Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Rany boskie, [b]Matagi[/b] - coś Ty sobie do domu wzięła?! Mały szatanek? Chroń makity, póki masz jeszcze siły! Czekamy na zdjęcia małego diablika!
Pzdr.[/quote]

Nie tylko makity - trzy starsze panie też :wink: :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

już nie moge sie doczekać zdjęcia malej diablicy :)))

(a co do zdjęć z klubowej pozgrywaj mi prosze wszystkie które masz na płytke i poprosze o nią w Legionowie)
i w ogóle to okropna jesteś wiesz?? chora jestem, a Ty chodziłas i siałaś zarazki :p

aaa i jeszcze jedna pozytywna wiadomość... jajeczko nie ma okonka genetycznie skrzywionego!!! moim znajomym powiedział na początku wet, że to genetycznie, ale poszli jeszcze do jakiegoś specjalisty od ogonków i to nie jest genetyczne!!!!!!! :))))))

Link to comment
Share on other sites

[b]UWAGA!
KOMUNIKAT
[/b]
W związku z moim "szybkim" połączeniem nie jestem niestety w stanie przesyłać chętnym zdjęć w oryginalnym rozmiarze!
Dlatego też proszę ewentualnych zainteresowanych o przesłanie na mój priv. @ swoich idywidualnych preferencji co do rozmiaru zdjęć. Osobiście proponuję rozmiar [b]max[/b]. 800x600 (nawet z obcięciem jakości do ok. 60% to i tak za dużo na stronę www, bo zajmuje ok. 160 Mb, zaś jakość dla oka jest prawie taka sama). Rozmiar może być też mniejszy, aby tylko trzymał się wzoru 4:3.
Hurtowe zmniejszenie rozdzielczości zdjęć spowoduje o wiele szybsze przesłanie ich na adres zainteresowanych.
Z góry dziękuję za zrozumienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']już nie moge sie doczekać zdjęcia malej diablicy :)))

(a co do zdjęć z klubowej pozgrywaj mi prosze wszystkie które masz na płytke i poprosze o nią w Legionowie)
i w ogóle to okropna jesteś wiesz?? chora jestem, a Ty chodziłas i siałaś zarazki :p

aaa i jeszcze jedna pozytywna wiadomość... jajeczko nie ma okonka genetycznie skrzywionego!!! moim znajomym powiedział na początku wet, że to genetycznie, ale poszli jeszcze do jakiegoś specjalisty od ogonków i to nie jest genetyczne!!!!!!! :))))))[/quote]
Szkoda, że nie uczestniczyłam od początku w dyskusji nt. jajeczek i ogonków. Bo temat wygląda mi na bardzo ciekawy... Może jakiś skrót dla niezorientowanych?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph'][b]UWAGA!
KOMUNIKAT
[/b]
W związku z moim "szybkim" połączeniem nie jestem niestety w stanie przesyłać chętnym zdjęć w oryginalnym rozmiarze!
Dlatego też proszę ewentualnych zainteresowanych o przesłanie na mój priv. @ swoich idywidualnych preferencji co do rozmiaru zdjęć. Osobiście proponuję rozmiar [b]max[/b]. 800x600 (nawet z obcięciem jakości do ok. 60% to i tak za dużo na stronę www, bo zajmuje ok. 160 Mb, zaś jakość dla oka jest prawie taka sama). Rozmiar może być też mniejszy, aby tylko trzymał się wzoru 4:3.
Hurtowe zmniejszenie rozdzielczości zdjęć spowoduje o wiele szybsze przesłanie ich na adres zainteresowanych.
Z góry dziękuję za zrozumienie.[/quote]
Ale to poważnie zabrzmiało. :)
[b]Chris[/b] - dzięki za zdjęcie.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph']Wprawdzie jest to galeria akit, ale nie można podarować sobie wstawienia zdjęcia takiej słodkości. Mam nadzieję, że Matgi nie zbije mnie, że ją uprzedziłem?
[img]http://img237.imageshack.us/img237/74/pict17158go.jpg[/img][/quote]
Czy to aby na pewno diabełek Matagi? Bo tam był jeszcze jeden diabełek, podobny. Nie pomyliłeś się aby? Mały zołzikiewicz.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='christoph']Wprawdzie jest to galeria akit, ale nie można podarować sobie wstawienia zdjęcia takiej słodkości. Mam nadzieję, że Matgi nie zbije mnie, że ją uprzedziłem?
[img]http://img237.imageshack.us/img237/74/pict17158go.jpg[/img][/quote]
Czy to aby na pewno diabełek Matagi? Bo tam był jeszcze jeden diabełek, podobny. Nie pomyliłeś się aby? Mały zołzikiewicz.
pzdr.[/quote]

