pokonania bo nie zalezny ode mnie. Słyszalam że sasiedzi mi chcą gop otruc bo im przeszkadza bo wyje jak nas nie ma. Narazie na niego uważam ale nie wiem jak to się skończy. Czy ja czasem nie "otruje" sąsiadów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bliss']no co tam słychać Madzia? jakąś fotkę inwentarza wrzucisz?

Piorun piorunuje dalej? jak tam z klatką?[/QUOTE]

Piorun piorunuje dalej. Jest troche ograniczany klatką bo siedzi w niej jak nas nie ma. On jednak nieźle sobie radzi ostatnio jak byłam na górze sprzatnąc bajzelek Oliwki to Piorunek na dole[B] zjadł[/B] nam częśc kanapy...myślałam że szlag mnie trafi jak to zobaczyłam a on się nawet nie krępował tylko gryzł dalej to co zostało wyrwane. Jednym słowem zdolny demolant. Fotek niestety nie mam chyba ze ktos chce zobaczyc co Pioruńcio zrobił z Duśkowym nowym posłankiem(biedna Dusiulka musi spac na kanapie bo nie ma poslanka przez tego drania).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malawaszka']ale wyrósł chłopak!!!!!! :mdleje: dalej pożera wszystko?


całuski dla dusieńki słodkiej panienki :loveu:[/QUOTE]

Wyrósł oj wyrósł a pozera wszystko co daje rade ostatnio jego łupem padła kanapa:mad:. Troche tylko jego niszczycielskie zapedy:diabloti: ogranicza klatka, chociaz sobie głupolek krzywdy nie zrobi jak sam zostaje. Do tego dwa wariaty żrą sie o jedna zabawkę. Dusia bierze w zęby i ucieka za nią biega Piorun jak ją złapie to jej zabiera potem ona wiesza mu się zębami na pysku on puszcza zabawkę i historia się powtarza. Boki można zrywac:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...