Jump to content
Dogomania

Pomóżcie dobry Weterynarz W Szczecinie


sylwiaskalska

Recommended Posts

[quote name='aniam69']Możecie zdradzić o kim mowa? Z gory dziękuję :-)


Swoją drogą polecicie jakiegoś weterynarza ze Szczecina lub okolic, który porządnie zajmie się 11 letnim DONkiem z dyskopatią i nie będzie zwalał wszystkiego na wiek i rozkładał bezradnie rąk?[/QUOTE]
Dr Agata Włodarczyk :) , jesli chodzi o ortopede to moze zapytaj w tej samej lecznicy o Tomka Chomczyńskiego, kiedys szukalam ortopedy dla rottka...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdola']Dr Agata Włodarczyk :) , jesli chodzi o ortopede to moze zapytaj w tej samej lecznicy o Tomka Chomczyńskiego, kiedys szukalam ortopedy dla rottka...[/QUOTE]

O proszę, nie wiedziałam :) Tak szukałaś i dzięki pracy dr Tomka, dr Agaty i dr Piotra moja suka ma się świetnie :) Super ludzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochani, przepraszam, ale nie miałam czasu przejrzeć całego wątku.
Poszukuję NA CITO dobrego ortopedy ze sprzętem w Szczecinie lub niedalekich okolicach. Widzę w postach powyżej polecanego ortopedę, ale może możecie polecić kogoś jeszcze? Do Szczecina mam 100 km więc wolałabym nie jechać w ciemno, rozumiecie.
Mój 11 letni mieszaniec (owczarkopodobny) znowu się posypał, padły mu tylne łapy :( . Trzy lata było dobrze, aż tu znowu...

Proszę, podpowiedzcie gdzie się udać :(

edit. nieaktualne - to był guz śledziony, a paraliż tyłu był objawem ogromnego bólu.

Edited by nelka83
Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

Uwaga, Uwaga, Uwaga!!!!!!!!!!!
Przestrzegm przed oddaniem, Kota do tego Hotelu. Oddalismy 24.07.2023 naszego Zdrowego dwuletniego  Kocurka ,pod opiekę  na czas naszego urlopu. Po czterech dniach Pani dzwoni do mnie ,że Kot nie żyje. Szok, szok i jeszcze raz szok. Moje dzieci przez dwa tygodnie ciągle płakały za kotem.
Kot był  Z Pienciopokoleniowym Rodowodem 
Zaplacilem za niego 3400 złotych, a od tej Pani z Hotelu odebrałem go w worku czarnym na Śmieci. To było już przegięcie na całej linii.
Na dowód wstawię zdjęcia naszego Pupilka,
Jako przestrogę.Zanim oddacie swojego zwierzaka pod opieką tego Hotelu i tej Weterynarz, to lepiej się dwa razy zastanówcie. 
Bo wasz kociąt może, tak samo skończyć. 
NIE POLECAM A WRĘCZ, PRZECIWNIE POWINNO SIE TAKIE HOTELE ZAMYKAĆ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...