Jump to content
Dogomania

Jaki namiot wystawowy?


Huskuś

Recommended Posts

Hej hej!

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z namiotami firmy VIKA ? Poszukuję czegoś fajnego i przystępnego cenowo. Będę wdzięczna za info na co zwrócić uwagę. Przekopuję się przez posty powyżej i ta firma wydaje mi się ok. Widziałam ich reklamę jadąc przez Zgierz. Zależy mi na wyeksponowaniu logo naszej firemki i ich namioty dają taką możliwość. Ktoś z Was może posiada ich namiot?

Link to comment
Share on other sites

Hej hej!

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z namiotami firmy VIKA ? Poszukuję czegoś fajnego i przystępnego cenowo. Będę wdzięczna za info na co zwrócić uwagę. Przekopuję się przez posty powyżej i ta firma wydaje mi się ok. Widziałam ich reklamę jadąc przez Zgierz. Zależy mi na wyeksponowaniu logo naszej firemki i ich namioty dają taką możliwość. Ktoś z Was może posiada ich namiot?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 13.10.2016 o 12:17, Hankali napisał:

Hej hej!

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z namiotami firmy VIKA ? Poszukuję czegoś fajnego i przystępnego cenowo. Będę wdzięczna za info na co zwrócić uwagę. Przekopuję się przez posty powyżej i ta firma wydaje mi się ok. Widziałam ich reklamę jadąc przez Zgierz. Zależy mi na wyeksponowaniu logo naszej firemki i ich namioty dają taką możliwość. Ktoś z Was może posiada ich namiot?

Przede wszystkim sprawdziłabym, jaką wagę ma taki namiot - kiedyś się przymierzałam do tego typu namiotu,ale jak poczytałam,że waży z 25 kg, to wymiękłam...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Dnia 11.10.2016 o 10:23, MojaTrampolina napisał:

Wiele osób szuka namiotu licząc, że uda im się kupić dobry stabilny namiot handlowy w cenie 100 zł. Niestety, aby namiot spełniał dobrze swoją funkcję musi być dobrze wykonany. Nie może przeciekać, lub przewracać się przy najmniejszym wietrze. Warto też zwrócić uwagę, żeby namiot nie zmieniał koloru prezentowanych produktów. Jeśli oczekują Państwo produktów w takiej właśnie jakości zapraszam się do zapoznania z naszą ofertą na http://mojatrampolina.pl/

Chyba nie masz pojęcia o wystawach psów. Tam się nie spędza całych dni tylko godziny. W dodatku namiot lub przedsionek to tylko 1 z wielu rzeczy jakie się bierze. Nikt nie będzie niczego składać z rurek czy innych elementów. bo nie ma na to ani czasu ani ochoty.Są ważniejsze rzeczy niż zabawa ze stawianiem konstrukcji.  Potrzebne konstrukcje samorozkładające się by jak najszybciej postawić go i umieścić w nim psa  oraz resztę rzeczy. Wysokość takiego czegoś najlepiej nie mniej niż 150 cm by swobodnie w tym dało się wejść i siedzieć na krzesełku we 2 lub wiecej osób + pies oczywiście  oraz przemieszczać nie na kuckach.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...