Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

nikt się nami nie interesuje:watpliwy:

jak znajdziesz już piękny dom z ogrodem i własnym basenem, to będą wszyscy zazdrośić i na gryla się wpraszać...zobaczysz:cool3:

Tolek śni o przygodach..tym i owym...w ciemnym, ciasnym schroniskowym boksie
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=ww8wqEgFIA8&feature=related[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jak tak piszesz coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze tam jakas Tosa była...Zastanawiam sie czy wpisac to w tytul allegro....
Jak lezy na budzie, to jest duze podobienstwo, ale poza tym glowa taka mala nagle sie wydaje:) No i nie iwem czy takie haslo na allegro nie przywola nieodpowiedzialnych ludzi. Ale- na allegro nie napisalam gdzie jest....Napisalam takze, ze wyjdzie tylko z umowa adopcyjna i tylko po kastrac ji. nie iwem jak to bedziemozliwe czy w ogole ( z tą kastracja u Was) ale tak napisalam...

Link to comment
Share on other sites

Witaj Tolek........
przepraszam cioteczki za nieobecnośc moją :oops:, ale jeszcze sie nie otrząsnęłam po stracie mojego psiutka :-(:-( i jakos zwątpiłam czy potrafię jeszcze pomóc jakiemus zwierzakowi....

Ra...dunia czy można sie jakos dowiedziec jaki jest stosunek Tolka do innych psów? Czy jest sam w boksie bo nie zgadza sie z innymi psami czy suniami? To dośc ważne.... Postaram sie zrobic mu w najbliższym czasie troszke ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...