Jump to content
Dogomania

EKIPA z Wulkanu Serc ;)


agnethka

Recommended Posts

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HelloKally']A czego one dotyczą? Chyba, że to tajemnica?[/QUOTE]

nie, nie tajemnica - znalazłam 2 ciekawe kursy informatyczne, które pomogą mi przy dalszym rozwoju pod kątem tworzenia stron www, przyda mi się kurs prawa jazdy, ostatnio stwierdziłam, że potańczyłabym i namówilam koleżankę na kurs tańca, ale to jest odłożone na przyszłość, bo obie mamy inne priorytety w tej chwili ;) więc sobie podryguję po swojemu :D niom, pomysłów mam jeszcze kilka w głowie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wybrane kursy zapowiadają się ciekawie...informatyczny, prawo jazdy , no i kurs tańca w dalekiej przyszłości. Nonono...

pzdr.[/QUOTE]

zapowiadają, ale co mi z nich wyjdzie to nie wiem, bo mam małą komplikację jak zwykle - gdy coś sobie ułożę to mi nowa kłoda wyskakuje, ale spoko spoko damy radę :D

[quote name='panbazyl']a my na razie tylko certyfikacja na Szlaku Jana III Sobieskiego :) No gdzieś w przerwie jakiś film dokumentalno-fabularny o Jaśku Sobieskim i Maryśce 9oni w naszych okolicach wyprawiali istne harce i swawole :) ) To taki oddech od koszmarnego świata wystaw.[/QUOTE]

sodoma i gomora powiadasz - "lajk it" :D


...ja się zastanawiam, co by tu swojego stworzyć?
bo w mojej sytuacji pozostaje mieć swoją działalność - od listopada zdejmują ze mnie zakaz pracy, więc czas wykorzystać fakt wolności ;)

Link to comment
Share on other sites

wiesz co - jakbys coś zakładałą w jednej z gmin Piaski, Rybczewice, Wólka, Spiczyn, Mełgiew, i chyba Gorzków to mozesz się starać o dość ładna dotację ze Szlaku Sobieskiego. (mnie wkurza to ze ja i moja rodzina nie możemy, bo TZ pisał wniosek i dooopa dooopa, ale inni mogą). Poszperaj na stronach gminy Rybczewice (Szlak Sobieskiego) tam jest wczesniejszy wniosek z pieniędzy norweskich a teraz będzie z pieniędzy szwajcarskich. no polecam, bo jakbym mogla to sama bym pisała..... to dotacje a nie jakies pozyczki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']wiesz co - jakbys coś zakładałą w jednej z gmin Piaski, Rybczewice, Wólka, Spiczyn, Mełgiew, i chyba Gorzków to mozesz się starać o dość ładna dotację ze Szlaku Sobieskiego. (mnie wkurza to ze ja i moja rodzina nie możemy, bo TZ pisał wniosek i dooopa dooopa, ale inni mogą). Poszperaj na stronach gminy Rybczewice (Szlak Sobieskiego) tam jest wczesniejszy wniosek z pieniędzy norweskich a teraz będzie z pieniędzy szwajcarskich. no polecam, bo jakbym mogla to sama bym pisała..... to dotacje a nie jakies pozyczki![/QUOTE]

to można męczyć inne gminy o dotacje?
w Bychawie jest taka urocza kobieta, że robi wsjo by ludzie dotacji nie dostawali... moi rodzice się z nią naużerali okropnie, ale dzięki miłym informatorom z Lublina jakoś dali radę ją zagiąć, a ciężko było.. baba cięta strasznie...

ja muszę wymyśleć coś, co mi chwyci i będzie funkcjonowało, a wiesz sama jaki mamy uroczy region yyy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak to "zakaz pracy"?

pzdr.[/QUOTE]


Asiu, bo mamy taki "mundry" kraj - Roksana miała (jeszcze ma) zaświadczenie o niepełnosprawności z powodu jej choroby - zespołu nerczycowego, co za tym idzie mi z tego tytułu przysługuje tzw. świadczenie pielęgnacyjne w wys. 520zł, ale nie mam prawa przez ten czas podejmować pracy. Ponieważ i tak nie miałam wówczas pracy zgodziłam się na to - czas, na jaki jej przyznano zaświadczenie to 2 lata - liczyło mi się to do lat "przepracowanych", ale nie mogłam nigdzie się zatrudnić ani otworzyć nic swojego. Teraz mi się to kończy w listopadzie, nie mam prawa przedłużać, pomimo iż ryzyko powrotu choroby istnieje (umownie) do 19 roku życia, oczywiście nie musi się pojawiać... w miedzy czasie był 2-gi rzut, ale na chwilę obecną nie ma podstaw do wypisania Roksanie papierów, bo wg tego, co widnieje w jej kartach - jest zdrowa (i tego się trzymamy, cieszymy i niech trwa jak najdłużej) ;)

Ja osobiście jestem bardzo happy, że nie mogę tego przedłużyć hihi :D ..ale muszę wymyśleć teraz coś naprawdę dobrego ;)

ogólnie układa mi się cacy... a tfu tfu tfu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...