Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

[quote name='Agappe']... a jeszcze jesli chodzi o WAKIKO, no cóż nie będę się wyróżniać ( a co mi tam;p) i powiem, że również przypomina mi głowę pewnego psa :)[/quote]

No mi też, ale nie wiem czy Wam również ... Dla porównania wstawiam dwa zdjątka:
[IMG]http://img436.imageshack.us/img436/9805/img7689eo.jpg[/IMG] [IMG]http://img306.imageshack.us/img306/6105/img7720sp.jpg[/IMG]
Jak dla mnie, to podobieństwo uderzające :):)

niezmiennie i nieustajaco pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='abigail'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6170/tekla14fc.jpg[/IMG][/URL]
No! to zgłosiłam Zumę do Łodzi (chyba na ostatnią chwilę!!!-pocztą)
Ja się spotkam w klasie z Bu Y., może odkryjecie karty kto jeszcze zgłoszony .... żeby móc się trochę podenerwować:placz: w zeszłym roku było [B]przewesoło:multi:[/B] :multi: :multi:
Halniacy się nie odzywają bo dużo z pewnością roboty mają, ale pewnie wystąpią ze swoją ekipą. A jak reszta?????
Z Południa przyjedzie Gr, ciekawe czy ktoś jeszcze....:cool3: do[B] ANGIELSKIEGO[/B] sędziego:roll: ......
Matagi, czy Ty szibujesz do Łodzi??????? czy akitujesz też?
A co do avatara, to może być nasza ogródkowa Tekla ?(przewspaniała do deptania przez psie łapki, bo żaden mądry pies po jednym upolowaniu jej pyskiem, nie zrobi tego więcej!)[/quote]

Tekla już drugi raz gości w galerii akitowej!:lol: Kiedyś ją wstawiłam,śliczna z niej dziewczynka,tylko buuuuzi dawać!:evil_lol: Ja u siebie ropuszki nie mam:shake: :-( ,mam za to w oczku zielone wodne i mam trawiaste w ogrodzie pod choinkami:lol: .
Agnieszko!Łódź przedłużyła zgłoszenia jeszcze o tydzień/przeczytałam w wystawach/,może ktos jeszcze swoje akitki "dogłosi";) :roll:
Ja do Łodzi shibuję i akituję!;) A Zumka będzie nie tylko z BU Y.w klasie;) ,będzie też tam moja Ojosan;) .Okii idzie w otwartej,a Baba będzie się szarogęsić w szybowcowej młodzieży.
Gr przyjedzie z południa?:-o :crazyeye: To rozumiem tak:
albo Gr sie wybiera gdzieś na wycieczkę i przyjedzie z tamtąd;)
albo Gr pomyliła Ci się z KG;)
albo Gdańsk przenieśli faktycznie na południe;)

[B]I ja mam nadzieję,że atmosfera będzie taka sama jak na ubiegłorocznej majowej i na klubowej[/B]/Darek Iwony już musi szukać basenji na pieczeń chyba...:evil_lol: /[B]!!!Bo było suuuperrrr przezabawnie i ja chcę tak znowuuuuu!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/B]

Link to comment
Share on other sites

ale skucha- pomyliłam strony świata... mój syn piszący we wtorek test kompetencyjny szóstoklasistów (czytaj naukowiec) leży ze śmiechu na podłodze.... oczywiście chodziło o PÓŁNOC!!!!
ALE TWOJE WERSJE SĄ SUPER ( powinnaś pisać scenariusze:-))
To może ja upieknę żabie udka - GR by mnie znienawidziła....
A swoją drogą KG się w ogóle nie odzywa!!!!!
Mówiąc o wesołości wspominałam majową łłłłłłłłłódzką....
chociaż Pani sędziny nie ma już wśród nas...:-(

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dodać,że aby było tradycyjnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ,to Musha powinien powtórzyć swoje "wyczyny"z psami Iwony,a efekty majowe zademonstrować wszystkim we wrześniu na specjalistycznej/aparat foto tym razem będe miała w pogotowiu!/.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abigail']ale skucha- pomyliłam strony świata... mój syn piszący we wtorek test kompetencyjny szóstoklasistów (czytaj naukowiec) leży ze śmiechu na podłodze.... oczywiście chodziło o PÓŁNOC!!!!
ALE TWOJE WERSJE SĄ SUPER ( powinnaś pisać scenariusze:-))
To może ja upieknę żabie udka - GR by mnie znienawidziła....
A swoją drogą KG się w ogóle nie odzywa!!!!!
Mówiąc o wesołości wspominałam majową łłłłłłłłłódzką....
chociaż Pani sędziny nie ma już wśród nas...:-([/quote]

