Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[quote name='ayshe']no to w piatek na zajeciach ustalimy termin.a ambitne plany co do grupy juz mam.niech ja sie tylko dorwe do onkow:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]
Do onków prosze bardzo !!!!:evil_lol: :evil_lol: :multi: Ale gorsze ona się dorwie i do właścicieli i to już gorsze.:diabloti: :diabloti: :placz: :placz: Niech wszyscy święci mają nas pod swoją opieką.Ja nie wiem czy to przeżyje:shake: To może być ponad moje siły.:smhair2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cytat:
Napisał(a) [B]ayshe[/B]
[I]:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: Gosiu-zapewniam cie ze ostatnio robie sie baaardzo bojowa.:eviltong:[/I]



[quote name='Szira/Gosia']W takim razie to ja sie jeszcze zastanowię, nad naszą obecnością na tresurach:eviltong: :diabloti: bo przez Ciebie jeszcze przeżyje jakieś załamanie nerwowe a chyba jestem za młoda:mad: :lol: :diabloti:[/quote]

No a ja za stara i kto sie Joshem zaopiekuje:-(.Po takim załamaniu to człowiek w moim wieku to tylko do piachu!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']wprawdzie jestem emerytką i pamięć już nie ta ale-jak Bugajski???? Pozdrowienia i do zobaczenia:eviltong:[/quote]No brawo, zostaliśmy rozszyfrowani :crazyeye: :lol:

Ech, może i ja skusiłabym się na takie onkowe szkolenie z moją poniemiecką emerytką? :cool3: Są tylko dwa problemy...
Pierwszy to taki, że Sabina i owszem, nadaje się do rasowej grupy, ale... raczej molosów :evil_lol:
A drugi to taki, że ona ma głęboko zakorzenioną... niechęć (delikatnie mówiąc) do swojej rasy :shake: Samca to jeszcze ścierpi, zwłaszcza jeśli ostro pogoniony da jej spokój, ale suka to jest do zglebienia i zeżarcia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Asher z Twoich wypowiedzi bije, że Sabina to conajmniej przy spotkaniu ONki ją morduje....
Sabina nie jest taka straszna jak ją malujesz...[/quote] potwierdzam, Szejka też nie zjadła i nawet nie zamierzała:razz:
czy my też mogłybyśmy przyjść z Szejkiem na to spotkanko organizacyjne? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

uo matko.naprawde chcecie?ale fajosko:multi: .prosze na pw bo jeszcze ktos mnie tu zlinczuje:oops: .ja jestem baaardzo mila i wogole to relaksacyjne zajecia prowadze wiec ja prosze pancie josha o spokoj:diabloti: .wczoraj bolalo mnie ucho:diabloti: :diabloti: .sluchajcie to taki luzny pomysl.chcialam zajec pod onki.polaczenie pracy wechowej,posluszenstwa i zabawy w rekaw razem.socjal z ostrzelaniem i praca na rozproszeniu.obediencowe skupianie ale troszke pruskiego drylu ktory onkom sluzy :diabloti: :eviltong: .nie chce byc namolna:oops: a chyba znowu jestem:oops: :oops: :shake: .sorry ale ja nie mam instynktu samozachowawczego jesli chodzi o onki:cool1: :placz: .sorry za namolstwo-tak palnelam:oops: .zazdroszcze niemcom tych malych obertsgruppowych placow szkoleniowych i integracji onkarzy.nie kazdego interesi sport[choc moze ktos sie zarazi bakcylem].wstepnir proponuje sobotnio niedzielne ranki [9?].potwierdzajcie mi prosze na pw.mozemy tez zalozyc klub.zeby nikt mi nie zarzucil ze sciagam ludzi sobie na szkolenie.TO NIE JEST MOJ ZAMYSL.raczej juz nie przyjmuje zadnych psow na szkolenia bo .........za stara jestem na hurt.mam nadzieje ze jak mnie ktos zna to wie ze nie lubie takich akcji.dobra.juz jestem cicho:oops:

