Jump to content
Dogomania

Kudłacz - prawie briard. Już w DS w Danii :)


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! Śliczny jest ten kudłaczek i podobny troche do mojego zaginionego Moruska. Możecie coś więcej o nim powiedzieć? Jaki jest w kontaktach z innymi psami, jak reaguje na dzieci, czy jest czegokolwiek nauczony? Jak długo jest wschronisku i z jakiego powodu? Byłabym niezmiernie wdzięczna za podane informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia07']Witam! Śliczny jest ten kudłaczek i podobny troche do mojego zaginionego Moruska. Możecie coś więcej o nim powiedzieć? Jaki jest w kontaktach z innymi psami, jak reaguje na dzieci, czy jest czegokolwiek nauczony? Jak długo jest wschronisku i z jakiego powodu? Byłabym niezmiernie wdzięczna za podane informacje.[/quote]


Jeśli chodzi o kontakty z psami to Kudłacz chce rządzic, stara się zdominować każdego psa i suczke. Z Boksią nie ma żadnych konfliktów.Jak z dziecmi nie wiem, gdy czasem mijamy dzieciaki to jakiegoś specjalnego zainteresowania się nie widze. Na smyczy potrafi chodzić, puszczony pilnuje się, przy rowerze biegać lubi;)
W schronisku bodajże 2-3 ms, przywieziony przez Straż Miejską, więc razem z Boksią gdzies dłuższy czas samopad biegać musiały.
Pies jest piękny,ale charakterek troszke ma, więc potrzebuje jasno wiedziec,co może a czego nie. No i kastracja by się przydała do utemperowania go , tymbardziej ,że jest wnętrem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...