Jump to content
Dogomania

TASHEENA


Sheep

Recommended Posts

No tak...ale ja mam zdjęcia tylko na swoim komputerze, więc chyba nic z tego.. Skoro tylko z serwera mogą być załączane... Musicie mi uwierzyć na słowo, że jest piękny :) No chyba, że zjawicie się 11 września w Świerklańcu, gdzie prawdopodobnie przyjadę z Szamanem, ale tylko jako publiczność :wink: Bo nie dość że ze mnie totalny żółtodziób, to z niego "małolat" nie kwalifikujący się jeszcze do klasy szczeniąt.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A jaki charakterek ma Irda? Bo mój Szaman to straszny rozrabiaka ;) A zapowiadał się na takiego grzecznego, wręcz nieśmiałego psiaka... Biorąc pod uwagę, że mieszkam w bloku i mam jeszcze 2 koty...to ...sami sobie wyobraźcie co się dzieje ;) Czasem po prostu dom wariatów :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Irda jest bardzo wylewna w uczuciach, to taki mały żywiołek :wink:

W przeciwieństwie do Grandy szczeka. Wydawało mi się na początku, że może być zadziorna wobec innych psów, ale jak się okazało, większych się boi i czuje do nich respekt [narazie...]. Oczywiście uwielbia wszystko niszczyć a w lesie wynajdywać śmieci i uciekać z nimi przede mną... :-?

A, i już widać [podczas treningów z Grandą] że woli uciekać niż gonić. Biegnie mi kawałek przed Grandzią i startuje mi ją :lol:

W ogóle lubi już uciekać...

Ale jeszcze nie wiem, co z nij wyrośnie :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...