Jump to content
Dogomania

CACIB Krakow 2008


filonek_bezogonek

Recommended Posts

[quote name='filonek_bezogonek']
Oto Ariel która zadebiutuje na wystawie w Warszawie :)[/quote]

Oh,co za cudowna suczka:thumbs::laola::thumbs:
Szczesliwej Wlascicielce zycze wielu sukcesow z tym slodkim skarbem:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
no nie tak to nie myslajam;), ogólnie bylo fajne towarzystwo ale u marianki pod namiotem bylo super i chcialam za to podzienkowac, mało kiedy na wystawie jest tak przyjemnie pomiedzy hodowcamy;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kochani!
Ja również bardzo dziękuje wszystkim za gratulacje i za przesympatyczną atmosferę w Krakowie, nie pozostaje mi nic innego jak wszystkich zaprosić do mnie pod namiocik w Warszawie:lol: to dopiero będzie klimacik jak zjadą się naprawdę wszyscy. :loveu::diabloti::bigcool::knajpa::popcorn::drink1::painting:

A z dobrych źródeł mam info, że związek warszawski podobno zakupił sporo namiotów dla wystawców na wystawę lipcową i wszyscy(czyt. kto pierwszy ten lepszy) będą mogli z nich korzystać, mają być rozstawione wokół ringów. Jak będzie zobaczymy...

Tymczasem stawka na Olsztyn (Lidzbark Warmiński)

[B][COLOR=black]Niedziela [/COLOR][/B][B][COLOR=red]Ewa Marcinkowska (PL)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Szpic miniaturowy (Pomeranian) (6)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Psy – Dogs[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]Klasa otwarta - Open Class 1 424[/COLOR][/B]
[B]Bartosiewicz J.B. - Warszawa STUNNING ELEGANCE Kontrakt PL[/B]

[B][COLOR=black]Klasa championów - Champion Class 1 425[/COLOR][/B]
[B]Tratsevskaya Swetlana - Kaliningrad PINECREST S MY BOY TROY[/B]

[B][COLOR=black]Suki - Bitches[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Klasa młodzieży - Junior Class 1 426[/COLOR][/B]
[B]Berndt Marianna - Warszawa Little King's CANDY GIRL[/B]

[B][COLOR=black]Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 427[/COLOR][/B]
[B]Stanaszek Magdalena - Karczew KINGLY AMBER Kontrakt[/B]

[B][COLOR=black]Klasa otwarta - Open Class 2 428 - 429[/COLOR][/B]

[B]Brillowska Beata – Kiełpiono KEEP THE WIN KIMBERLY[/B]
[B]KONTRAKT PL[/B]
[B]Tratsevskaya S. - Kaliningrad UMNITSA-KRASAVITSA[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karma']Bardzo dziekuję Pani Magi i życzę sukcesów wystawowych i zdrowia dla piesków.

Ula[/quote]

Dziekuje za Zyczenia.Ja jestem po prostu Malgorzata i nie Pani;)
czy mozna wiedziec kto sa rodzice od tej cudownej dziewczynki ?

Magi

Link to comment
Share on other sites

witam po wystawie wszystkich z dobrymi humorami oraz tych co ich z powrotem nie przywieźli. dzięki za zrobienie zdjęcia mojemu arniemu. dzięki że nie został pominięty w "naszym" archiwum tej wystawy. przepraszam też że nie przyszłam się przywitać ze wszystkimi ale upał a w jego następstwie zły humor i problemy towarzyszące mi tego dnia, nie pozwoliły mi na pogodne podejście i nie narzekanie na nic, może to i dobrze, po co wam taki mruk skoro wszyscy tak fajnie się bawiliście. z daleka było widać że miło spędziliście czas. troszkę wam zazdroszczę. mam nadzieję że następna wystawa uda mi się lepiej. oczywiście nie o wyniki tu chodzi.w końcu "jaki jest pies-każdy widzi".

Link to comment
Share on other sites

mam jeszcze jedno pytanie. czy pies który wyszedł w jednej rasie razem z moim arnim , o imieniu "[B]figaro[/B] jurajski zakątek" ma już championat? może ktoś mi podpowiedzieć? zanim to sprawdzę nawet w katalogu to tydzień minie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magi']Dziekuje za Zyczenia.Ja jestem po prostu Malgorzata i nie Pani;)
czy mozna wiedziec kto sa rodzice od tej cudownej dziewczynki ?

Magi[/quote]
Mam nadzieję że Ula się nie obrazi - ale robiłam dla jej psów ilustrowany rodowód - więc pozwole sobie wstawić moje dzieło :) z którego wyczytać można dane przodków Ariel.

[URL]http://pomeraniany.pl/dokumenty/rodowod-dance-ariel_2.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']Mam nadzieję że Ula się nie obrazi - ale robiłam dla jej psów ilustrowany rodowód - więc pozwole sobie wstawić moje dzieło :) z którego wyczytać można dane przodków Ariel.

[URL]http://pomeraniany.pl/dokumenty/rodowod-dance-ariel_2.pdf[/URL][/quote]

No to nie ma sie o co abrazac-taki Rodowod to powod do Dumy:roll:
dziekuje za informacje.Ja mam syna od Parkera i on ma naprawde wspaniale dzieci ,a takze wnuki,jak widac po Ariel.
Bedzie bardzo interesujace sledzic jej Kariere Wystawowa.
Pozdrawiam

Malgorzata

Link to comment
Share on other sites

Witam
Bardzo dziękuję Ci Marto za pomoc . Cieszę się ,że moja Ariel i twój Małgorzato piesek są kuzynami i potomkamii Pufpride Sweet Dreems-Parkera . Dobrze jest wiedzieć ,gdzie mamy rodzinę.Mój JJ jest również jego wnukiem .On ma Parkera po stronie matki i po stronie ojca ,więc jest podwójnie jego wnukiem .
Wkrótce dołączy do mojej hodowli nowa suczka,
która jest córką Parkera .
Ula

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karma']Witam
Bardzo dziękuję Ci Marto za pomoc . Cieszę się ,że moja Ariel i twój Małgorzato piesek są kuzynami i potomkamii Pufpride Sweet Dreems-Parkera . Dobrze jest wiedzieć ,gdzie mamy rodzinę.Mój JJ jest również jego wnukiem .On ma Parkera po stronie matki i po stronie ojca ,więc jest podwójnie jego wnukiem .
Wkrótce dołączy do mojej hodowli nowa suczka,
która jest córką Parkera .
Ula[/quote]
To gratuluje serdecznie,to wspaniale,ze tak cudowne pomeraniany beda prawie w "zasiegu reki " a nie tylko za Oceanem:multi::multi::multi::multi:.
Ja spodziewam sie mojego pierwszego Importu dopiero na przelomie jesien/zima;)

Malgorzata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...