Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[SIZE=3][COLOR=Navy][FONT=Georgia]Dziękujemy za gratulacje (tzn. Jaga i ja) ! i za miłe powitanie. Bardzo fajna atmosferka tu panuje i mam nadzieję, że w miarę możliwości będę do Was zaglądać i dzielić się newsami. Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam.[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=Navy]
[/COLOR] [COLOR=Navy]__________________[/COLOR]

;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agness']Witaj Grażynko ( nie wiem czy Ci gratulowałam w Poznaniu ??? ) Jeśli nie to czynię to teraz WIELKIE GRATULACJE !
Agnieszko ! To daj te wyniki bo ja mam niekompletne ( za mocno się zagadałam :lol: ), może Lidka Ci pomoże, a ja jak dam radę to jeszcze dziś wstawię te zdjątka.
Dzięki za gratulacje, a ja gratuluję EMIROWI za ocenię doskonałą ( dla jedynego samca z Polski ).:happy1::terazpol:[/quote]
Aga ja też serdecznie gratuluję-sreberko ze światówki:multi: .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Zwracam się z prośbą o pomoc w odnalezieniu pieska rasy Parson Russell Terrier z mojej hodowli. Piesek jest dość charakterystyczny,cały biały z małą,czarno-rudą łatką na lewym oczku ( zdjęcie poniżej ) i najprawdopodobniej przebywa w okolicach Mokotowa. Ma na imię [B][COLOR=Red]Fidel[/COLOR][/B] i wytatuowany numer w lewej pachwinie [B][COLOR=Red]P086[/COLOR][/B].Obecnie ma 8 miesięcy.
Osoba, która go [B][COLOR=Red][U]nielegalnie[/U][/COLOR] [/B]przetrzymuje mieszka na Warszawskim Mokotowie.
Za udzielenie informacji i pomoc w odnalezieniu pieska wysoka nagroda !!!
Kontakt: 606 36 44 66
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/241117.jpg[/IMG]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

naprawdę dobrze się spisaliście z tą fotorelacją, a jutro my idziemy na wystawę u nas w hamar :lol: Już ładujemy baterie w aparacie i będzeimy pstrykać. startujemy o 9:00 wg rozpiski ma byc 29 JRT i tylko 9 PRT,mam nadzieję, że będą na sąsiednich ringach, bo mamy tylko 1 aparat i obie rasy zaczynają pokazy o 9:00.
[B]Pani Mario[/B] zapisałam sobie adres waszej stronki www, jesli ktoś będzie zainteresowany to podam. czy Pani stronka jest w anglojęzycznej wersji również ??
[B]agness[/B] co się stało z tym psiakiem?? kobietka go poprostu se przywłaszczyła ?? i czemu taki piękny psiak został sam, bez opieki z obcą osoba ??:-o Życzę powodzenia w poszukiwaniach, mam nadzieję, że szybko się odnajdzie. Jakby nasz Edek tam zniknął to bym chyba zwariowała, tak już się z nim zżyliśmy, że szok!!!!!!
[B]Ludek[/B] co ty chcesz od tych zdjęć, są dobre, miło się ogląda;)
A gdzie jest nasz Lolek ?? Co tam u niego słychać ??

Jak mi się uda to może już jutro "pokażę" wam jak było na naszej wystawie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Szczenięta ur.10.10.06 - do odbioru pod koniec listopada - 2 pieski (białobrązowy i tricolor).
Bez rodowodu - ojciec Leszcz z rodowodem, matka bez rodowodu.

Powiedzcie co o takich kryciach myślicie,bo ja nie wiem-może po prostu nie wystawiac(albo wystawić ,zeby udowodnić,ze pies jest rasowy) i kryć co popadnie-nieważne czy to dobrze dla rasy czy nie (byle kasa była).Przecież ZK nie docieka skąd są szczeniaki podobne do danej rasy,a tylko schroniska mają po jakimś czasie nawałnice pseudo rasowców od znudzonych pieskiem wlaścicieli.

