Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patka']Niesamowity pręgudek trikolor :D Gratuluje Izis
Piękny chłopak w zimowej scenerii :D[/quote]

Nie to nie jest tricolor - na szczescie. Tricolor bylby gdyby na grzbiecie mial biale paski a nie ma. Jest po prostu bardzo jasniutki ogolnie i dlatego takie wrazenie. Takie jasniutkie nazywa sie blekitne - to jest takie okreslenie, ze pies nie jest taki ciemny jak jeden taki co u nas na rignu sie pojawia (prawie bez wymaganych znaczen).
Ale wpisuje sie zwyczajnie pregowany z białymi znaczeniami.
Jak chcesz zobaczyc jak wyglada tricolor to musialabys obejrzec sprowadzona niedawno z Niemiec suke akity - to jest tricolor ;-)

Link to comment
Share on other sites

ja jestem świadoma że to nie jest trikolor - dlatego był ten usmiech, ale wiesz ja kociara :D :wink: mały żarcik znam ten kolor bo w :mojej" rasie AST też się zdarza ;)
ale z chęcią prawdziwy trikolor bym zobaczyła u akity (pewnie niesamowite) jesli możesz prosze o fotkę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']ja jestem świadoma że to nie jest trikolor - dlatego był ten usmiech, ale wiesz ja kociara :D :wink: mały żarcik znam ten kolor bo w :mojej" rasie AST też się zdarza ;)
ale z chęcią prawdziwy trikolor bym zobaczyła u akity (pewnie niesamowite) jesli możesz prosze o fotkę :D[/quote]
Tricolor u akity jest wadliwym umaszczeniem... to gdybys nie wiedziala.
Moze sie zdarzyc ale takie pieski nie beda wtedy przeznaczone na wystawy ani do hodowli. Ta suka o ktorej pisałam nie jest u mnie, wiec nie dysponuje jej zdjęciami. Ale słyszałam o niej właśnie, że ma takie pregi. Sama jestem ciekawa. Jeśli rzeczywiście je ma to znaczy, że została sprzedana jako pet...

Link to comment
Share on other sites

To także wiem (tak samo jak u AST :D ) :wink: dobra kobieto :wink:
[quote]Jak chcesz zobaczyc jak wyglada tricolor to musialabys obejrzec sprowadzona niedawno z Niemiec suke akity - to jest tricolor [/quote]
to jednak ktos chce takie akiciątko do kochania :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']To także wiem (tak samo jak u AST :D ) :wink: dobra kobieto :wink:
[quote]Jak chcesz zobaczyc jak wyglada tricolor to musialabys obejrzec sprowadzona niedawno z Niemiec suke akity - to jest tricolor [/quote]
to jednak ktos chce takie akiciątko do kochania :D[/quote]

Hmm jeśli osoba, która ta suke oglądała nie myli się (a to znany hodowca) to sprowadzili peta i poszli z nia na wystawe...
-----
Ps. pytalam u hodowczyni tej suki. Ale odpowiedz byla tak jakby wymijajaca...
--------
po drugim mailu napisala tyle, ze kolor u tej akity jest OK. :-) wiec chyba pewien Pan sie jednak pomylil...

Link to comment
Share on other sites

Bimbo leży na tujach. :lol: U nas w parku są są tuje płożące. Bimbo uwielbia na nie wchodzić, zwłaszcza jak jest śnieg. Wtedy albo łazi po nich albo lezy i wkłada głowę pod gałęzie. A czego szuka to tylko on wie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziemniak']Bimbo sie mi podoba :lol:
Chyba wszyscy sie zgodza, ze akity w zimie sa najpieeeeeeeeeekniejsze.
Matagi dzieki za zdjecia, masz urocze pieski. Proponuje Ci jednak wstawic szybe wzmacniana, bo niedlugo nie wytrzyma pod naporem glodnej akitki. :D[/quote]
Jasne,że akity zimowa pora wyglądają super :P Maja wtedy super futra,ale nie wszystkie....Zauważyliście ,że w zimowej scenerii większość fot jest Okiiego,bo niestety Toszi odrasta,a Sake,Akira i Ojo szykują sie do cieczek,więc są łyse jak kolano :wink:
[b]Marek!!! :P [/b]W drzwiach nie mam szyby :wink: To jest jakies takie coś,podobne do pleksy i to podwójne :wink: Gdybym miała tam szybę,to już dawno zostałaby wybita :wink: Listwy przytrzymujące te niby szybę,już dawno zostały obgryzione przez Akirę :evil: Odkupiłam ja od pewnej osoby w wieku 13 miesięcy,niestety tam każdy pies walczył o jedzenie :cry: i te dziwne zachowania pozostały Akirze do dziś :( Na fotach widac jak liże szybę,kiedy nakłada sie mięso do misek,na szczęście nie słychać akompaniamentu jaki temu towarzyszy :wink: :wink:
A to dzisiejsze fotki Okiego w ogrodzie:
[img]http://img205.exs.cx/img205/5687/im0064909mp.jpg[/img]
[img]http://img205.exs.cx/img205/4561/im0064913qh.jpg[/img]
[img]http://img205.exs.cx/img205/7363/im0064949gj.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']:lol: Na drugim Oki ma minę taką jak Bimbo :lol:

:lol: Bimbo jak czeka na michę to ma ślinotok - tam gdzie leży (bo ostatnio jada na leżąco - bo po co ma stać :wink: ) robi się od razu kałuża :lol:[/quote]
:lol: :lol: :lol: a mówiłam,że one sa podobne :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...