Jump to content
Dogomania

Pomóżcie dobry Weterynarz W Szczecinie


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też szukam dobrego weterynarza w śzczecinie. Byłam już u Pępiaka i na chopina ale to tylko wyciąganie pieniędzy a brak rzetelności. U Pępiaka pies miał zrobione zdjęcie bioder( bo podejrzwam u niego dysplazję) i kazano mi psa natychmiast operować. Okazało się że zrobiono zdjęcie żle i na jego podstawie nic nie można powiedzieć i trzeba zrobić drugie. Stwierdziłam to sama na podstawie wiedzy zdobytej przez internet/jest mi latwiej bo sama jestem lekarzem/. Na Chopina stwierdzono to co ja ale przy badaniu psa stwierdzono że ma wadę serca. Wykonano usg i powiedziano że mq wadę serca niewiadomo jaką ale nie może biegać i należy podawać mu leki. Pies biega jak szalony w ogóle się nie męczy i oczywiście żadnych lekó nie bierze. Dlatego poszukuję weta któru wykonał by porządnie chociaż rtg stawów a zdjęcie wyślę do Wrocławia.Co do serca to sobie chyba odpuszczę bo musiałabym pojechać do Warszawy do dr Niziołka ale nie mam czasu. Może ktoś ma podobne doświadczenia i znalazł dobrego weta. Napiszcie!!

Link to comment
Share on other sites

anas spróbuj wyciągnąć ekg z Chopina bo wnioskuje ze takowe zrobili i gwarantuje Tobie ,ze będzie to graniczyć z cudem , ponieważ oni nie chcą wydać żadnych wyników Twojego psa chyba że zrobisz awanturę .Ale jak już będziesz to mieć to wystarczy konsultacja z innym wet . Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Numer tel. 600242277 i 4224499 gabinet jest czynny od poniedziałku do piatku 10-14 i 16-19 w soboty 10-14 gabinet mieści się na rogu Lutnianej i Piotra Skargi nie trzeba się wcześniej umawiać w tym gabinecie panuję rodzinna atmosfera to nie masówka :D a doktor Basia to dla naszych pupili ciocia Basia :D Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

anas ja nie wiem , ale wiem ,ze jak pójdziesz do niej to poradzi Tobie co robić . Czy nigdy Ciebie nie zastanawiało ,ze na Chopina nie chcą wydawać wyników Twojego psa ???? Jeżeli robili ekg serca na chopina i nie wierzysz im jak ja loool to zawsze możesz powtórzyc te badania i pamiętaj walcz o odebranie calej historri choroby psa ,bo bez tego w warszawie też tobie nie pomogą , albo zrób nowe czytałam ze na odzieżowej jest super wyposożony gabinent , ale nigdy tam nie byłam i nikt z moich znajomych nie był także nie wiem .... Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Podnosze watek moja suka ma paskudna rane ogona leczylam ja juz u prawie wszystkich wetow w Świnoujsciu skonczylo sie na obcieciu kawalka bo zrobila sie martwica, dzisiaj zmianialam opatrunek, a ta rana jest zgrubiala i smierdzi, zastanawiam sie czy nie jechac z nia do szczecina wlasnie ale potrzebowalabym namiary na naprawde dobrego weta.Nasz wet powiedzial ze to zgrubialo bo ziarnuje i nachodzi skora na koniec ,inny wet ze krew tam prawidlowo nieprzeplywa i zastanawia sie czy nie obciac pomocy bo ja juz nerwowo i finansowo jestem wykonczona! :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='magos']anas spróbuj wyciągnąć ekg z Chopina bo wnioskuje ze takowe zrobili i gwarantuje Tobie ,ze będzie to graniczyć z cudem , ponieważ oni nie chcą wydać żadnych wyników Twojego psa chyba że zrobisz awanturę .Ale jak już będziesz to mieć to wystarczy konsultacja z innym wet . Pozdrawiam[/quote]


