Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

[quote name='zmierzchnica'][URL]http://a.imageshack.us/img411/9300/p8085746.jpg[/URL]
:loveu::loveu: Cudna z niej psica :p

Dawac wiecej zdjec :mad::cool3:[/QUOTE]
Dziękujemy :calus:

[quote name='*Monia*']Następnym razem pakuj najpierw aparat, później parówki a na końcu psa :lol:.
To je umyj czymś pachnącym :eviltong:[/QUOTE] Ok ok... wytatuuje sobie plan na ramieniu.

[quote name='limonka97']trza się przyzwyczaić! u mnie to norma ;) parówki, pasztet (pasztet jest jeszcze w miarę)albo jakieś inne śmierdzące smakolce :D a kto ci kazał mieć psa :P[/QUOTE]
Spokojnie, ja już się dawno przyzwyczaiłam. W końcu mam psa od ponad 4 lat. Przechodziłam nawet przez noszenie pokrojonych żwaczy w saszetce ;)
Ale te parówki mi powchodziły pod paznokcie i nie chcą wyjść ;) A ja mięsa nie jadam, więc mi śmierdzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Nie, nie... facet by mnie udusił.
Chociaż na 18stjke chce sobie walnąć tatuaż wilka... :loveu:
Co do kolczyków to mam mani, że o coś zahaczę i wyrwę ;) W sumie to podoba mi się tylko dużo w uszach i ew w wardze i brwi.[/QUOTE]
[COLOR="blue"] e tam zaroz udusił:evil_lol:
jo tyz myślałach o wilku ale jakoś mi przeszło;) chętka jest na kolejnego ale jakoś nie mom pomysłu gdzie i co;)
a jeśli można wiedziec kiedy ta 18:evil_lol:?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Najwyżej ścierał to pumeksem.
Za rok i 25dni ;)
A na co masz chętkę to Ci powiem gdzie ;)[/QUOTE]
[COLOR="blue"] no własnie nie wiem co xD
hm miejsce może już bardzi bo bych chciała tak pod biustonoszem z prawy strony ale nie mom pojęcia co:D
miała być winorośl z winogronkiem ale nie wiem:D
a coś znaczącego...no włąsnie nie wiem co bych mogła zrobić co by miało jakieś ważne
znaczenie do mie jakiś przekaz[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]tja ino tego cycka cza wpierw mieć:evil_lol:
nie no zaś bez przesady ale do takiego tatuaża to cza mieć ładnego i większego a nie takie moje nieszczęsne A:D
ino tyż kurde co do robienia to z 1 str chca fest a z 2 osoba płci przeciwny kero mi sie podobo a jo ji nie znosi tatuaży
i jakbych se zrobiła to by było nieciekawie:D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]no tyż racja;)
hmm i tu włąsnie jest problem bo my nie sa razem:evil_lol:
już tak z rok są podchody jakby, łon wie że mi sie podobo a jo wiem że jo jemu, trocha daleko od siebie mieszkomy a jak już to widujemy sie na turniejach
to durś razem i wgl ale jak na razie nic z tego nie ma nie wiem:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]no własnie tyz tak myślałach że to by troszka potrwało:evil_lol:
alr do mie takie trocha gupie jest myślenie o tym tatuażu facetów
przecież nawet jakbyś była cało obtatuowano to przecież bydziesz i tak tą samą osoba i to niczego nie zmieni
i przecież tyż jest ważne żebyś Ty czuła sie w swoim ciele dobrze[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]no własnie tyz tak myślałach że to by troszka potrwało:evil_lol:
alr do mie takie trocha gupie jest myślenie o tym tatuażu facetów
przecież nawet jakbyś była cało obtatuowano to przecież bydziesz i tak tą samą osoba i to niczego nie zmieni
i przecież tyż jest ważne żebyś Ty czuła sie w swoim ciele dobrze[/COLOR][/QUOTE]
no właśnie :D róbcie se te tatuaże i sie facetami nie przejmujcie. tego kwiatu jest pół światu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]no niby jest ale ciężko znajś tego jednego;)
a głupio by było rozstawać sie z facetem z powodu tatuażu;)[/COLOR][/QUOTE]
Fakt... chociaż u mnie tak jakby pierwsza próba dobra... choć za drugim razem dopiero ;)
Jak kocha to się przyzwyczai ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]i powinien uszanować to że Ty dobrze sie w tym czujesz i z taka a nie inną ozdobą jestżeś szczęśliwo w swoim ciele;)
uhh no u mie cięzko znajś takiego co by akceptowoł bzika na punkcie psów i moje upodobania co do
piercingu i tatuaży:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]no 19 mógłby być troszku starszy:evil_lol:
no choć z tym wiekiem to nie do końca...piękny przykład
24 letni facet zachwoał sie gorzej niż 5 letnie dziecko zostawił mnie bez słowa, skoczył się odzywać nie
odpisywał po prostu od tak cisza, a jak widzimy się na treningach facet mnie po prostu nie zna;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']co ty się go tak pozbyć chcesz?? jakieś wady genetyczne? :D chyba dla każdej dogomaniaczki główny warunek to akceptacja bzika na punkcie psów :D[/QUOTE]
I tak by żadna z Was nie wytrzymała z nim ;) No dość spora wada... nie wykształcił mu się mózg:diabloti: W ogóle szatańskie nasienie. :evil_lol:
A tak na poważnie to jest cudowny :loveu: tzn ma swoje wady jak każdy... ale da sie z tym żyć ;)

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]no 19 mógłby być troszku starszy:evil_lol:
no choć z tym wiekiem to nie do końca...piękny przykład
24 letni facet zachwoał sie gorzej niż 5 letnie dziecko zostawił mnie bez słowa, skoczył się odzywać nie
odpisywał po prostu od tak cisza, a jak widzimy się na treningach facet mnie po prostu nie zna;)[/COLOR][/QUOTE]
Niebawem 20 go czeka. Mi taka różnica wieku wystarczy. Równe 2lata i 8 miesięcy :)
A jak sobie przypomnę nasze pierwsze spotkanie to mam uśmiech od ucha do ucha... :lol: Czasami mam go dość... ale i tak nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mamy juz dość zaawansowaną historie i niezbyt ciekawą :shake: Ale było minęło...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...