Link to comment
Share on other sites

[B]agness[/B] co się stało z tym psiakiem?? kobietka go poprostu se przywłaszczyła ?? i czemu taki piękny psiak został sam, bez opieki z obcą osoba ??:-o Życzę powodzenia w poszukiwaniach, mam nadzieję, że szybko się odnajdzie. Jakby nasz Edek tam zniknął to bym chyba zwariowała, tak już się z nim zżyliśmy, że szok!!!!!!

[FONT=Century Gothic][SIZE=3][SIZE=2]Sama nie wiem do końca co mam o tym myśleć, ale ogłoszenie na forum się przydało bo sobie porozmawiałyśmy i co nieco zostało wyjaśnione( Pani się do mnie odezwała ). Mam nadzieję doprowadzić sprawę do pozytywnego końca o czym poinformuję[/SIZE]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona_27'][B]Pani Mario[/B] zapisałam sobie adres waszej stronki www, jesli ktoś będzie zainteresowany to podam. czy Pani stronka jest w anglojęzycznej wersji również ??
[/quote]

Niestety nie, a szkoda. Trzeba będzie się jakoś zmobilizować i takową zrobić. Przykro, ale muszę prosić kogoś kto zna język ang. bo mnie uczono ale rosyjskiego:razz: Miłego spędzania czasu na wystawie i oczywiście liczymy na duuuużoooooo zdjęć:lol:

[B]Agness [/B]- psiaka ukradziono?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska33']ogłoszenie bylo dane na allegro[/quote]
A w tym roku na kup sprzedaj hodowca ogłaszał sprzedaż szczeniąt rodowodowych po 2000 zł i nierodowodowych po 800 zł. Były zamieszczone zdjęcia szczeniaków po obu suczkach. Niestety ZK nic w tym kierunku nie robi i chyba należałoby zająć się tym na forum i piętnować takie praktyki.
[B]Kaska33[/B] słusznie zauważyłaś, że schrony są po brzegi przepełnione niechcianymi psiakami, które ktoś kiedyś kupił za "psie" pieniądze a potem pozbył się ich bez mrugnięcia okiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria']Niestety nie, a szkoda. Trzeba będzie się jakoś zmobilizować i takową zrobić. Przykro, ale muszę prosić kogoś kto zna język ang. bo mnie uczono ale rosyjskiego:razz: Miłego spędzania czasu na wystawie i oczywiście liczymy na duuuużoooooo zdjęć:lol:

[B]Agness [/B]- psiaka ukradziono?????[/QUOTE]
[COLOR=navy][FONT=&quot] Sprawa jest dość skomplikowana dlatego w ogłoszeniu napisałam tylko tyle ile sama wiem. Ta Agnieszka zadzwoniła do mnie ponieważ pies jest z mojej hodowli i po numerze tatuażu po przez Związek Kynologiczny otrzymała mój numer telefonu. Inna osoba, ( która mieszka w okolicy domu właścicieli psieka ) opowiedziała tej Agnieszce historię Fidla i to, że pies jest źle traktowany, notorycznie ucieka, więc postanowiła na własną rękę znaleźć mu nowy dom. Agnieszka z racji tego, że zajmuje się Agility chciała się nim zaopiekować, ale za zgodą właścicieli licząc na to, ze będą chcieli go np. odsprzedać bo jest to pies charakterystyczny i nie może występować publicznie bez zrzeczenia się go przez prawnych właścicieli. "Agnieszka" to jest mój jedyny trop prowadzący w kierunku Fidla, ale od początku naszych rozmów mówiła, że ona Fidla nie ma i nie wie gdzie on przebywa. Dlatego w ogłoszeniu pojawiło się jej imię i to, że zajmuje się agality z nadzieją na to, że być może ktoś, gdzieś go widział w jej towarzystwie. Wczoraj ( po ukazaniu się ogłoszenia na dogomani ) Agnieszka skontaktowała się ze mną i obiecała pomoc w odnalezieniu psa CDN….[/FONT][/COLOR]
[FONT=&quot] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

wiesz co? plączesz się w zeznaniach

piszesz [I]ale od początku naszych rozmów mówiła, że [/I]
następnie [I]Dlatego w ogłoszeniu pojawiło się jej imię[/I]
a następnie [I]Wczoraj ( po ukazaniu się ogłoszenia na dogomani ) Agnieszka skontaktowała się ze mną[/I]