to nie diabełek Matagi, bo to nie akitka :)
Ale cudne stworzonko :) Chetnie bym taka przyjeła do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='christoph']Wprawdzie jest to galeria akit, ale nie można podarować sobie wstawienia zdjęcia takiej słodkości. Mam nadzieję, że Matgi nie zbije mnie, że ją uprzedziłem?
[img]http://img237.imageshack.us/img237/74/pict17158go.jpg[/img][/quote]
Czy to aby na pewno diabełek Matagi? Bo tam był jeszcze jeden diabełek, podobny. Nie pomyliłeś się aby? Mały zołzikiewicz.
pzdr.[/quote]
Teraz to już zgłupiałem. Może się pomyliłem co do zdjęcia? Chyba Matagi to wyjaśni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='christoph']Wprawdzie jest to galeria akit, ale nie można podarować sobie wstawienia zdjęcia takiej słodkości. Mam nadzieję, że Matgi nie zbije mnie, że ją uprzedziłem?
[img]http://img237.imageshack.us/img237/74/pict17158go.jpg[/img][/quote]
Czy to aby na pewno diabełek Matagi? Bo tam był jeszcze jeden diabełek, podobny. Nie pomyliłeś się aby? Mały zołzikiewicz.
pzdr.[/quote]

To jest własnie chłopak, który chciał zjeść Bimbuśka, Inazumę i Okiego.
Jego piekna siostrzyczka własnie rozrabia u Matagi w domku :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']

to nie diabełek Matagi, bo to nie akitka :)
Ale cudne stworzonko :) Chetnie bym taka przyjeła do siebie.[/quote]

Lila poszerza horyzonty i własnie taka ślicznotka mieszka u niej w domu. A niedługo coś jeszcze sie pojawi :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']No i kto sie wybiera do Poznania ??
Daria szkoda, ze Was nie bedzie :( ale mam nadzieje ze inni nie zawiedli :)
Chris zglosiles jednak ??[/quote]

Nas też nie będzie :(
Mam strasznie dużo zajęć na uczelni. A urlopu nie dostanę w czasie roku akademickiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02'][quote name='Asiaczek'][quote name='christoph']Wprawdzie jest to galeria akit, ale nie można podarować sobie wstawienia zdjęcia takiej słodkości. Mam nadzieję, że Matgi nie zbije mnie, że ją uprzedziłem?
[img]http://img237.imageshack.us/img237/74/pict17158go.jpg[/img][/quote]
Czy to aby na pewno diabełek Matagi? Bo tam był jeszcze jeden diabełek, podobny. Nie pomyliłeś się aby? Mały zołzikiewicz.
pzdr.[/quote]

to nie diabełek Matagi, bo to nie akitka :)
Ale cudne stworzonko :) Chetnie bym taka przyjeła do siebie.[/quote]
[b]Asiunia02[/b] - wiem, że to nie makitka, bo sama tego małego brząka głaskałam w Łodzi. W pytaniu chodziło mi o to, czy to na pewno maluszek, który trafił do Matagi. Bo były 2, bardzo do siebie podobne z wyglądu. I wtedy o pomyłkę bardzo łatwo, prawda?
[b]Matagi[/b] - jak się obudzisz, masz się już dobrze czuć, nie chorować. Dosyć leniuchowania i udawania chorej. Matagi - do dzieła ! ([i]Matagi - go [/i][i]on!)[/i] Nie trzymaj nas już tak długo w stanie oczekiwania...
Wszyscy są żądni zdjęć i już układają listę komplementów dla diabełka.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani!
Odzywam się po długiej, długiej nieobecności... (zarówno tutaj jak i na wystawach) i nie wiem od czego zacząć, czyt. komu i za co składać gratki.. a wszystko przez to, że zostałam magazynierem :wink: (mgr)....
Chcąc nadrobić zaległości i dowiedzieć się co w trawie piszczy, przejrzałam kilkanaście stronic tego forum i się troche pogubiłam.
Z gratulacjami lecę więc hurtowo:
gratki dla wystawiaących i wystawianych na wystawach w: Toruniu, Białymstoku, Zakopcu, Częstochowie, Raciborzu, Przemyślu, Warszawie, Zielonej Górze, Chorzowie, tej ostatniej - czyli klubowej w Łodzi, no i tej zagramanicznej: MB.... OGROMNE GRATULACJE :laola:
Fotoreportaże z wystaw są superaśne, widać że co niektórzy mają talent do strzelania fotek... :)A i zdjęcia prywatne z akitami w roli głównej są bombowe... Super było to z akitą za kółkiem :wink:
Nam też przybyło kilka fotek, ale ja nie kumata nie potrafię ich obrobić, więc muszę czekać aż zrobi to Marcin..
Jeszcze raz ogromne graty dla wszystkich za wystawowe osiągnięcia. :lol: :) :D
Magda