Mnie też cały czas chodzi o majową łódzką!!!:lol: Jakis taki klimat sie tam wytworzył....że ehhh CHCE SIĘ TAM JEŹDZIĆ!!!:lol: :lol: :lol: A Iwonę to chyba w tym roku zagonić trzeba do jakiego grilla - niech robi za gosposię/bo Darka specjalnośc to te pieczone w piekarniku basenji/ !!!Ciasto to za -pewne Krysia dostarczy/niam niam:loveu: ,na samo wspomnienie/,a piwko to Musha/za te wykrakane Katowice ma beczke przyturlać:evil_lol: /.Ja chcę już Łóóóóódźźźź!!!!:multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GR']AGA, trudno, poswiece sie. Przywiez Darkowi te Tekle, to chociaz moze Ginger sobie troche podje:lol::lol::lol:[/quote]

Ojjjjjjjjjjj nieeeeeeeeee!!!!!:placz: Ona /Tekla/ taka całuśna!:lol: Jej tylko buuuzi dawać!;)
Jak już z Gingera taki żabożerca ,to mu zakupię jakięś konserwowe żabie nogi!;)
A ja mam inne plany wobec Tekli:evil_lol: :diabloti: :
niech Tekla da buuuzii dla największego wygranego [B]fuksa[/B] tej wystawy!!!
[B]Fuksa[/B],jeszcze raz powtórzę,rozumiemy się...;) ;) ;) /mam nadzieję,że to nie bede ja:evil_lol: :evil_lol: ,ale słówko sie rzekło....:lol: /.
Fuksy mogą być-wszać Anglik sędziuje.....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abigail']Aga! to u Was wielkie zmiany!!!!!!!!!!!! wyprowadzka, przeprowadzka to wielki stres - sama to już przeżyłam naprawdę wiele razy!!! Mam nadzieję że zmiany TYLKO na LEPSZE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: tego Ci życzę! [/quote]

Oby na lepsze :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Coś Wam powiem::angryy:
ide jutro do sklepu.przyniose karton.wsadze tam Babę.oblepię karton taśma izolacyjną/ponoć dobrze trzyma/.poprawie drutem z izolacją,miękki,dobrze sie okręca.zrobię dziurki w pudle.zaadresuję /adres hodowcy,znany co poniektórym/,pokombinuję,żeby nie zauważyli brak adresu zwrotnego.[B]I wyślę Babiszona nazad Iwonie![/B]
:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Okii nie ma kryzy!!!!!!!!!:angryy: Ta mała maupa kilkadziesiąt razy dziennie łapie Okiiego za morde i trymuje!!!/a to ,że pierwszy sie wita,a to go głaszczę,ojjj powodów to ona ma /.Ktoś gdzies kiedys fajnie napisał o shibie:
[COLOR=blue]"gdyby shiba potrafiła wypowiedziec jedno,jedyne słowo,to byłoby to MOJE!:mój dom,moje zabawki,moje jedzenie,mój człowiek,mój świat!"[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
Jutro Baba jedzie w delegację!:evil_lol: :lol: ;) ;) A jak ja Okiiego pokaże w Łodzi?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Może Tekla nie chciałaby aby ją ktokolwiek całował :mad: :mad:[/quote]
Ojjj nie znasz się!:eviltong: Żaby lubią całowanki-przeca bajka była o żabie,królewnie(?może o królewiczu...?) i całowaniu!!!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zostaw Babę w spokuju kochanieńka, wszak wszędzie napisane że wyjątkowo zaborcza to rasa i spacer bez smyczy nie jest możliwy, i najlepiej w kagańcu. Wiedziałaś na co się piszesz- musisz po prostu dziewczynę wsadzić np do kojca, najlepiej takiego jak na rotweilera...
bo Ci biedne kitki zeżre (aniołki kurojady....:-)) moja Tekla ma chyba ze pięć lat albo.... co roku mam nową??? w każdym r4azie nie damj jej zjeść. przywiozę za to torcik makowy i [B]basta![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Coś Wam powiem::angryy:
ide jutro do sklepu.przyniose karton...[/quote]


:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
Cóż, pozostaje Ci tylko zbierać to co wytrymuje i skrzętnie przrechowywać do wystawy - przysztukujesz i już :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ojjj nie znasz się!:eviltong: Żaby lubią całowanki-przeca bajka była o żabie,królewnie(?może o królewiczu...?) i całowaniu!!!:lol: :lol: :lol:[/quote]

Taka duża i w bajki wierzy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abigail']Zostaw Babę w spokuju kochanieńka, wszak wszędzie napisane że wyjątkowo zaborcza to rasa i spacer bez smyczy nie jest możliwy, i najlepiej w kagańcu. Wiedziałaś na co się piszesz- musisz po prostu dziewczynę wsadzić np do kojca, najlepiej takiego jak na rotweilera...
bo Ci biedne kitki zeżre (aniołki kurojady....:-)) moja Tekla ma chyba ze pięć lat albo.... co roku mam nową??? w każdym r4azie nie damj jej zjeść. przywiozę za to torcik makowy i [B]basta![/B][/quote]

Baba właśnie chrapie w [B]moim [/B]łóżku,a pod łóżkiem równiez chrapie oskubany Okii;) 15 minut temu Martyna jadła orzechy włoskie /ukradła dla Franka:razz: /,Okii poszedł zobaczyć co jedzone jest ,ale musiał wiać,bo na gębie wisiało mu Babsko!:razz:

A Tekli raczej nowej nie masz,one przeciez sa terytorialne i żyją sobie całkiem dłuuugo!Na szczeście!:lol: :multi: Ja chciałabym mieć taka swoja Teklę,ale obawiam się,że jak przywloke skądś,to albo ją skrzywdzę/bo zabiorę z domu do którego sie przywiązała/,albo sobie pójdzie gdzieś na ulice i wtedy....:-( .
[B][COLOR=red]Torcik makowy....mniam mniam!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :tort: :cool2: :eating: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
Cóż, pozostaje Ci tylko zbierać to co wytrymuje i skrzętnie przrechowywać do wystawy - przysztukujesz i już :evil_lol:[/quote]

Nie da się sztukować!:shake: Ona to zżera:shake: :shake: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']
A Tekli raczej nowej nie masz,one przeciez sa terytorialne i żyją sobie całkiem dłuuugo!Na szczeście!:lol: :multi: Ja chciałabym mieć taka swoja Teklę,ale obawiam się,że jak przywloke skądś,to albo ją skrzywdzę/bo zabiorę z domu do którego sie przywiązała/,albo sobie pójdzie gdzieś na ulice i wtedy....:-( .
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/quote]

Ja Ci dam Teklę :mad:
Jak możesz zabierać żywe stworzenie z lasu :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Ja Ci dam Teklę :mad:
Jak możesz zabierać żywe stworzenie z lasu :mad:[/quote]
No mam skrupuły,mam,dlatego nie zabieram!;)
W moim oczku ,od kilku lat ,mam full skrzeku.Podejrzewam,że to własność nie tylko moich żab "oczkowych" i ogrodowych.Może jakas Tekla i do mnie zawita...?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Widzał kto pisne grajaca w noge :P z Głowki tez dobrze piłkeczke piapierowa sobie odbić . OTO ARES w toku szaleńczej zabawy z piłka która nie winnie sotsała skazana na wyrok potargania :eviltong:.[IMG]http://img345.imageshack.us/img345/1741/tnimg12205js.jpg[/IMG]
Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: Hiiiiiiiiiiiiiiiiiii hiiiiiiiiiiii!Gadałam z Iwoną o fryzjerce Babie!:eviltong: A ta mi na to mówi tak:"ja to polecałabym zakup shibowych fryzjerów osobom posiadającym akity długowłose,które są wystawiane.Wytrymuje taka i strzyc nie trzeba.A jak krzywo,czy zacięcia będą,to zawsze można zwalic na szybowca":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...