no to w końcu skontaktowała się PRZED czy PO ogłoszeniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria']Aga witaj na forum:lol: [B]GRATULACJE ZA II MIEJSCE NA ŚWIATOWCE:loveu: Wielkie dzięki za zdjęcia parsonów!!![/B][/QUOTE]
Pani Mario, bardzo dziękuję za gratulacje ! Przepraszam, że dopiero dziś, ale jak widać pochłaniają mnie ważne sprawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']wiesz co? plączesz się w zeznaniach

piszesz [I]ale od początku naszych rozmów mówiła, że [/I]
następnie [I]Dlatego w ogłoszeniu pojawiło się jej imię[/I]
a następnie [I]Wczoraj ( po ukazaniu się ogłoszenia na dogomani ) Agnieszka skontaktowała się ze mną[/I]

no to w końcu skontaktowała się PRZED czy PO ogłoszeniu?[/quote]
[COLOR=navy][FONT=&quot]Być może źle mnie zrozumiałaś ! Skontaktowała się ze mną zaraz po zaginięciu psa. Nasze rozmowy telefoniczne trwały trzy dni i do niczego nie doprowadziły ponieważ ona twierdziła, iż jest tylko pośrednikiem i nie wie gdzie on jest. Ja zdecydowałam, że Fidla w takiej sytuacji zabieram i poprosiłam, aby podała mi miejsce jego pobytu , gdyż poniekąd ja jestem za niego odpowiedzialna, a nie jakaś tam osoba, która twierdzi, że pies jest źle traktowany i to ja zdecyduję o jego dalszym losie. Niestety kontakt z Agnieszką na tym etapie się urwał. Później już nie kontaktowałyśmy się, aż do wczoraj po ukazaniu się ogłoszenia na Dogomani, Agnieszka zadzwoniła do mnie z prośba o sprostowanie i obiecała pomoc w odzyskaniu psa. To tyle….[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Agness, bez urazy, ale to wszystko naprawdę trudno zrozumieć... Czyli pies zaginął, ktoś go znalazł i zadzwonił z informacją? Jeżeli tak, to tej informacji akurat zabrakło, a może od tego należałoby zacząć, bo z tej historii naprawdę niewiele wynika. Jesteśmy z Warszawy, znamy wiele osób z tutejszego agilitowego środowiska, w tym kilka Agnieszek. Jest możliwość pomocy. Ale na bazie tych informacji, które podałaś, nie ośmieliłabym się zagadać do nikogo, ponieważ nawet nie wiadomo, czy samochód czy rower i czy dali, czy ukradli.

Link to comment
Share on other sites

ja akurat wiem o którą Agnieszkę chodzi dlatego drążę temat ;)
zrobienie z niej porywaczki psów jak to wynika z pierwszego postu nie bardzo mi się spodobało, natomiast już z ostatniego wynika, że to Agnieszka zainicjowała kontakt z hodowcą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']ja akurat wiem o którą Agnieszkę chodzi dlatego drążę temat ;)
zrobienie z niej porywaczki psów jak to wynika z pierwszego postu nie bardzo mi się spodobało, natomiast już z ostatniego wynika, że to Agnieszka zainicjowała kontakt z hodowcą...[/QUOTE]
Ogłoszenie było rozpaczliwym wołaniem o pomoc w odnalezieniu pieska. Dlatego w ogłoszeniu ( tak jak napisałam wcześniej ) była podana informacja o Agnieszce bo to jedyny trop w całej sprawie, ale przyznaję, że źle to wyszło bo miałam napisać ,że najprawdopodobniej przetrzymuje psa. Po prostu nie mogę go tak zostawić, czuję się za niego odpowiedzialna. Agnieszka przestała odbierać telefony ode mnie.... wy ją znacie ja nie ! Mogę uwierzyć lub nie tylko w to co słyszę od niej lub od Was -wybaczcie, ale nie o Agnieszkę teraz chodzi najbardziej tylko o Fidelka, który już trzy tygodnie nie wiadomo gdzie jest. Gdy cała sprawa się wyjaśni wtedy wszyscy pozwolimy sobie na ocenę postępowania Agnieszki i ewentualne przeprosiny i podziękowania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...