Jump to content
Dogomania

Czerwone plamki na brzuszku


lucyper

Recommended Posts

Kurcze mój psiak to chyba nigdy nie wyzdrowieje................ :cry:

Prawie już zakańczamy długotrwałe leczenie łapek, w których miał przetoki..............a teraz zauważyłam coś nowego :-?

Pies ma na brzuszku tam, gdzie jest mniej sierści oraz na wewnętrznej stronie ud czerwone plamki. Najpierw były pojedyńcze ale teraz jest ich więcej i tworzą w sumie jeden wielki czerwony placek :( Pies raczej się tym nie interesuje (nie liże tego).

Czy ktoś się z tym spotkał?.....jadę do weta ale dpiero we wtorek albo środę bo nie mam transportu.....

Czekam pilnie na odpowiedź bo kurcze nie wiem co to jest.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Mojemu pieskowi raz sie takie czerwone plamki zrobiły po wycieciu włosków na brzuszku, to było podrażnienie skóry, ale to chyba nie dlatego :-? Ale moze to jakieś podrażnienie skóry, jak nie ma żadnych krostek to pewnie to nic takiego

Link to comment
Share on other sites

No raczej to krostki nie są.......raczej takie podrażnienie....a może od wody?...ostatnio się kąpał w rzece....ale nigdy mu nic nie było po tych kąpielach...teraz też w sumie ogłosili, że rzeka nie jest zanieczyszczona i zrobili kąpielisko (maluchy też się kąpią).....

A co stosowałaś na to podrażnienie?

Link to comment
Share on other sites

Flaire

może i to alergia?......ostatnio brał lek Synulox, po którym zaczął się drapać właśnie ale te plamki wyskoczyły w sumie pod koniec jego przyjmowania. W ulotce pisało, że może wywoływać reakcje uczuleniowe :-? Ale mam nadzieję, że to podrażnienie..........

Ale np. rano miał w sumie bledsze te plamki a po wieczornym spacerku (m.in. w wysokich trawach) znowu ma czerwone. No nic nie ma co gdybać wet powie co to (mam nadzieję).

Toffi a czymś smarowałaś to podrażnienie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...