Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

[quote name='Surprise']Swoja drogą - beznadziejny był.. Pytania dwuznaczne, w humanistycznym wypracowanie naprawdę trudne (ciężko dobrać argumenty), w mat.-przyr. zadania wyjątkowo czasochłonne;/. Mimo, ze biologia,chemia, matematyka i fizyka w szkole mi idą lepiej niz przemidoty humanistyczne, egzamin polonistyczny poszedł mi lepiej (43 pkty, mat-przyr.38;/). Na próbnym miałam z human. 42 pkty, ze ścisłego 45...
Zapewne w przyszłym roku zrobią test łatwiejszy..[/QUOTE]

popieram ja idę na mat-fiz-inf do LO, a test matematyczne przyrodniczy poszedł mi gorzej niż human.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doda1211']nie pijam piwka :p[/quote]

masz rację - piwko jest gorzkie i be - ale jak więcej pozbierasz tej makulatury, to się uzbiera na alkohol wyższej klasy ;) :evil_lol:

no ja mam jeszcze 3 egzaminy w tym tygodniu, i czekam na wyniki z zeszłego tygodnia, i zaczynam panikować, bo jeżeli coś zawaliłam, to będę miała poprawkę ustną z... rektorem :eek:

Link to comment
Share on other sites

to już bliżej końca niż początku:lol: tematem mojej pracy była analiza finansowa firmy w której pracuję:lol: efektem tego jest to, że jak zbiża się zgromadzenie wspólników, to informację dodatkową do bilansu i jakieś dane dla dyrektora i wykresy muszę tworzyć sama, bo wszyscy się na mnie w tym temacie, że tak powiem, spuszczają:evil_lol:
Agga na studiach też nie lubiłam finansów, ale teraz wiem, że na podstawie wielu wskaźników jestem w stanie określić i naszkicować obecną pozycję spółki. A z członkiem Rady Nadzorczej - profesorem UŁ lubimy sobie podyskutować:evil_lol:. Jestem tylko księgową, ale lubię to co robię:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Jakos musze to przeżyć.Nie mam wyjścia. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Ja dopiero mam temat pracy:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Organizacja Państwowej Szkoły Muzycznej - jej struktura i metody kierowania.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]CHYba ze cos się zmieni, ale nie sądze.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...