Jump to content
Dogomania

Lilian Hanniste /Est/


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Tascha'][U]betka-sp[/U] wiesz cos więcej na temat tej sędziny? mi nie udało sie nic poza tym co napisałam dowiedzieć:shake:[/quote]

no kurcze cisza jakby wszystkich ocenianych przez nia w Sopocie powybijali :mad::mad::mad:

Napiszcie wrażenia z jej ocen.........PLEASE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Kaya']Mam mieszane uczucia co do jej oceny czasami naprawde werdykt był dobry, a czasem to niewiadomo czy si śmiać czy płakać :shake: Patrzyła na szate i prezentacje dentyska to z niej nie jest.[/quote]


no dobra...nikt nie chciał nic napisać to ja napiszą moje wrażenia z sędziowania p. Hanniste :razz::razz:

Starsza sędzina, dość miła... bardzo dużą uwagę przykłada do ruchu...psy które były ciągane po ringu automatycznie miały obniżane oceny... nie jest dentystką, zwraca uwagę na szatę ... nie wiem jak ogólnie na budowę ale mi sukę obmacała.. wyniki :razz: trudno właśnie chyba u niej mówić o preferencjach bo w młodzieży zwyciężył piesek lekki...a suka o mocnym kośćcu..

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu sędziowała tez pinczery-miniatury i srednie;
zęby sprawdzała dosyc dokładnie (nie do migdałków ale cały przód pomagając sobie palcem);
generalnie wygrywaly psy w górnej granicy wzrostu albo wręcz przerosniete ( np.BOB w miniaturach), z dobrym ruchem (przy czym tez sprawdzała stawianie kończyn w linii przód tył) i nie dbajace zbytnio o linię (grubsze), na pewno nie przykładała wagi do dobrego wybarwienia sierści czy odpowieniego rozmieszczenia znaczeń(podpalań);
czasem jej wybór był ok - ale czasem jak juz ktos wczesniej napisał- nie wiadomo czy sie smiać czy płakać...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oceniała nas w Sopocie. Wg mnie najgorsza sędzina z jaką miałam do czynienia. Moja suka od niej dostała jedyną swoją najgorszą ocenę, . Moja suka jest mocna i potężna, a ona jej napisała,że ma bardzo słabe tylne łapy. A poza tym wybierała te psy na lokaty, które wskazywała jej asystentka, czyli takie które ona znała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniada']Moja suka jest mocna i potężna, a ona jej napisała,że ma bardzo słabe tylne łapy. A poza tym wybierała te psy na lokaty, które wskazywała jej asystentka, czyli takie które ona znała.[/quote]


O Sopocie slyszalam juz legendy i na pewno ta pania bede omijac baaardzo szerokim lukiem. Jesli zas chodzi o tylne lapy to jestem pewna,ze to blad tlumacza i chodzilo jej o katowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniada']wystawiam od maja 2008. Ale tez już się naoglądałam różnych kombinacji, ale nadzieje zawsze można mieć.[/quote]


Polecam wystawy zagraniczne u specjalistow na rase :-)
U nas takowych prawie nie ma niestety,ale w Opolu jest Angielka hodujaca goldeny (Applebrook),w Czestochowie Finka (Majik),moze na klubowke bedzie ktos ciekawy i w Swierklancu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...