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj otrzymałam od [b]Baskomaniaka[/b] zdjęcia, które zrobił nam na klubówce, więc muszę się pochwalić :lol:

Na tym zdjęciu jesteśmy w koszulkach z nadrukiem pyszczków naszych psiaków, grafikę na te koszulki opracował dla nas, autor tych zdjęć :D [b]Baskomaniak[/b] :klacz:
[img]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/szczeniaczki/P9187980a.jpg[/img]

tak pięknie prezentuje się grafika z bliska :D
[img]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/szczeniaczki/Kopiaarashiasztar_1580x1053.jpg[/img]

nasza piękna para hodowlana :D
[img]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/szczeniaczki/P9187988a.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Agappe']już nie moge sie doczekać zdjęcia malej diablicy :)))

(a co do zdjęć z klubowej pozgrywaj mi prosze wszystkie które masz na płytke i poprosze o nią w Legionowie)
i w ogóle to okropna jesteś wiesz?? chora jestem, a Ty chodziłas i siałaś zarazki :p

aaa i jeszcze jedna pozytywna wiadomość... jajeczko nie ma okonka genetycznie skrzywionego!!! moim znajomym powiedział na początku wet, że to genetycznie, ale poszli jeszcze do jakiegoś specjalisty od ogonków i to nie jest genetyczne!!!!!!! :))))))[/quote]
Szkoda, że nie uczestniczyłam od początku w dyskusji nt. jajeczek i ogonków. Bo temat wygląda mi na bardzo ciekawy... Może jakiś skrót dla niezorientowanych?
pzdr.[/quote]

o ogonkach wiedzą tylko wtajemniczeni tzn donya, matagi i GR, ale jak bardzo Cie to interesuje to moge Ci na prv napisać :)

Link to comment
Share on other sites

Witam forumowiczów!

Jestem tu nowy. Na forum dogs.pl poznałem Kasię i Łukasza, którzy wskazali mi tę listę dyskusyjną jako ciekawe miejsce, gdzie spotykają się sypatycy Akit i nie tylko. Od miesiąca jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Akity. Wabi się Mejin i pochodzi z hodowli Tajgeta. Ma prawie trzy miesiące. Z racji tego, że jest to nasz pierwszy pies, nie mamy doświadczenia w wychowaniu szczeniaków. Pozwolę sobie co jakiś czas podpytać o fachowe wskazówki.
Pani Iwono jeśli zagląda Pani na to forum, a wydaje mi się, że tak, postaram się wszelkie pytania zadawać tą drogą, aby nie zaśmiecać Pani skrzynki mailowej moimi zapytaniami i wątpliwościami. Może w ten sposób również inni początkujący akiciarze też coś skorzystają.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Arek

Oto kilka zdjęć Mejina. Niestety nienajświeższe

[img]http://www.ortus.com.pl/arka/mejin2.jpg[/img]

[img]http://www.ortus.com.pl/arka/mejin1.jpg[/img]

[img]http://www.ortus.com.pl/arka/mejin5.jpg[/img]

[img]http://www.ortus.com.pl/arka/mejin6.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

[b]Asiunia02[/b] - wiem, że to nie makitka, bo sama tego małego brząka głaskałam w Łodzi. W pytaniu chodziło mi o to, czy to na pewno maluszek, który trafił do Matagi. Bo były 2, bardzo do siebie podobne z wyglądu. I wtedy o pomyłkę bardzo łatwo, prawda?
[/quote]

Bo ja jak zwykle nie wiedzialam, ze Matagi ma takie cudo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph'][quote name='Asiunia02']No i kto sie wybiera do Poznania ??
Daria szkoda, ze Was nie bedzie :( ale mam nadzieje ze inni nie zawiedli :)
Chris zglosiles jednak ??[/quote]
Rzeczywiście zgłosiłem. A skąd wiesz???[/quote]

Rozmawialismy w Zielonej Górze i namawiałam twoja połóweczke abys zglosił :) Mam nadzieje, ze w Poznaniu tez bedzie nie zła stawka. Ja zglosiłam suczki :) bo co za duzo to nie zdrowo :) hehehe
A Bimbus, GR, Inazuma odwiedza Poznań ?? No i Izis cos wspominała, ale nie wiem czy zglosila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']
A Bimbus, GR, Inazuma odwiedza Poznań ?? No i Izis cos wspominała, ale nie wiem czy zglosila.[/quote]

[b]Asiunia02[/b]
Już raz napisałam ale napiszę jeszcze raz :wink:
Nas nie będzie w Poznaniu :(
Mam strasznie dużo zajęć na uczelni. A urlopu nie dostanę w czasie roku akademickiego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...