Jump to content
Dogomania

Osłabienie?


coztego

Recommended Posts

Flaire - wet mamie powiedział, (mnie przy tym nie było ) że ma unikać

zimnej wody w jeziorze. Jednak stwierdziłam, że jest taki upał woda nie jest zimna a Wiki nieżle sie cały czas czuje i właśnie po pluskaniu to wrecz idealnie... Więc dlaczego nie... Tym bardziej że woda to jej żywioł jest taka szceśliwa jak pływa..... Zresztą nie zauważyłam, żeby ja cokolwiek bolała wieczorem czy na drugi dzień rano ( mam nadzeje że tak zostanie)

coztego - akurat tak wyszło że mieszkamy nad samym jeziorem, własciwie całe miasteczko położone jest nad jeziorem. Chociaz jakis plus

dla tej dziury 8)

Link to comment
Share on other sites

Tak troszke obok tematu, a co to ten arthroflex? Czy to jakiś preparat, który można podawać psiakom żeby wzmocnić chrząstki?

Tak, taki właśnie preparat.

Wpisz do wyszukiwarki, tu na weterynarii, arthroflex to Ci wyskoczą topiki na ten temat, bo już parę razy była o tym mowa.

Link to comment
Share on other sites

Zapewne sterydy (cortizon?), bo właśnie to najczęściej w takich przypadkach podaje się w zastrzykach na ostre zapalenia, a dopiero potem nie sterydowymi lekami jak Rimadyl się leczy.

Te zastrzyki to jakiś Metacon, czy coś takiego... Na weekend Kreska dostała Rimadyl. Wygląda dobrze, kulawizny nie widać, odżyła, apetyt się poprawił... Jutro jedziemy na kontrolę.

W każdym razie, jestem dobrej myśli, bo naprawdę jest ogromna poprawa, dzięki za wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...