Jump to content
Dogomania

Legitymacja członkowska


Alusia

Recommended Posts

Witam:)ja już miesiąc temu zarejestrowałam psa i wszystko zapłaciłam ale nic nie dostałam:oops: oprócz kopii metryki z numerem wpisanym.Więc co mam zrobić iść i się upomnieć:)a rodowód mi wyślą pocztą czy też osobiście trzeba odebrać?Niestety zapomniałam zapytać tych miłych Pań z Zk:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amoretta']Mój oddział to Kielce.
Sama nie wiem co zrobić chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila z zapytaniem.A tak z ciekawości jak wygląda ta legitymacja?Skoro zapłaciłam składkę to i powinni mi ją dać prawda:oops:[/quote]
Też jestem z kieleckiego oddziału:).
Moją suczkę rejestrowałam w zeszłym roku i legitymacje dostałam od razu ( razem z ksero metryczki bo ją też od razu składałam).Więc pewnie zapomnieli ci ją dać. Powinnaś mieć wydruk - pokwitowanie ,że składka opłacona , rejestracja i takie tam - najlepiej weź je ze sobą i idź do oddziału. Powinni wypisać ci legitymację od reki.
Tylko że teraz to tego nie załatwisz , bo mają chyba przerwę urlopową do 28 sierpnia.
Jeśli chodzi o odbiór rodowodu to trzeba się pytać czy już jest, najlepiej mailowo - dość szybko odpisują ,łącznie z informacją kiedy masz się z pieskiem stawić po odbiór ( będzie sprawdzanie tatuażu i ząbków, więc niech nie będzie to dla zwierzaka zaskoczeniem;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']Jest potrzebny. Np. na egzamin PT[/quote]


loo matko dobrze wiedziec - mi na egzaminie PT nikt jej nie sprawdzal ( choc to bylo w 1998 roku), wogole przez kilkanascie lat czlonkostwa w zwiazku nikt nawet o nia nie zapytal :evil_lol::evil_lol: od paru lat jak place skladni to nawet nie podbijam bo albo place przelewem albo zapominam zabrac :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']loo matko dobrze wiedziec - mi na egzaminie PT nikt jej nie sprawdzal ( choc to bylo w 1998 roku), wogole przez kilkanascie lat czlonkostwa w zwiazku nikt nawet o nia nie zapytal :evil_lol::evil_lol: od paru lat jak place skladni to nawet nie podbijam bo albo place przelewem albo zapominam zabrac :eviltong:[/quote]
Mi właśnie na PT zrobili suprise i musiałam lecieć w piątek po robocie pędem do ZK podbić legitymkę. I rzeczywiście sprawdzali każdemu :-o. (potwierdzenie opłacenia składki miałam w książeczce)

Link to comment
Share on other sites

Powinni legitki na kazdych zawodach sprawdzac... A kto to robi? Mi CHYBA sprawdzali raz, ale glowy nie dam... Ksiazeczki szczepien nie zawsze sa sprawdzane!

A co do numeru, to nie, nie ma numeru legitki, tylko numer "psa". Dla osob bezpsowych/kundelkowych sa numery w dziwnej postaci, ale to "cos" sie wpisuje normalnie na np. zawodach ;) [ja mam np. X/05 czy jakos tak... no numer to nie jest ;] tylko chyba oddzial / rok, ale dziala...]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arrakis']Jeśli chodzi o odbiór rodowodu to trzeba się pytać czy już jest, najlepiej mailowo - dość szybko odpisują ,łącznie z informacją kiedy masz się [B]z pieskiem stawić po odbiór[/B] ( będzie sprawdzanie tatuażu i ząbków, więc niech nie będzie to dla zwierzaka zaskoczeniem;))[/quote]

łoj :crazyeye: trzy psy, trzy rodowody i wszystkie pocztą przyszły :lol: nikt mi psów nie sprawdzał :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...