Jump to content
Dogomania

Owczarki collie w potrzebie


Recommended Posts

kopiuje

 

LOLEK

 
Gatunek: Pies
Rasa: Owczarek szkocki collie
Płeć: Pies
Wiek: 5 lat
Kastracja: Nie
Odrobaczenie: Tak
Szczepienia: Tak

Opis: Psiak przebywa w Żernicy koło Gliwic.
Tel w sprawie adopcji : 694-049-538

Witam,
wiosną pośredniczyłam w adopcji Lolka - 5-letniego collaka, który przez całe życie był gnębiony przez swojego miotowego brata w firmie, w której psy miały za zadanie stróżować. Oba zostały w końcu zabrane do domu przez jedną z pracownic firmy i wtedy okazało się, że psy walczą ze sobą. Lolek został w domu, który miał być tymczasowy, ale jednak zadeklarował się jako stały. Po kilku miesiącach okazało się jednak, że domownicy nie radzą sobie z psem - nie mają doświadczenia, a pani domu ciężko choruje i nie potrafi zająć się psem, kiedy reszta rodziny jest poza domem. W związku z tym szukamy nowego domu dla Lolka - tym razem takiego na całe życie. Bardzo proszę o udostępnienie (za chwilę utworzę wydarzenie).
Pozdrawiam


Kontakt w sprawie adopcji: 783-100-300

1063_img.jpg

Link to comment
Share on other sites

schronisko w Gaju

 

Gatunek: Pies
Rasa: Owczarek szkocki collie
Płeć: Pies
Wiek: 2005
Kastracja: Nie
Odrobaczenie: Tak
Szczepienia: Tak

Opis: Informacje na temat Jokera tylko i wyłącznie z naszym behawiorystą.


Wychowanie i szkolenie psów - tech.weterynarii Grzegorz Kałużny
Tel. :605-919-696


Kontakt w sprawie adopcji: 783-100-300

1058_image_1_sst.jpg

1058_image_3_bse.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Śliczny Collie

10173565_766417780094041_820667614555032

10300219_766422033426949_113930205141514

Tym razem przedstawiamy Colliego. To prześliczny pies w typie Owczarka Szkockiego
Zgłoszenie o psiaku dostaliśmy już rok temu. Na miejscu zastaliśmy jednak grubiutkiego, bardzo przyjaznego i radosnego psiaka. Był na łańcuchu i miał ocieplaną budę, wszystko było zgodnie z ustawą. Psiakiem opiekował się starszy Pan oboje bardzo się ze sobą zżyli. Niestety minął prawie rok,jakiś czas temu dostaliśmy informacje, że opiekun psiaka zmarł :(Chłopak podupadł na zdrowiu, schudł, posmutniał. Zdystansował się do ludzi. Nie ma się kto nim opiekować na dłużej. Grozi mu schronisko w którym najprawdopodobniej jeszcze bardziej zmarnieje :(

Collie całe swoje życie był na dworze. Nie wiemy jak zachowa się w domu. Nadaje się do pilnowania terenu. Na pewno dobrze by się czuł jako psiak typowo podwórkowy. Potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna mającego doświadczenie z psami. Zanim zostanie wydany, opiekun musi poznać się z psem. Pies żyje z innym psem natomiast potrafi dominować. Póki co nie jest to typ kanapowca rodzinnego. Nie nadaje się do rodzin z dziećmi.

Najlepszym rozwiązaniem byłby hotelik z behawiorystą dla chłopaka. Natomiast na tą chwilę mamy 4 zwierzęta w hoteliku(koszt 1600 zł) i nie możemy sobie pozowlić na kolne wydatki

Być może ktoś go wypatrzy ?
Kontakt w sprawie adopcji: 506 642 680, inspektorat.jelenia@gmail.com

 

 

UWAGA PSIAK POJECHAŁ DO DOMKU W RUDZIE ŚLĄSKIEJ :)

Link to comment
Share on other sites

Aaa i uwaga na faceta z Opolskiego !

Gość bardzo chciał Colliego. Wszystko brzmiało super do momentu w którym przyznał się , że pies ma mieszkać z niewysterylizowaną suką bo on chce mieć małe...

Pies miałby mieszkać w kojcu z budą, biegać luzem po podwórku no i mają bardzo podobną sunie.  Bardzo możliwe że teraz będą wmawiać że suka jest wysterylizowana jak powiedziałam, że nikt mi psa do rozmnażania nie odda. Gość sam stwierdził ze to śmieszne bo weźmie innego psa i też będzie miał szczeniaczki... Nie pozwólmy mu na to!

