Jump to content
Dogomania

Zosioblog


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ania_wawa']Witajcie :loveu:
Przeczytałam bloga od początku i teraz bedziemy z Dajutem nawiedzac was regularnie:loveu: nie tylko na bulwarku(swoją drogą to dopiero teraz dowiedziałam się że to miejsce właśnie tak się nazywa). Zdjęcia Zoski i innych piesków cudne!! I jakos tak zmobilizowały mnie do wyciągnięcia aparatu więc jutro postaram sie przydreptac i też wszystkich obfocic.
No i może wprosic się na to wino:evil_lol:. W końcu wypadałoby jakiegoś brudzia wypic i się sobie przedstawic bo na razie to znam wszystkich tylko po imionach psiaków:oops:.[/quote]
no no wpadaj wpadaj :):) , ale impra bedzie psy nas beda do domu prowadzic :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

bede Ci orfowała :eviltong:
a sleepin? mamy się zwracać sleepin[B]'[/B] czy sbd? ;)

no mam Twój nr :)
a teraz już oba!

[QUOTE]Mru... naprawdę super ksywka!!.[/QUOTE]

dzieki :) wszyscy mnie pytaja zawsze skad taka ksywa
a ja nie wiem ;) to jakies dawne czasy gimnazjum :D
czy coś... i w ogóle skrót od innej ksywy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_wawa']Witajcie :loveu:
Przeczytałam bloga od początku i teraz bedziemy z Dajutem nawiedzac was regularnie:loveu: nie tylko na bulwarku(swoją drogą to dopiero teraz dowiedziałam się że to miejsce właśnie tak się nazywa). Zdjęcia Zoski i innych piesków cudne!! I jakos tak zmobilizowały mnie do wyciągnięcia aparatu więc jutro postaram sie przydreptac i też wszystkich obfocic.
No i może wprosic się na to wino:evil_lol:. W końcu wypadałoby jakiegoś brudzia wypic i się sobie przedstawic bo na razie to znam wszystkich tylko po imionach psiaków:oops:.[/quote]

cześć! zapraszamy, zapraszamy, na zosioblog i w sobotę takoż, im nas więcje, tym szybciej nas policja zgarnie za burdy po pijaku :cool3:.

[quote name='orpha']łaskawie pozwalam :diabloti:...tym bardziej ze mru chyba juz ma mój numer i ja jej tyz :D[/quote]

wiem, wiem..... Reniu :eviltong:.


[quote name='orpha']no sbd to nie bo to jakos niewygodnie sie gada ale jak bedziesz wrzeszczec Ola to bedzie gut[/quote]

Ola może być. ale czyli, że mru to jets twoja zwyczajna ksywka w realu, a nie tylko nick? jak tak, to ja wolę mru.

[quote name='Doginka']Tak nieśmiało pozwoliłam sobie zaznaczyć;)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/267/52a14425f53e0cf9.jpg[/IMG][/URL][/quote]


ale pieknie piszesz :evil_lol:. słyszałam dzis rano odprowadzając twoj acórke do szkoły (podczas, gdy mamusia spała :cool3:), że gordon ma się ok. czyli ty tez będziesz w sobotę, postanowione.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...