Jump to content
Dogomania

Aktywnosc i picie wody


Jagódka&Uzi

Recommended Posts

[quote name='g@l@xy']Hm... nie przetłumaczysz psu że ma pić więcej bo niby jak..... dodajesz coś do wody?
Myślę że psy piją tyle ile powinny i na ile mają ochotę. Mnie też nikt nie zmusi do wypicia więcej niż potrzebuję....[/quote]

Mało kto pije tyle wody ile powinien dla zdrowia i oczyszczenia organizmu.

Są specjalne fontanny dla zwierzat, które podobno zachecaja..

Uziemu niewiele ubywa z misku, dopiero jak mu pochlupie palcem w misce zaczyna normalnie pic.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ooo, temacik dla nas.

Aidi jest spkrewniony z wielbłądem, bądź też był nim w poprzednim wcieleniu :cool1:
Nigdy nie chce mu sie pić, ani w upały, ani po treningu, ani po długim spacerze. W przypadku upałów i wysiłku na świeżym powietrzu próbuję go choć troszkę napoić, moczę palce w misce z wodą, czasem udaje mi się go namówić na parę liznięć.
Ale! Ostatnio odnieśliśmy sukces :cool1: Kupiłam przenośną butelkę Trixie i chyba przypadła mu do gustu kształtem, bo o wiele częściej zdarza mu się pić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Ooo, temacik dla nas.

Aidi jest spkrewniony z wielbłądem, bądź też był nim w poprzednim wcieleniu :cool1:
Nigdy nie chce mu sie pić, ani w upały, ani po treningu, ani po długim spacerze. W przypadku upałów i wysiłku na świeżym powietrzu próbuję go choć troszkę napoić, moczę palce w misce z wodą, czasem udaje mi się go namówić na parę liznięć.
Ale! Ostatnio odnieśliśmy sukces :cool1: Kupiłam przenośną butelkę Trixie i chyba przypadła mu do gustu kształtem, bo o wiele częściej zdarza mu się pić.[/quote]

O no wlaśnie, ja mam ten sam problem i może tez to sprobuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Jagódka&Uzi']Czy Wasze psiaki pija odpowiednia ilosc wody dziennie?

Jak zachecacie je do picia, może polecicie jakies plyny, preparaty, które powodują, ze picie staje sie dla psiaka przyjemniejsze:evil_lol:

Ja uważam, że Uzi za mało pije mimo dużej aktywnosci i chciałabym jakos go zachecic..[/quote]
Witaj,mój Parys je royala nic innego mu nie daję,no może odrobinę twarożku dla zmiany smaku,więc jeśli chodzi o picie to jak na takiego 13 tygodniowego szkraba to pije dość sporo taka malutka blaszana misczka na dzień,nie muszę namawiać ponieważ on sam chętnie podchodzi i popija sobie,zawsze po jedzonku dość dużo i nawet jak spi i poczuje pragnienie to wstaje idzie do miseczki kilka razy chlip chlip i dalej idzie spać:)Fajnie że nie mam z tym problemu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...