Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Żółty jest dobry na kaca:):eviltong:
Piwo najlepsze jest samo piwo bo ogólnie to ciężki napój i po jedzeniu już pić nie moge.Wiec najpierw pije potem jem;):cool1: Ostatni babski wieczór skonczył sie w pizzerii na piwie i pizzy.Toczyłyśmy sie do domu zamiast nie żreć tylko sie napić i balowac do rana:)Aicha tez nie była zachwycona szybkim powrotem pańci bo skonczyło sie spanie w łóżku na plecach w poprzek.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tłusty czwartek zszedł na browar i kolczyki:)Czy tu wszyscy sa mocno zakolczykowani?Lubie byc zakolczykowana.W języku co prawda nie mam.Fajny jest taki kolczyk?
Dobrze ze już nie jestem masochistką jak dawno temu kiedy to sama sobie uszy przekłuwałam a teraz mnie nie stac na kolczyki żeby wszystkie dziury zatkać.;) Nos też oberwał na imprezie pistoletem "ukradzionym" z pracowni kosmetycznej mojej koleżanki.Najpierw był głębszy na odwage(moją i jej,bo rece jej latały:p )a potem zaznaczenia dziurki długopisem.Ależ ja byłam hardcorowa.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ja mam tylko kolczyk w pepku. Teraz po glowie chodzi mi brew albo nos. O jezyku myslalam jak poznalam Mariusza, ale...jakos tak boje sie, ze bede seplenic. Natomiast ostatnio znowu kreci mnie na tattoo...[/quote]

kolczyk w pepku..hmmm :evil_lol: a co do tatuazy to ja juz wiem co zrobie i gdzie.. o jezyku nigdy nie myslalam..jakos balam sie bolu..

Link to comment
Share on other sites

ja sie nagadalam a ten i tak powiedizal tylko jedno slowo-nein.czyli normalnie.ja 50 on 1 albo wogole tylko kiwnie glowa albo odkiwnie:roll: i tyle z kolczyka gdziekolwiek.k...a na cholere ten snieg znowu pada?:angryy: .zaczynam byc nerwowa od tego....wczoraj deszcz dzisiaj snieg i tak na okraglo co spadnie to stopnieje ,bloto potem pada deszcz potem snieg i tak w kolko:angryy: :mad: .
moj malzonek szanowny ma tatoo.fajnie to to wyglada aczkolwiek nie bardzo ja wiem co to dzielo ma niby przedstawiac poza niewatpliwymi podejrzeniami to tak na pewno to nie wiem a sie go nie zapytam bo my oboje to takie uparte muly dwa jestesmy:cool1: .tatoo ma na plecach.ja mowie ze se gacie przedluzyl:diabloti: .bo na pasie se zrobil duren jeden:cool1: .i wyglada to jak dluzsze gatki w dziwny wzorek-ale to tylko moje uzlosliwianie sie.
mnie tez korcil zawsze tatuaz -sama se moge zrobic picassa bo mam pisak:cool3: .ale jak sie zaczne zastanawiac co to niby mialoby byc to konczy sie na niczym i stwierdzeniu eee taaaam.:roll: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już szostał poruszony temacik tatoo to pozwolę sobie dodac swoje zdanie:diabloti:

Podoba mi sie taka forma ozdoby ciałka, ale pod jednym warunkiem, że tatoo coś konkretnego przedstawia. Malowanki typu łańcuszek wokoł nogi czy ręki, chiński znaczek czy maziaje nie podobne do gooo...na, albo konik morski na ramieniu czy kotwica na przedramieniu to żenada:cool1: Niektórzy preferują tatoo typu "brudnopis", naciapane badziewia gdzie popadnie:cool1: Taka typowa tandeta. Ja sama nigdy nie zdecydowałabym sie na tatoo, bom zmienną być i zaraz by mi sie znudziło:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a czy widzieliście film Pakt milczenia? ja planuję w niedalekiej przyszłości tj na urodzinyw kwietniu zrobić sobie tatoo na plecach dokładnie między łopatkami tak jak miała ta dziewczyna w tym filmie ... cos jakby krzyż ale to nie klasyczny krzyżyk tylko jakby zaplatany np przez liany taki jakby niedokończony.. trudno to wyłumaczyć .. wys. około 10cm ..
a co do kolczyków to dwa razy miałam kolczym w pępku ale zawsze go wyciągałam bo po miesiącu stwierdzałam że mój pępek lepiej wyglada bez niego :cool1: a no i z innych kolczyków to swego czasu miałam 6 sztuk w lewym uchu w tym dwa na górze i 4 na dole ... teraz już mam standardowo .. tylko 1 .. ale znowu coś mnie nachodzi żeby mieć więcej,,,

Link to comment
Share on other sites

Ale te lancuszki i chinskie znaczki czesto cos znacza :eviltong: Chociaz fakt, ze wiekszosc tatuuje byle g***o. Mariusz ma np jednorozca na przedramieniu, a on kocha konie (wlasnie przez niego nie chce uczyc chlopakow pasienia :lol:) U mnie w gre wchodzil zawsze wolf, jakos nigdy nie myslalam o niczym innym. Od kiedy pamietam bylam zafascynowana tymi zwierzakami. Chyba dlatego, zawsze odnajdowalam siebie w ich naturze.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy w uszach nie mialam kolczykow. Ale od czasu do czasu nachodzi mnie zeby sobie przekuc jedno lub dwa ucha w polowie ich wysokosci. Pepek to jedyne zakolczykowane w moim zyciu miejsce. I uwazam, ze wyglada super :cool3: Natomiast nie moge znalezc ladnego kolczyka :placz: Mam taki zwykly, dwie kilki z malym niebieskim kamyczkiem, z tym ze w gornej kulce kamyczek wypadl. Kiedys kupilam jeszcze kolczyk z jaszurka, bardzo mi sie podobal, ale badziewny byl, bo jaszczurka nie byla srebrna, tylko posrebrzana i wszystko z niej sie startlo, a pod spodem byl taki fuj zielony plastik. Jeszcze mam koleczko, tzn "bolec" jak standardowe kolczyki do pepka, a na dole jest koleczko z kamyczkami, znalazla go kumpela na schodach u fryzjera :evil_lol: Sie zdezynfekowalo, wymylo i jest git :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ale te lancuszki i chinskie znaczki czesto cos znacza :eviltong: [/quote]

Hiehie no fakt, znaczą, ale co?? Właśnie wielkie goo..no:diabloti:

Kolega ma zajefajnego wolfa na ramieniu, głowa duża i wyraźna a w tle góra i wolf w całości wyjący do księżyca, normalnie cuudoooo:loveu: ale trzeba mieć dość spore ramię do takiego malowidełka:razz: i oczywiście tatoo czarno-biały z odcieniami szarości, a nie kolorowa pisanka Wielkanocna:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...