Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

My juz dzis bylismy na dlugasnym spacerku :cool1: Ksieciunio lezy pod kroplowka, a ja wyjelam z zamrazarki rybe, ktora dala mi mama, a ktora wyglada jak pirania (ryba, nie mama :lol:) i zastanawiam sie czy ja usmazyc, czy najpierw nastawic sie psychicznie na jedzenie pirani :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morighan']a co do ryby.. Sajo jestes pewna, ze ona sie usmiecha? moze tylko chce uspic Towja czujnosc i wykorzystac to na swoja korzysc? :evil_lol:[/quote]

Im bardziej tak sie usmiecha, tym mam mniejsza ochote ja zjesc....ja wiem czy to na jej korzysc i tak juz jest martwa i wybebeszona, wiec nie mogla przetrwac w tej zamrazarce zahibernowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morighan']a gdyby powiedziala: spelnie Twoje 3 zyczenia, tylko mnie wypusc to skusilabys sie? [/quote]

Jesli sprawilaby, ze Bols bedzie zdrowy to tak.

[quote name='morighan']inna opcja..moze to jest Pan ryba, a wtedy wiesz..serce nie sluga..i moze cos wiecej sie kryje za tym usmiechem? :evil_lol:[/quote]

A moje serce nalezy do przystojniejszego meszczyzny niz samiec piraniopodobnej ryby :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morighan']trzymam kciuki za Bolsa.. jak sie czuje? [/quote]

Nie wiem....jak wstal przedtem i odlaczyl sie od tej kroplowki to sie troche zestresowalam. Chyba to wyczul, bo teraz caly czas lezy w tym miejscu, gdzie dostawal kroplowke, chociaz wczesniej chcial koniecznie do klatki. Wlasnie zaparza sie siemie lniane, ryz z mieskiem juz wystygl, zobaczymy czy zje.

[quote name='morighan'] piraniopodone ryby tez na swoj sposob sa piekne :evil_lol:[/quote]

Moze i sa, ale nie chwytaja mnie za serce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morighan']i wszystko jasne :evil_lol: moj poki co nie ma, ale cos o tym przebakiwal ostatnio :cool3: [/quote]

No wrazenia sa...hmmmm....ciekawe :loveu: polecam :loveu:

[quote name='morighan'] trzymam kciuki, aby Bols szybko doszedl do siebie.. wymiziaj go ode mnie..[/quote]

Wlasnie wylizuje miche :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...