Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

oj tam wcale nie tak trudno znaleźć faceta ktory bedzie akceptował psy, malo tego po pewnym przebywania z dogomaniakiem sam zacznie miec manie na tym punkcie:evil_lol: :evil_lol:


wiem to z wlasnego doswiadczenia, na poczatku naszej znajomosci pies Tzta siedzial na łańcuchu po 2 miesiącach miał piękny duży kojec, nową budę, zmianę karmy, a po roku znajomości Tzt wziął haszczaka z adopcji :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']oj tam wcale nie tak trudno znaleźć faceta ktory bedzie akceptował psy, malo tego po pewnym przebywania z dogomaniakiem sam zacznie miec manie na tym punkcie:evil_lol: :evil_lol:


wiem to z wlasnego doswiadczenia, na poczatku naszej znajomosci pies Tzta siedzial na łańcuchu po 2 miesiącach miał piękny duży kojec, nową budę, zmianę karmy, a po roku znajomości Tzt wziął haszczaka z adopcji :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Twój Marcin to w ogóle unikat ;)

[quote name='diabelkowa']nie ciezko, tacy sie zdarzaja :) tez takiego mam, wspiera moja pasje mimo, ze woli koty[/QUOTE]
No tak, ale oprócz tego, że ma tolerować moją manię to jeszcze musi mieć kupę innych cech ;)

[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]no nie wiem osobiscie ja na razie nie poznałam żadnego faceta który nadawałby się na 2 połówkęi
by lubił psy:evil_lol:
może Ci z mojej okolicy to jakieś dziwadła:D[/COLOR][/QUOTE]
Szukaj tych 0,7 ;) Zapraszam do Torunia ;)
Swoja droga na woodstocku poznałam śmiesznego kolesia, który robił podryw na gadanie o tym, że pszczoły jak ugryzą to umierają, a osy nie ;)... ciekawe nie powiem. Miałam problem żeby go wywalić z namiotu ;) Ale dał się przekonać po wypiciu wódki ruskiej, która w rzeczywistości była wodą mineralną... ale mam zdolności aktorskie. Szkoda, że nie wzięłam nr tel od niego to bym Ci wysłała ;) Nawet nie wiem skąd był.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcesz żebym ja zaczęła Ci planować ;)
Jak zacznę to bym musiała w 3 postach napisać żeby się zmieściło.

A tymczasem idę spać, bo dostałam pieniądze od mamy na bluzeczki i jutro lecę kupić ;) Podobno jakieś fajne promocje w centrum ;) A im szybciej pójdę spać tym szybciej minie nocka :D

Dobranoc kochane :loveu:
Buziaki :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]ewnetualnie jo moga za dobre radY:evil_lol:

a nie miałaś już iś przypadkiem spać?:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
Dziękuje :loveu:
Oj tam... :D i tak się nie wyspałam... :oops:

[quote name='Bartiśkowa_']Ja zrobię ja :evil_lol::razz:

Ostatnio jak robiłam obiadek to potem już rodzinka się rozwzdrzyła i codziennie chciała więc chyba Cię nie otruję:diabloti:

Miłych zakupów oczywiście;)[/QUOTE]
Może Twoja rodzinka ma żelazne żołądki :lol:

To będę miała 2 śniadanka:multi:
Będę gruba:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ewnetualnie jo moga za dobre radY:evil_lol:

a nie miałaś już iś przypadkiem spać?:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Bartiśkowa_']Ja zrobię ja :evil_lol::razz:

Ostatnio jak robiłam obiadek to potem już rodzinka się rozwzdrzyła i codziennie chciała więc chyba Cię nie otruję:diabloti:

Miłych zakupów oczywiście;)[/QUOTE]

[quote name='Marta_Ares']uwierz mi, że ma sporo wad:diabloti:

ale Cii... kombinuje jak go na wystawe do torunia wyciągnąć:evil_lol:[/QUOTE]
Powiedź że ja będę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...