Jump to content
Dogomania

NEGRA Dzika przerażona wilczyca - BEZ SOCJALIZACJI JEST BEZ SZANS na normalne zycie


malawaszka

Recommended Posts

i tak nikt tu nie zagląda prawie ,ale napiszę:


[B][COLOR=Red]CZY JEST GDZIEŚ NA NASZYM TERENIE DO POŻYCZENIA DUŻA KLATKA ŁAPKA????[/COLOR][/B] Zlokalizowano Negrę tylko ona się nie daje złapać, pojawia się na terenie pewnego zakładu, ale przed ludźmi ucieka, trzeba ją złapać z głową żeby się nie wyniosła z tego terenu. Kurde przed chwila dostałam to info i aż cała chodzę bo już bym jechała ją łapać, ale to musi być sensowne działanie, żeby jej nie stracić znowu - biedna ma podkulona jedną łapkę a nie miała chorej :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

powalczymy o nią! teren gdzie się pojawia jest duży, dziurawo ogrodzony, a ona ucieka jak widzi ludzi z daleka, ale ważne, że JEST! jest, żyje i trzyma się tej okolicy bo dom, gdzie miała zamieszkać jest dosłownie kilka kroków dalej -więc nie oddaliła się - teraz tylko musimy ostrożnie do niej podejść żeby się nie wystraszyła i nie wyniuchała co planujemy bo mogłaby uciec i się wynieść :shake: cholera najchętniej to bym już teraz tam pojechała, ale mam bat i robotę nad sobą na jutro rano i pewnie i tak mi nocka zleci :roll: jezu chyba się popłaczę bo nie mogłam przestać myśleć co się z nią dzieje! ale widują ją tam codziennie, więc jest nadzieja!

Link to comment
Share on other sites

myślę, że da radę - Pani, która Negrę adoptowała będzie z nimi jutro rozmawiać, jej ojciec ma tam jakiegoś znajomego, więc myślę, że będzie ok! Jedzenie dla niej tam zaniosła i zostawiła, jest jeszcze szansa, że udałoby się ją złapać do kojca który tam jest - bo Negra wchodzi do niego do psa, który tam mieszka, a w nocy biega po terenie - ale musimy w dzień zobaczyć jak ten kojec wygląda - czy się nadaje - oby to byłaby sprawa prosta - jezu łeb mi zaraz rozsadzi z emocji a muszę w domu siedzieć :shake:

Link to comment
Share on other sites

to chyba nie w tym przypadku bo nie wiemy gdzie ona się bunkruje a środki nie działają od razu - ona jest jak cień - przemyka niezauważalnie, ucieka jak z daleka widzi kogoś i nie wiemy dokąd, a tam w okolicy są dość ruchliwe drogi, nie daleko jest też autostrada, poza tym ona jest tak zestresowaną suką, że może na nią sedalin nie podziałać - tu w ostateczności można by może kogos ze strzelbą ze środkiem usypiającym, ale narazie poczekamy - może uda się normalnie

Link to comment
Share on other sites

to mi bardzo przypomina lapanke Chojraka,psa,ktory cale zycie spedzil w schronisku.Wypłoch.Zbieg nieszczesliwych okoliczności i Chojrak uciekl z klatki.Nie bylo mowy,zeby podeszla do niego obca osoba,nas tez nie rozpoznawal.Chodziłysmy z koleżanka w tym rejonie,gdzie sie pojawial ,a zeby go zastopowac,zeby zatrzymac go w dzikim pedzie i dac te pare chwil na przemyslenie,ze to przeciez my-jego przyjaciołki,miałysmy ze soba jego miske,a niej ukochane chrupki.Podrzucałysmy chrupki,grzechotały.Nie rozpoznal od razu naszych glosow,ale dzwiek sypanych chrupek od razu.Zatrzymal sie w końcu i powoli powoli sam podszedl.

Z tymi chrupkami,zanim go zlokalizowałyśmy,chodzilysmy 2 tygodnie.Bardzo pomagaly nam karmicielki kotow.

Link to comment
Share on other sites

jest jest jest!!!!!!!!!! :sweetCyb::laugh2_2::bigcool::Cool!::ylsuper::drink1::drinking::beerchug: złapała się koło 1 w nocy! :laola: wystraszona biedna, śmierdząca jak nieboskie stworzenie, kulejąca na tylną łapkę, ale JEST!!! :cunao: dobrze trzymałyście kciuki! :thumbs: :happy1:

niebawem kąpiel, wizyta u weta i kompleksowe uszczelnianie ogrodzenia tak, że mysz się nie przeciśnie! póki co Negra siedzi w domu i śmierdzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...