Jump to content
Dogomania

Zosioblog


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Laski pomocy dostałam wlasnie przed chwila na skrzynke mailowa taki list
"
[COLOR=#000080][FONT=Verdana][COLOR=#000080][FONT=Verdana]Cześć,[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Verdana][COLOR=#000080][FONT=Verdana]Od 2 dni kolo mojego bloku błąka się śliczna bardzo przyjacielska sunia ,serce mi pęka jak na to patrzę ,ludzie jak to ludzie jedni nakarmią , a drudzy przeganjaja .Piesek jest bardzo przyjacielski i szuka rodziny łasi się do każdego ,każdego odprowadza do domu .Tak bardzo bym chciała znaleźć dom dla niego niestety u wszystkich moich bliskich już jakieś zwierze ulokowałam i po prostu nikt już nie chce!!! Proszę uruchom swoje kontakty może ktoś się zdecyduje,ja dowiozę pieska tam gdzie będzie trzeba.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Verdana][COLOR=#000080][FONT=Verdana]przez 2 tygodnie nie będzie mnie w kraju ,dlatego nie mogę poswiecic czasu na szukanie domku dla niej , ale może przez ten czas ktos o dobrym serduszku się znajdzie.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Verdana][COLOR=#000080][FONT=Verdana]Bardzo Ci dziękuje.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Verdana][COLOR=#000080][FONT=Verdana]Pozdrawiam,[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Verdana][COLOR=#000080][FONT=Verdana]Wiola"[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
Dziewczyna jest z Radomska koło Częstochowy , a sunia plącze sie na ulicy Sadowej koło dwóch bloków TBS

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3870/suniaop7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']...ale pieknie piszesz :evil_lol:. słyszałam dzis rano odprowadzając twoj acórke do szkoły (podczas, gdy mamusia spała :cool3:), że gordon ma się ok. czyli ty tez będziesz w sobotę, postanowione.[/quote]
Jak mnie J nie zabierze na grzybki to będę;)
[quote name='orpha']... z butelki lepiej smakuje :)[/quote]
W 100% zgadzam się z Tobą:p

Link to comment
Share on other sites

Moje chłopaki już się ztęskniły za Zofią:razz::loveu:
Qrcze , ale mi J roboty nawiózł:razz: - mam całą siatę kurek, zaraz zaniosę do mamy, że niby jestem dobra córeczka i chcę się z Nią podzielić. Mamcia kocha sos grzybowy, to zrobi obiadek - będzie i wilk syty i owca cała, a ja się nie napracuję i jeszcze obiadek zjemy z Miśką u mamci:evil_lol::diabloti::cool3:

Link to comment
Share on other sites

weź, ja jestem głodna jak 150
ale kurcze, na nic, co mam nie mam ochoty :eviltong:

więc głodna pozostanę... :cool3:
w ogóle nie znoszę jeść w takich warunkach ;)


heh muszę wziąć aparat w sobotę to będzie cała masa fot!

tylko Gacek biedny będzie, bo raczej go nie spuszczę ze smyczy (ale może może - koniecznie muszę mu kupić adresówkę)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...