Jump to content
Dogomania

Briard


Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Caterina to co posłałam ci na priv.,dotyczy tego co tu napisałaś wyżej i o czym pisze M.

A jak sie miewa twoja sunia?No bo przecież twoja sunia czeka na dzieci?no nie ?Kiedy ma mieć rozwiązanie -będziemy trzymać kciuki za Was. :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Helcia :wallbash: Głupia jestem i nie pomyslalam.

Co do Vici to wszystko jest ok. Brzuszek ma okrąglutki a cycuszki taaakie

duże.Mleczko też już jest. Termin mamy na 7 kwietnia :baby: :baby: :baby: I oczywiscie żyjemy w wielkim stresie czy wszystko będzie dobrze wkońcu Vicia nie jest juz taka mloda a wczesniej zajeci byliśmy wystawami i nie w glowie było nam maciezyństwo.

Z samym krycie była niezła zabawa poczytajwww.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12163&highlight=

Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończylo.

Mamy nadzieję że będziecie trzymać za nas kciuki :wink:

CAŁUSKI DLA WSZYSTKICH BRIARDÓW !!! :calus:

Link to comment
Share on other sites

helcia: zbieram sie zeby wyslac email, ale ostatnio padam na nos ze zmeczenia. 8) Zdjecia ogladalem na onecie- swietne!

Aha tylko jedno jest gean-cofi, a na obrazku jest tylko 1 psiuch?

Coffinek na szczescie juz nie rosnie w gore :wink:

Chodzi przykladnie na szkolenie i w ogole pelnia szczescia- wczoraj wykopala mi pierwsza dziure- ziemia chyba troche odmarzla :-?

:Help_2: Hej wszyscy: Czy wasze rudzielce i czarnuchy tez takie kopacze?

Link to comment
Share on other sites

Ali Gean-Cofi to mój nowy nabytek z myślą o dalszej hodowli bo wiesz moja Nikusia już nie pierwszej młodości.Czekam z utęsknieniem na jakieś dłuższe wieści i fotki od Was.

Chyba wszystkie Cofiny to takie kopacze bo ta moja mała też wiecznie grzebie i przychodzi z szrym nosem

Link to comment
Share on other sites

No i jak Kasiu, ile ich jest?

Skończyło sie na 8, czy jeszcze coś przybyło?

Wujek Boss dzielnie trzymał pazurki za szczeniaczki i Vicie.

:klacz: :klacz: No i gratulujemy oczywiście szczęśliwej mamie, jeszcze szczęśliwszej babci. :popcorn: :drinking:

I zawsze czekamy na najświeższe wieści od was.

:laola:

Link to comment
Share on other sites

My jsteśmy w szoku. :wink: Skończylo sie na dwunstce ślicznych psiaków.

Cztery suczki-1 płowa i 3 czarne,oraz ośmiu chłopców-2 płowe reszta czarne. Mamusia teraz odpoczywa po prcowitej nocy- skończylyśmy o 8:00.

Teraz tylko wizyta weta i spokojne macieżyństwo.

Pozatym ilość jest trochę załamujaca, ale jakoś to bedzie oby tylko psiaki znalazły dobre domy. :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy dwunastki :lilangel: maluchów. Jak czuje się Vici po tak "obfitym" porodzie?

Życzymy maluszkom aby znalazły się w kochających :iloveyou: rodzinach.

Poprosimy o zdjęcia tej barwnej czeredki :laola: (Rino też pochodzi z mieszanego, licznego miotu).

Pozdrawiamy

Rodzinka z Rino

:Dog_run:

ps

Jeżeli się będziesz miała życzenie to umieścimy zdjątka szczeniaczków na stronie Rina.

www.briardrino.com

Link to comment
Share on other sites

BTW, czy one zawsze maja tak liczne mioty czy Twoja sucz jest rekordzistka?

Z tego co wiem to jest norma.Briardy potrafia zaskoczyć ilościa szczeniaczków. :wink:

Co do samopoczucia Vici to już jest wszystko ok. Wet tez potwierdził że jej nic nie grozi. Tylko pańcia się zestresowała że to tak dlugo trwa.I pobudzila w nocy wszystkich swoich znajomych.Ale dobrze że wzystko już za nami. :D

Link to comment
Share on other sites

CATERINA1 no i widzisz jak trzymaliśmy mocno kciuki.?

Widzę że rodzice poszaleli piekny miot i bardzo jestem zdziwiona że są płowe czyli Atris jest heterozygotyczny?No nie?

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i wielkie,wielkie GRATULACJE :laola: SPISALIŚCIE SIĘ NA MEDAL!!CATERINA podam takiej Pani Kasi meila do ciebie o.k.?ona szuka płowej suni?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...