Numer telefonu zaczyna się od 774...

Link to comment
Share on other sites

grupa nazywa się tak " Czarna lista dt,hotelików i ludzi pozbywających się zwierząt jak śmieci." proszę podac maila na PW bo chyba ja mogę pani wysłać zaproszenie - takie jakies to dziwne albo napisac do administratora o przyjęcie - chyba nie ma innej metody

Link to comment
Share on other sites

W schronisku dla zwierząt w Henrykowie (Wielkopolska) znajdująs się dwa psy w typie owczarka collie rough i smooth!

Tekst kopiowany z konta na fb!

 

HUGO
Data urodzenia : ok. 2005r.
Kastracja :
Hugo jest u nas od 06.02.2014r. Błąkał się na ternie gminy Święciechowa. Hugo jest starszym psem. Jest bardzo grzeczny i przyjacielski

Zdjęcie z fb

10846239_390968084386295_206932817277263

 

Tekst, jak i zdjęcia skopiowane z fb

ARES (samiec)

Data urodzenia :
Kastracja : TAK

Ares jest u nas od 12.11.2011r. Błąkał sie po ul. Lotniczej w Lesznie. Ares jest pięknym i dostojnym psem. Ma też bardzo niezależny charakterek. Potrzebuje odpowiedzialnego i konsekwentnego właściciela.

ZOsoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt lub bezpośrednią wizytę w Schronisku Emotikon smile
Numery kontaktowe :
604 264 625 , 531 249 797 , 795 590 329.
10357139_390971907719246_842972560309498

 

Jeżeli ktos będzie zainteresowany to zapraszam o kontakt ze schroniskiem 

Konto na fb: https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzat.henrykowo

Link to comment
Share on other sites

W schronisku dla zwierząt w Henrykowie (Wielkopolska) znajdująs się dwa psy w typie owczarka collie rough i smooth!

Tekst kopiowany z konta na fb!

 

HUGO
Data urodzenia : ok. 2005r.
Kastracja :
Hugo jest u nas od 06.02.2014r. Błąkał się na ternie gminy Święciechowa. Hugo jest starszym psem. Jest bardzo grzeczny i przyjacielski

Zdjęcie z fb

10846239_390968084386295_206932817277263

 

Tekst, jak i zdjęcia skopiowane z fb

ARES (samiec)

Data urodzenia :
Kastracja : TAK

Ares jest u nas od 12.11.2011r. Błąkał sie po ul. Lotniczej w Lesznie. Ares jest pięknym i dostojnym psem. Ma też bardzo niezależny charakterek. Potrzebuje odpowiedzialnego i konsekwentnego właściciela.

ZOsoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt lub bezpośrednią wizytę w Schronisku Emotikon smile
Numery kontaktowe :
604 264 625 , 531 249 797 , 795 590 329.
10357139_390971907719246_842972560309498

 

Jeżeli ktos będzie zainteresowany to zapraszam o kontakt ze schroniskiem 

Konto na fb: https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzat.henrykowo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W zapomnianym przez swiat schronisku na Mazurach jest od DWÓCH LAT! taka suczka:
S31.jpg

 

mię 
Data przyjęcia do schroniska 23.05.2013
Płeć suka
Rasa mieszaniec 
Data urodzenia -
Wielkość średni 
Kartoteka S 31
Opis psa:
Miła spokojna suka znaleziona w Gminie Sorkwity 

Link to comment
Share on other sites

Zeby ją udostępniać to powinnam podać miejscowość, województwo i nr tel do kontaktu. Proszę o wiecej informacji, może coś na temat wieku, charakteru - ludzie chcący adoptować pytają o takie rzeczy i co mam odpowiadać - że nic nie wiem? Może link do schroniska

Link to comment
Share on other sites

Alu, ja jestem z południa Polski, na jakimś wydarzeniu znalazłam link do schronu, szukali psa i ludzie pisali by w tym schronisku też dać info, weszłam i zobaczyłam tą collie...

Wygląda mi na jakieś gminne przytulisko, nawet "porządnej" strony www nie mają...
http://foto-slub.home.pl/autoinstalator/wordpress1/?page_id=2

Link to comment
Share on other sites

Ok jak mam link do schroniska to juz coś wiemy i mozna ją udostępniać, mozna do nich napisać itd. Zaraz się tym zajmę i wrzucę na FB - dziekuję

 

Patrząc na kafelki, to sunia wydaje mi się jest wielkości wyrośniętego szetlanda.

Jak coś będzie wiadomo, wstawię ją też na forum sheltie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...