bez problemu wydaja wyniki badań bo sa one własnoscią pacjenta - ekg, biochemia, morfologia, usg i rtg mozna w każdej chwili odebrać pod warunkiem, że sie tego wczesniej nie zrobiło - czasem mogłoby sie odnalezc w ksiazeczce zdrowia psa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,pytacie jaki weterynarz najlepszy? Tak samo można zapytać jaki telewizor jest ok??? Wszędzie gdzie kasa, tam...(???) Ja osobiscie polecam Przychodnia dla Zwierząt ul Wojska Polskiego 198a (za Polmo, a przed zajezdnią tramwajową Pogodno) Porady darmowe, szybka, bezinteresowna pomoc. Tu nie ma naciągania.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Verdana][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Witam serdecznie. Ja też jestem ze Szczecina (a właściwie – spod Szczecina) i też tak jak Wy szukałam najlepszego weterynarza w Szczecinie. Zaczęłam od pseudokliniki dr Gugały na Chopena – Boziu, czy Wy widzieliście ten barak??? :crazyeye: To ma być klinika???[/FONT] [FONT=Verdana]A warunki tam panujące??? Ja bym nawet karalucha tam nie leczyła ...Dr Gugała może i fachowcem jest, ale jak dla mnie to fruwa w obłokach, nie za bardzo wie, co się wokół niego dzieje, uwielbia kroić, wymyślił u mojej suni w wieku 3 miesięcy dysplazję stawów biodrowych, itd. ... :angryy: A pozostały personel – pożal się Boże, pozostawię bez komentarzy, tak jak jakość sprzętu, punktualność wizyt, uprzejmość lekarzy i pielęgniarek, wszechobecny burdel i syf.... Klinika dra Pępiaka – piękna, w pełni wyposażona, robi wrażenie .... ale – UWAGA – wyciągarnia pieniędzy!!! :mad::mad::mad: I to wiedzą wszyscy, którzy kiedykolwiek korzystali z jej usług – choćby nawet początkujący lekarze i technicy wet. rozpoznali chorobę, to i tak będą leczyć zwierzaka tygodniami ... miesiącami ... latami .... no cóż, więcej chyba pisać nie trzeba ... Szukałam wszędzie, byłam w Dołujach (pan doktor był bardziej zainteresowany samochodami w internecie, a nie sterylizacją mojej suni ...), no i w wielu wielu innych lecznicach. A muszę Wam powiedzieć, że mam totalnego fioła na punkcie mojej suni, z finansami, dzięki Bogu, jest całkiem nieźle, tego kryterium pod uwagę nigdy nie brałam, więc na punkcie weterynarza jestem szczególnie uczulona. No i po wielomiesięcznych męczących poszukiwaniach trafiłam przypadkiem na [B]dr Piotra Namysłowskiego[/B] na ulicy [B]Parkowej[/B]. I stał się cud ....:multi: Lekarz przemiły (tak jak i jego współpracownica, dr Agata [/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]), [FONT=Verdana]podejście spokojne, profesjonalne, ale też i z sercem ... wyczuciem .... Posiada dużo „sprzętu”, a jeśli czegoś w gabinecie nie ma, to od razu kieruje do innego lekarza, a za wizytę nie bierze wówczas pieniędzy, każdego pacjenta dobrze pamięta, nie ma kolejek, chociaż można się umówić na określoną godzinę, to i tak nie ma to sensu, bo czas oczekiwania to max 15 min [/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]. [FONT=Verdana]W obrębie lecznicy jest świetnie wyposażony sklep zoologiczny, więc te 15 min można miło spożytkować, kupując kolejną zupełnie zbędną zabaweczkę, czy kosteczkę dla naszego pupila:cool3: (w nagrodę za dobre sprawowanie u pana doktora) .... Zalet dr Namysłowski ma znacznie więcej, minusów na razie nie widziałam.... :razz: No i ceny baaardzo przystępne....Wszystkim gorąco tego weterynarza polecam....:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='tea']znam wetów w Lubieszynie (Lubieszyn 15 Dołuje) - Grabałowscy - sami hoduja sznaucery. Z tego co wiem mozna na nich polegać[/quote]

Również polecam lecznicę Grabałowskich :) w Lubieszynie
tel. 091 - 3118810
oraz mojego ulubionego, sprawdzonego od ponad 20 lat, wet. Marka Kozaka z całodobowej lecznicy na Wojska Polskiego (za pogotowiem )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosy']Witam. Nie :shake:polecam:
[B]KLINIKA ZWIERZĄT DOMOWYCH [/B]
[B]dr n. wet. Andrzej Pępiak[/B]
Strasznie, :placz:strasznie :placz:zdzierają kasę, co do fachowośći, nić nie będę pisał, szkoda mojego i Waszego czasu. Kuba[/quote]
Klinika bardzo piękna i dobrze wyposażona, a za pewien standard i usługi trzeba płacić !!! dr Pępiak bardzo sympatyczny i uprzejmy :) mimo, że nie leczę akurat u niego psów, pamiętał o mojej telefonicznej prośbie i udzielił wszelkich informacji i pomocy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...