Jump to content
Dogomania

Tatjana Urek (SLO)


martyna.

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

[quote name='michule']Uczulona na obwisłe fafle. Lubi zdecydowanie wyżły i setery drobnej budowy,delikatne; małą wagę przywiązuje do ruchu (bądź nie umie ocenic tego co widzi).[/QUOTE]

Hmmmm,nas niestety nie sędziowała bo Slowacy lubią zmiany:(
ale z tego co widziałam jak sędziuje pozostałe setery i z opinii osoby którą sędziowała na Euroazji mam inne zdanie:)

Sędzina przywiązująca bardzo dużą wagę do ruchu !!! Wcale nie zwracała uwagi na to czy pies drobny czy masywny po prostu miał mieć wszystko na swoim miejscu no i wyraźnie preferuje psy w typie amerykańskim o lekkim swobodnym ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam w złym znaczeniu o tym, że woli psy delikatne, może powinnam napisac, że nie lubi masywnych. Nie znaczy to, że nie preferuje przede wszystkim tych, które "wszystko mają na swoim miejscu". Piszę na podstawie głównie wyżłów niemieckich i anglików, inne rasy które oglądałam nie były zbyt mocno reprezentowane.

Jeśli chodzi o ruch - trzymam się swojego zdania, psy z nieprawidłowym ruchem wygrywały z takimi które ruch miały idealny, za to jakieś niedociągnięcia w statyce. Nie chodzi mi o "widowiskowośc" ruchu ale o poprawną akcję kończyn.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Sędzina przywiązująca bardzo dużą wagę do ruchu !!! Wcale nie zwracała uwagi na to czy pies drobny czy masywny po prostu miał mieć wszystko na swoim miejscu no i wyraźnie preferuje psy w typie amerykańskim o lekkim swobodnym ruchu.[/QUOTE]
Tez podobne wrazenie mam po Jej sedziowaniu w Bratyslawie. Przeciez CACIBa wygral pies masywny, dla mnie wrecz za ciezki.

[QUOTE]Uczulona na obwisłe fafle.[/QUOTE]
Oj uczulona na pewno nie jest, skoro zupelnie nie skomentowala naszych (jak na dziewczynke) sporych faflunow :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...