Link to comment
Share on other sites

o 8?:cool3: :cool3: :cool3: .no problemos:lol: .agillity macie i w sobote i w niedziele?biedna zamcia:placz: .nie jest onkiem:placz:.ps.przepraszam za tepote.w niedziele macie....to ja prosze w sobote byc o 9.jutro 19.ale bedzie siem dzialo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']o 8?:cool3: :cool3: :cool3: .no problemos:lol: .agillity macie i w sobote i w niedziele?biedna zamcia:placz: .nie jest onkiem:placz:.ps.przepraszam za tepote.w niedziele macie....to ja prosze w sobote byc o 9.jutro 19.ale bedzie siem dzialo;)[/quote]

boże na co człowiekowi przyszło na stare lata:crazyeye: a wniedziele tresser jest dobrym trreserem i ja śpie czy niedobrym i mamy zajęcia na 8???:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']o 8?:cool3: :cool3: :cool3: .no problemos:lol: .agillity macie i w sobote i w niedziele?biedna zamcia:placz: .nie jest onkiem:placz:[/quote]

My tez mamy agility (razem z joshem) w niedziele od 10 do 12 :placz::placz::placz:
I ja poprosze glosno i wyraznie o ktorej i gdzie w piatek ma byc to spotkanko organizacyjne:lol: Na razie tylko wiem ze gdzies niedaleko torwaru...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Asher z Twoich wypowiedzi bije, że Sabina to conajmniej przy spotkaniu ONki ją morduje....
Sabina nie jest taka straszna jak ją malujesz...[/quote]
[B]Doddy[/B], po pierwsze jednak znam swoją sukę trochę lepiej, niż ty i lepiej wiem, na co ją stać ;)

Po drugie nigdy i nigdzie nie pisałam, że Sabina to pies - morderca. Nie mniej jednak aniołkiem nie jest, potrafi się zachowywać całkowicie irracjonalnie. Ty nigdy nie widzialaś jej w akcji, bo starcie do którego doszło kiedyś między nią, a Twoją Breną to naprawdę nie jest szczyt jej możliwości. Atak, który nastąpił bezpośrednio potem, na tę trzecią obecną na spacerze suczkę - był z mojej winy, zresztą utarczka z Brena po części również. Nikt nie jest doskonały, każdy popełnia błędy, ja też.
Czasem jednak nie robię nic niepoprawnego, a Sabina i tak ma ochotę na walkę. Potrafi sobie upatrzyc ofiarę juz z baaardzo daleka, tak daleka, że upatrzona "ofiara" nawet jej nie widzi. I gdyby nie moja interwencja - zaatakowałaby. ONki praktycznie zawsze tak właśnie "namierza"... Czemu? A któż to wie? ;)
BTW, widziałaś moją Słoninę u was na szkoleniu. Byla tam młoda suczka ON. I widziałas czas jakiś później reakcję Sabiny na tę samą suczkę na Polach Mokotowskich. Była różnica, prawda?
Przy ONkach moja suka czuje się bardzo niepewnie. Więc jeśli suka jest słabsza psychicznie od niej (a o to wśród ON niestety nietrudno, choć moja najmocniejszej psychiki przeciez nie ma), to uznaje atak na nią za najdogodniejsze wyjście z sytuacji...

A po trzecie, jasne, że trochę przesadzam, ale taka juz jestem - wolę opisując własnego psa przesadzić w złą stronę, niz się chwalić, jaki jest fajny i potem świecić oczami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']8 rano tyz dzien nie?:mad: .pogadamy w sobote jak bedziemy miec czas.wioooooosnaaaa przyszlaaaa treser zaczyna czuc powera:diabloti:[/quote]

