Jump to content
Dogomania

Nie chce na dworzu :|


Justynaaaa

Recommended Posts

Mam problem z moim 11-tygodniowym Beaglem. Dzisiaj skonczyła mu się kwarantanna i wyszłam z nim na spacer, aby się wypróżnił. Niestety Rocky jest przyzwyczajony do zalatwiania się w domu w wyznaczonym miejscu, a żeby zrobił na dworzu, to można tylko pomarzyć.
Wyniosłam jego kupę na gazecie na dwór, położyłam pod krzakiem i kazałam mu powąchać. Nic nie dało :shake:. Jak wy swoje psy oduczaliście załatwiania się w domu ?

Link to comment
Share on other sites

Gdy kupiłam szczeniaka (Spaniela) od drugiego dnia zabrałam się za naukę czystości. Za każdym razem gdy piesek zjadł czy wypił wychodziłam z nim (z komendą :"siku" na ustach) na podwórko i dopóki się nie załatwił nie mógł wejść do domu. Oczywiście cały czas byłam z nim. Gdy tylko zauważyłam (z uczuciem ulgi ;)), że mały zrobił siusiu pochwaliłam go, pogłaskałam i szliśmy do domu. W domu często pytałam "siku?". Piesek szybko (2 tyg.) pojął, co oznacza ta komenda. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Serenity']Gdy kupiłam szczeniaka (Spaniela) od drugiego dnia zabrałam się za naukę czystości. Za każdym razem gdy piesek zjadł czy wypił wychodziłam z nim (z komendą :"siku" na ustach) na podwórko i dopóki się nie załatwił nie mógł wejść do domu.[/quote]

No tak ale z tego co piszesz nie mial kwarantanny tylko odrazu wychodzil z Toba z domu.A pieski na kwarantannie nie maja wyjscia ucza sie najpierw robic w domu w wyznaczonych miejscach.Ja moja Fione przed wczoraj zaszczepilam na nosowke i wet zalecil zeby tak 3-4 dni jeszcze odczekac az szczepionka zacznie dzialac i tez mamy koniec kwarantanny:lol:Jak na razie moja kupki robila na balkonie a siku niestety gdzie popadnie:(i tez sie obawiam jak to bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...