przepraszam a to znaczy że dotychczas tresser nie czuł powera??? to ja się boje zobaczyć co znaczy power w wykonaniu tressera i nie wiem czy chce to ogłądać to musi byc niebezpieczne. Zmija mówi że jest w niedziele na 8.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']My tez mamy agility (razem z joshem) w niedziele od 10 do 12 :placz::placz::placz:
I ja poprosze glosno i wyraznie o ktorej i gdzie w piatek ma byc to spotkanko organizacyjne:lol: Na razie tylko wiem ze gdzies niedaleko torwaru...:hmmmm:[/quote] a my mamy w niedzielę na 8 agility:eviltong: przed Joshem i Baroszem:placz:(ps. poznajecie nas?:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Alix ja tylko robiłam za pasażera więc może być mętnie:oops:.To jest nad wisła po drugiej stronie Czerniakowskiej niż Torwar. Jedziesz jakby od Wilanowa w kierunku trasy i tuż przed przejściem -kładką dla pieszych/oczywiście przed wiaduktem/ jest malutka uliczka chyba Zaruskiego -w każdym bądź razie na Z -skręcasz w nią i jedziesz aż dojedziesz do mostu i tam jest szkolenie. Jutro będzie przed 19 widno jeszcze to łątwo trafić. Ta uliczka jest wąska bez chodnika i wyboista.do zobaczenia:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']a my mamy w niedzielę na 8 agility:eviltong: przed Joshem i Baroszem:placz:(ps. poznajecie nas?:lol:)[/quote]

hmmm a nie przypadkiem z nami na 10?:crazyeye:Czy to nie Pancia od szalonej Crazy?:diabloti: I prosze mi nie zadawac takich trudnych pytan bo znowu sie skompromituje jak w przypadku Josha i wyjde na totalna ignorantke:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']hehehe, zawsze nas pomylą:eviltong:(odkąd pamiętamy)
Sylwia robi za pomocnika trenera, a Ula się męczy z Wiewiórem:evil_lol:w niedzielę może i Szejk przyjdzie:razz:[/quote]

:crazyeye::smhair2::-?:question:
ja jednak poprosze zeby kazdy z osobna do mnie w niedziele podszedll i sie przedstawil....z nicka tez:diabloti: Wtedy wszystko sobie od poczatku poukladam bo chyba sie troche pogubilam:hmmmm: znaczy wydaje mi sie ze juz wszystko rozumiem ale wole sie upewnic:cool1:

Ewa-Jo dzieki za namiary.Jeszcze pomysle czy jechac samochodem czy autobusem bo z orientacja w terenie tez u mnie slabiutko:flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']josh-:megagrin: :peace: :cooldevi: tak.jeszcze nie widzialas mojego powera.na razie sie budze z zimowego snu:candle: :knuje:[/quote]
O Boże to może my poczekamy ze szkoleniem na następną zime bezpieczniej będzie:smhair2: ,albo lepiej wyemigrujemy na Mazury:multi:. Las ,woda brak tresserów:grins: sama słodycz ,odpoczynek ,luzik cały dzień. Dobre ogrodzonko i piesek wybiega sie latając wzdłuż płotu a ja na leżaczku z książeczką w rączce i drinkiem na stołeczku obok:evil_lol:.mniam mniam

Link to comment
Share on other sites

onka masz kobieto[znowu:megagrin: ]to oznacza dodatkowy etat.wpadlas.:diabloti: .a ja jako fanatyk onkow nie moge patrzec na diamencik ktory czubieje albo gnusnieje na mazurach.na mazurach mozemy zrobic spotkanie -warsztaty sladowe:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Czy mam rozumieć że Joshua to diamencik -bo chyba nie o mnie tu chodzi:lol:. A mogłabyś mi powiedzieć z której strony on jest diamentowy bo jakoś ślepa chyba jestem albo niekumata. No chyba że tylko dlatego że jest onkiem to wtedy rozumiem.:diabloti::diabloti::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

iiiiiiiiiiiiiii dokladnie sie z tym zgadzam.josh to onek-onki sa genialne:razz: -josh to diamencik:roll::mad: -skrot jasny?:diabloti: i pragne wytlumaczyc sie:na punkcie onkow normalna to ja nie jestem:ghost_2: :iloveyou: :grins: .wrocilam juz ze sladzikow.nie ma zimy:sweetCyb: :sweetCyb: jest bossko:sweetCyb: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...